IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моля за съдействие

    Ако някой може да даде съвет. Оказа се че имам 150 акции на Гамакабел, които от скоро са свалени от борсата, но все още би трябвало да купуват акции от акционерите съгласно разпоредбите на ЗППЦК. Говорих с ПФБК и те ми дадоха телефон на фирмата търгов предложител да се разбера с тях как да се процедира защото те нямали вече отношение с тях. За съжаление на него ми отговарят, че няма такава фирма на този телефон. В този ред на мисли се питам аз как да заявя желанието си, което ми дава чл. 44и от Наредба 13 на КФН - там изрично е посочено че трябва да им предоставя писмено искане - ама щом от посредника немогат да ми дадат актуален контакт незнам къде да го търся. Да пиша до КФН ли? Моля за съвет.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      до 24 май е денят на агнетата а от 24 май идва денят на оФците.....
      Заяви го ясно.че като равния -големи ги приказваш,а после все се измяташ.До 24.05 ще купуваш ли или след това,или вече купи и тогава ще продаваш?Не за друго,ами като си прочетеш написаното след време да разбереш какъв си-агне ли,овца ли или хиена.

      Коментар


      • Това не са мечки ,а просто кибици.

        Коментар


        • Греъм как ги виждаш мечки срещу бици ? 50 на 50 или друга пропорция !?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Тука сте цирк и половина ... По спокойно го давайте ...
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Абе те едни мечетата нито акции имат, нито могат да шортват, а и някакви индианци се напъват зорлен да се правят на търговци
              до 24 май е денят на агнетата а от 24 май идва денят на оФците.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Мечета, радвате ли се!?

                Радвайте се, радвайте, че скоро пак ще има изненада и ококорени очички -

                Абе те едни мечетата нито акции имат, нито могат да шортват, а и някакви индианци се напъват зорлен да се правят на търговци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Мечета, радвате ли се!?

                  Радвайте се, радвайте, че скоро пак ще има изненада и ококорени очички -


                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Мечета, радвате ли се!?

                    Радвайте се, радвайте, че скоро пак ще има изненада и ококорени очички -

                    Такива ли...?

                    то от 25 май 2014 г. се такива гледаме.....

                    Коментар


                    • Мечета, радвате ли се!?

                      Радвайте се, радвайте, че скоро пак ще има изненада и ококорени очички -

                      Коментар


                      • 4Д,
                        понеже ставаше въпрос за падащи акции преди няколко месеца си купих акции на Дойче банк на 23 и нещо и Комерса на 9 и нещо интересува ли те как са като цени в момента .... ако чичото от столипиново /полки/пък говореше за едно евро.....милионер щях да стана....
                        Също купих акции на Сбербанк и руПли на 26 .....
                        Та малко сравнение с шиита на Домусчиев ,където няма дивидент и няма да има....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Учила ме е да не ловя падащи кинжали и да не инвестирам в безперспективни държави по широкият свят.
                          Хубаво е казала мама, мъдра жена, ала не слушаш и си ол ин инвестиран на най безперспективната държава в Европа.
                          При това на двойно-тройно по скъпи мултипъли спрямо моите за които намекваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Твърде рано е да се кешира по моите позиции. Мама ме е учила да не коля златните кокошки. Учила ме е да не ловя падащи кинжали и да не инвестирам в безперспективни държави по широкият свят.
                            Успех в търговията. Надявам се да постигнеш не по-лоши резултати от моите. Има много пътища към успеха. Аз не разбирам защо сте се вторачили само в ТИМ. Има толкова много компании извън групата им. Явно за всеки влак си има пътници.
                            Защото засега само там има желаещи да купуват....
                            сега разбрах защо си толкова върл фен на борисоф ами като падне тиквата и Домуза ще Фръкне за отстрела и целия КРИБ.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение


                              Не се бутай народе пързалка ще има за всички
                              Хахаха!! Много свежо .

                              Коментар




                              • Не се бутай народе пързалка ще има за всички

                                Коментар

                                Working...
                                X