IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

    Погледнах го..Е и..Все така ли мислиш, че ще е , когато падат Амазон , Тесла и Гоогле..Да не би Алтерко да е на друга планета..Просто карат още по енергия, а кризата идва..Ще си говорим след 1-2 години..
    Криза идва спор няма... имотите ще падат икономиките ще се свиват... именно защото алтерко пестят енергия са търсени....та ако искаш тънко басче да заформим за догодина.... тази година смятам че има голям шанс да ударят 100 мил продажби...а за догодина очаквам ръст между 35% до 50% значи ако ти предвиждаш спад на продажбите да сложим по хиляда лева.... а и Митко ти каза в интервюто 10 пъти увеличение на най скъпият им продукт ..електромерът

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
      Погледна ли отчета на алтерко... гаражното чудо явно добре се справя по време на война.... а за черният петък не ми се мисли какво ще е ...истерия!
      Погледнах го..Е и..Все така ли мислиш, че ще е , когато падат Амазон , Тесла и Гоогле..Да не би Алтерко да е на друга планета..Просто карат още по енергия, а кризата идва..Ще си говорим след 1-2 години..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

        Да приличат си и са свързани с икономическа рецесия и понижение на акциите и имотите..Не смятам , че на БФБ има такива акции, които да не са засегнати от кризи..Да не би да има акции по добри от Алфабет, Амазон и Тесла , които също падат..Не се подвеждай по акциите, които притежаваш и харесваш.. Къде са на БФБ компаниите за Енергия..
        ..Компаниите , които харесваш продават на други засегнати от кризата..ФЕД ще продължи повишението на лихвите..
        Погледна ли отчета на алтерко... гаражното чудо явно добре се справя по време на война.... а за черният петък не ми се мисли какво ще е ...истерия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Ако според теб всички кризи си приличат какво ти е очакването,колко ще продължи тази като тайминг?и не смяташ ли че има акции на бфб които се развиват страшно добре именно поради създалата се ситуация на война и зор за. Енергия?
          Да приличат си и са свързани с икономическа рецесия и понижение на акциите и имотите..Не смятам , че на БФБ има такива акции, които да не са засегнати от кризи..Да не би да има акции по добри от Алфабет, Амазон и Тесла , които също падат..Не се подвеждай по акциите, които притежаваш и харесваш.. Къде са на БФБ компаниите за Енергия..
          ..Компаниите , които харесваш продават на други засегнати от кризата..ФЕД ще продължи повишението на лихвите..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Ако според теб всички кризи си приличат какво ти е очакването,колко ще продължи тази като тайминг?и не смяташ ли че има акции на бфб които се развиват страшно добре именно поради създалата се ситуация на война и зор за. Енергия?

            Коментар


            • Паяжина хвана този форум, държи се само благодарение на ватенките от темата за войната

              Коментар


              • Баба меца обича Ломско пиво..

                Коментар


                • Ами груючо, щом за теб БФБ е една акция, къде си вреш г*** по другите теми на акции, надничаш в чуждите панички и даваш акъли и мнения!? Теб май хем те сърби, хем те боли..!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Форума си го убиха от Инвестора ​​​​​​
                    Колкото до БФБ, не знам защо въобще се занимаваш с нея, след като ти е толкова омразна?!
                    Веднага ти отговарям - защото има една акция, която ще ми даде по 3 в следващите 7 години, затова. Диверсифицирал съм за децата - примерно те си имат и Кока Кола, ама там по 3 за 7 години няма как да има. А че ще има флуктуации - ще има, безспорен факт.

                    П.С. Като затворя в бреф-а през 2029 и ако не видя нищо друго на БФБ, което съм почти убеден, няма да имам и инвестиция тук. Но да видим, има още много време дотогава.

                    П.П.С. Сетих се за един виц по темата, подтикнат от "адекватното" ти мнение:

                    Един юнга тръгва на първо пътешествие. Вижда го боцмана и веднага го пита:
                    - Юнга, ти презервативи и хапчета за повръщане взе ли?
                    - Ми не, защо са ми?
                    - Ми ти знаеш ли на колко притинища ще отидем и какво бурно море ни чака, айде бегом
                    Отива юнгата в аптеката, купува хапчетата за повръщане и презервативи и се връща. Боцманът пак го пита:
                    - Взе ли?
                    - Да, 2 опаковки презервативи и 2 опаковки хапчета за повръшане
                    - Абе я марш пак в аптеката, ти знаеш ли колко е бурно морето и в колко пристинища ще ходим
                    Отива пак юнгата, купува и пак се връща:
                    - Взе ли?
                    - - Да, 5 опаковки презервативи и 5 опаковки хапчета за повръшане
                    - Абе я марш пак в аптеката, ти знаеш ли колко е бурно морето и в колко пристинища ще ходим.
                    Кво да прави момчето, хайде пак в аптеката:
                    - Моля още 10 опаковки презервативи и 10 опаковки хапчета против повръшане.
                    Аптекарят го погледнал, поклатил глава и казал:
                    - Добре бе, пич, като толкова не те кефи тая, що я евеш?

                    та и ти така
                    Last edited by Грую Груев; 04.10.2022, 10:37.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                      Честито на купилите вчера.... и аз съм в този списък
                      Недей, че баба Меца гледа и слуша..
                      Last edited by Kiro; 04.10.2022, 10:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                        Честито на купилите вчера.... и аз съм в този списък
                        Струва ми се че бързаш с честитките...

                        Коментар


                        • Честито на купилите вчера.... и аз съм в този списък

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                            ......призоваваше Бога на Мечките...
                            Това е добро

                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Самият факт, че в ден като днешния в последните 10 теми на форума има само една за компания на БФБ (брефчето и то само щото Киро я поде), а основната коментирана тема е войната в Украйна, е повече от показателен и за нивото на форума, и за нивото на борсата.
                              Груйче,
                              днес Бичетата мълчат, защото си ближат раните,
                              а Мечетата мълчат, защото им е малко мъчно за Бичетата и не искат да ги ядосват...

                              Кирето, дето от 2-3 месеца призоваваше Бога на Мечките, даже и той се смълча...

                              Коментар


                              • Форума си го убиха от Инвестора ​​​​​​
                                Колкото до БФБ, не знам защо въобще се занимаваш с нея, след като ти е толкова омразна?!

                                Коментар

                                Working...
                                X