IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Warren Buffett Interview | Charlie Rose 2022

     

    Коментар


    • Няма и помен от Коледно и Новогодишно рали.

      Коментар




      • Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Абе, другари кой друг си получи подаръка от Еврофинанс?
          Какъв подарък има?

          Относно Еврофинанс най-големия преоблем е че Efocs не дава да се промени поръчката извън работно време. Защо?

          За търговия във Фракфурт по изгодни такси има Interactive brokers директно.
          Last edited by ka64abezgue; 22.12.2022, 10:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Пуснаха ли апп? Имам регистрация, но така и не успях да подкарам платформата им на Линукс
            Нямат апп.100 пъти съм ги питал, но ....вероятно няма и да направят. Явно не са им приоритет малките.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              1. Сисетмата им е остаряла, но на мен ми върши работа. Имаше бъгове известно време, но се отстраниха. Има по-добри от фокса особено ако някой предпочита техническия анализ.
              2. Не съм пробвал такава операция.
              Пуснаха ли апп? Имам регистрация, но така и не успях да подкарам платформата им на Линукс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                Колега виждам, че използвате Еврофинанс, мога ли да Ви попитам дали сте доволен от платформата им за търговия, използвате ли опцията да търгувате на борсата във Франкфурт? Виждам Ви и в темата на Алтерко не знам дали имате там, но бих искал да Ви попитам дали сте правили опит да прехвърлите техни акции за търговия в Германия и ако сте го правили, можете ли да споделите опит?

                Предварително Ви благодаря за отделеното време!
                1. Сисетмата им е остаряла, но на мен ми върши работа. Имаше бъгове известно време, но се отстраниха. Има по-добри от фокса особено ако някой предпочита техническия анализ.
                2. Не съм пробвал такава операция.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Абе, другари кой друг си получи подаръка от Еврофинанс?
                  Колега виждам, че използвате Еврофинанс, мога ли да Ви попитам дали сте доволен от платформата им за търговия, използвате ли опцията да търгувате на борсата във Франкфурт? Виждам Ви и в темата на Алтерко не знам дали имате там, но бих искал да Ви попитам дали сте правили опит да прехвърлите техни акции за търговия в Германия и ако сте го правили, можете ли да споделите опит?

                  Предварително Ви благодаря за отделеното време!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    И да започне чертежа на новата фигура... ;- https://postimg.cc/68rk5xN1
                    айде АМИН !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Така е - пазарите(чертичките) не винаги се движат рационално. Вчера имам покупки и на БФБ и отвъд голямата вода . Успех!

                      п.п. пак те призовавам - дай твоята прогноза...ще докоснем 500 ли? Много е лесно след дадено събитие да се появява някой и да ми обяснява какво не е казал

                      И да започне чертежа на новата фигура... ;- https://postimg.cc/68rk5xN1
                      Last edited by inta53; 21.12.2022, 20:04.

                      Коментар


                      • Абе, другари кой друг си получи подаръка от Еврофинанс?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Пазарен ветропоказател 4Q 2022 Временен резултат

                          Очаквания за основните български акции 4Q 2022 Временен резултат
                          Last edited by BigBear; 21.12.2022, 14:16.
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata...ef=home_layer2
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                              Поредна греда!

                              Така е - пазарите(чертичките) не винаги се движат рационално. Вчера имам покупки и на БФБ и отвъд голямата вода . Успех!

                              п.п. пак те призовавам - дай твоята прогноза...ще докоснем 500 ли? Много е лесно след дадено събитие да се появява някой и да ми обяснява какво не е казал
                              Last edited by tony1975; 20.12.2022, 05:18.

                              Коментар


                              • Поредна греда!

                                Коментар

                                Working...
                                X