IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Пипбел, за твое сведение портфейла ми е доста над нивата от Софикс 622. Оптимизма ми е бил оправдан. Това, че 90 процента от форума е некадърен и не може да подбира правилно активите е негов проблем. Винаги съм се опитвал да бъда полезен за форума. Ти си последният човек, който може да се оплаче от това. показвал съм ти много пъти къде бъркаш в мисленето си, но след всяко добронамерено мнение от моя страна срещах само злоба. В началото си го обяснявах с очевидна липса на опит. Беше млад и зелен. После разбрах, че агресивността ти идва и от лоши резултати. Особено впечатляващо беше, когато за да докажеш, че не си се провалил вкара курсовите разлики. Научи едно то мен. Най-добрият ти приятел е този, който ти сочи къде бъркаш а не този, който те ласкае.
    В момента съм изправен пред следната алтернатива. Да ти набия игнор или да ти се подигравам като на Монти. Мисля, че от мен имаше доста какво да научиш. Предупреждавах те за петрола, суровините, колко куца е Бразилия. Всеки път, когато съм ти показва дефект в мисленето ти съм ти вършил десетки пъти по-добра работа отколкото да ти покажа конкретна сделка. Винаги искаш нещата на готово. Това е все едно да искаш да ти подаря риба вместо да те науча да я ловиш сам. Задавам още един въпрос. След като не можете да видите очеизвадни възможности в България, то как ще ги видите в чужбина? Вие живеете тук и познавате средата. Тук сте инсайдъри. На вън сте никой.
    Обикновено каквото и да напиша резултата е, че срещам агресия от глупаците или опит да се аргументира отричането на действителността от по-умните. Вчера Равновесие ми доказваше защо Агрия не трябвало да расте. Да ама расте. С нея и портфейла ми. Аз нямам вина, че избирате куци акции. Аз лично използвам форума да разбера кой как мисли. Къде бърка и какво прави правилно. Много ми е полезно. За вас са празни приказки, но за мен е по-ценно от това да ми кажат да купя нещо. Избягвах да посочвам добри компании защото лузърите ще ме наредят, че ги помпам с цел да продам.
    Успешна търговия.
    Сега следващия форумец ти е виновен за простотиите който пишехте с Батя преди година.....
    Ти не си подиграващия а обект на на подиграфки.....



    как беше икономиката ще изригне с 0,8 %....
    Не можеш да напишеш пост с 1000 знака глупости .....противоречаща на всякаква иконимическа ,финансова и политическа логика....
    Аз имам форумци който споделят мойто мнение ,имам форумци който ме мразят че не могат да ъпърстват във форума ,имам форумци който се консултират за да чуят друго мнение , имамм форумци който не се интересуват от моето мнение.....но няма който да се подиграва ...
    Не можеш да се подиграваш на човек познал движенията на борсата вече 7 години.....
    Целта е да се заглуши моето мнение...както едно време на Споменъ ,на ПК ,на фактс ,на екуити,на колето ,на аналгина ,на форекса..... вярно някой път грешно но ги има....
    Last edited by chronos; 08.04.2015, 16:30.

    Коментар


    • ако сляпо беше следвал това за кои акции пишат те щеше да имаш изключителна доходност още повече в сравнение с индексите върни времето назад виж датите на тяхното писане сравни ги с цените на акциите тогава и сега. По голямо доказателство от това няма. Проблема е слабата ликвидност ако е до 20к доло горе бива ама нагоре е проблем.


      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Забавляваме се с телешкия плам.
      Преди малко проверих какви са ги писали преди годинка - нищо ново - на софка над 600 батя, 4д и прочие пак приказват за неспирен оптимизъм , ококорени очички, бутане с лакти за свършващи хартии и т.н.

      Коментар


      • Пипбел, за твое сведение портфейла ми е доста над нивата от Софикс 622. Оптимизма ми е бил оправдан. Това, че 90 процента от форума е некадърен и не може да подбира правилно активите е негов проблем. Винаги съм се опитвал да бъда полезен за форума. Ти си последният човек, който може да се оплаче от това. показвал съм ти много пъти къде бъркаш в мисленето си, но след всяко добронамерено мнение от моя страна срещах само злоба. В началото си го обяснявах с очевидна липса на опит. Беше млад и зелен. После разбрах, че агресивността ти идва и от лоши резултати. Особено впечатляващо беше, когато за да докажеш, че не си се провалил вкара курсовите разлики. Научи едно то мен. Най-добрият ти приятел е този, който ти сочи къде бъркаш а не този, който те ласкае.
        В момента съм изправен пред следната алтернатива. Да ти набия игнор или да ти се подигравам като на Монти. Мисля, че от мен имаше доста какво да научиш. Предупреждавах те за петрола, суровините, колко куца е Бразилия. Всеки път, когато съм ти показва дефект в мисленето ти съм ти вършил десетки пъти по-добра работа отколкото да ти покажа конкретна сделка. Винаги искаш нещата на готово. Това е все едно да искаш да ти подаря риба вместо да те науча да я ловиш сам. Задавам още един въпрос. След като не можете да видите очеизвадни възможности в България, то как ще ги видите в чужбина? Вие живеете тук и познавате средата. Тук сте инсайдъри. На вън сте никой.
        Обикновено каквото и да напиша резултата е, че срещам агресия от глупаците или опит да се аргументира отричането на действителността от по-умните. Вчера Равновесие ми доказваше защо Агрия не трябвало да расте. Да ама расте. С нея и портфейла ми. Аз нямам вина, че избирате куци акции. Аз лично използвам форума да разбера кой как мисли. Къде бърка и какво прави правилно. Много ми е полезно. За вас са празни приказки, но за мен е по-ценно от това да ми кажат да купя нещо. Избягвах да посочвам добри компании защото лузърите ще ме наредят, че ги помпам с цел да продам.
        Успешна търговия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          а не трябва ли....
          Извинявай , че ви провалих дискусията.....
          Монти, допълваш ли в Петрола...

          Коментар


          • НАП вече запорира и акциите на Литекс Моторс, едните за вземане уж за 109 к, другите не се знае.
            Препоръки няма, знаете.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
              Вече даже говориш от името и на други...
              а не трябва ли....
              Извинявай , че ви провалих дискусията.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                що не си смениш името на Оптимист....
                След евроизборите бяха насрочени парламентарни избори и това удари борсата.....
                КТБ удари само някой позиции.....
                Сега борсата е ударена от казуса с ПФ....
                Сега чакаме следващите избори и после новите парламентарин....
                Тогава може и друга КТБ да има....а може и да няма....
                Но това няма да даде тласък на борсата...
                Не е препоръка....
                Вече даже говориш от името и на други...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                  Сигурно си бил сигурен в цирковете с пенсионните фондове и КТБ Ако не бяха станали тези неща, щеше друго да говориш сега. Но пак ще се възтанят цените. Малко време трябва.Пари има.
                  що не си смениш името на Оптимист....
                  След евроизборите бяха насрочени парламентарни избори и това удари борсата.....
                  КТБ удари само някой позиции.....
                  Сега борсата е ударена от казуса с ПФ....
                  Сега чакаме следващите избори и после новите парламентарин....
                  Тогава може и друга КТБ да има....а може и да няма....
                  Но това няма да даде тласък на борсата...
                  Не е препоръка....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Забавляваме се с телешкия плам.
                    Преди малко проверих какви са ги писали преди годинка - нищо ново - на софка над 600 батя, 4д и прочие пак приказват за неспирен оптимизъм , ококорени очички, бутане с лакти за свършващи хартии и т.н.
                    Май само аз задавам въпроса - а 500 дали ще удържи ?
                    Е, видя се че не удържа.

                    По това време систематично насочвах левчета от бфб и допълнителен $ кеш отвъд локвата. Добре съм правил.

                    А дали не е време и тая пролет да задам следващия - а 400 дали ще удържи ?
                    Не че преди 300 да си заслужават бфб балоняците...
                    Софикс 1000....ни пункт по малко....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Забавляваме се с телешкия плам.
                      Преди малко проверих какви са ги писали преди годинка - нищо ново - на софка над 600 батя, 4д и прочие пак приказват за неспирен оптимизъм , ококорени очички, бутане с лакти за свършващи хартии и т.н.
                      Май само аз задавам въпроса - а 500 дали ще удържи ?
                      Е, видя се че не удържа.

                      По това време систематично насочвах левчета от бфб и допълнителен $ кеш отвъд локвата. Добре съм правил.

                      А дали не е време и тая пролет да задам следващия - а 400 дали ще удържи ?
                      Не че преди 300 да си заслужават бфб балоняците...
                      Сигурно си бил сигурен в цирковете с пенсионните фондове и КТБ Ако не бяха станали тези неща, щеше друго да говориш сега. Но пак ще се възтанят цените. Малко време трябва.Пари има.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Тука сте цирк и половина ... По спокойно го давайте ...
                        Забавляваме се с телешкия плам.
                        Преди малко проверих какви са ги писали преди годинка - нищо ново - на софка над 600 батя, 4д и прочие пак приказват за неспирен оптимизъм , ококорени очички, бутане с лакти за свършващи хартии и т.н.
                        Май само аз задавам въпроса - а 500 дали ще удържи ?
                        Е, видя се че не удържа.

                        По това време систематично насочвах левчета от бфб и допълнителен $ кеш отвъд локвата. Добре съм правил.

                        А дали не е време и тая пролет да задам следващия - а 400 дали ще удържи ?
                        Не че преди 300 да си заслужават бфб балоняците...

                        Коментар


                        • Моля за съдействие

                          Ако някой може да даде съвет. Оказа се че имам 150 акции на Гамакабел, които от скоро са свалени от борсата, но все още би трябвало да купуват акции от акционерите съгласно разпоредбите на ЗППЦК. Говорих с ПФБК и те ми дадоха телефон на фирмата търгов предложител да се разбера с тях как да се процедира защото те нямали вече отношение с тях. За съжаление на него ми отговарят, че няма такава фирма на този телефон. В този ред на мисли се питам аз как да заявя желанието си, което ми дава чл. 44и от Наредба 13 на КФН - там изрично е посочено че трябва да им предоставя писмено искане - ама щом от посредника немогат да ми дадат актуален контакт незнам къде да го търся. Да пиша до КФН ли? Моля за съвет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            до 24 май е денят на агнетата а от 24 май идва денят на оФците.....
                            Заяви го ясно.че като равния -големи ги приказваш,а после все се измяташ.До 24.05 ще купуваш ли или след това,или вече купи и тогава ще продаваш?Не за друго,ами като си прочетеш написаното след време да разбереш какъв си-агне ли,овца ли или хиена.

                            Коментар


                            • Това не са мечки ,а просто кибици.

                              Коментар


                              • Греъм как ги виждаш мечки срещу бици ? 50 на 50 или друга пропорция !?
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X