IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Шизофреници
    Траверси

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Kaто имаш предвид, че повечето са с по два-три ника прогноза за пропорция ще бъде силно компрометирана
      Имам предвид, че с единия ник пишат като мечки с другия пишат като бикове а какви са всъщност ..... кой знае ....
      Шизофреници

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Греъм как ги виждаш мечки срещу бици ? 50 на 50 или друга пропорция !?
        Kaто имаш предвид, че повечето са с по два-три ника прогноза за пропорция ще бъде силно компрометирана
        Имам предвид, че с единия ник пишат като мечки с другия пишат като бикове а какви са всъщност ..... кой знае ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Подобряващия се фундамент е очевиден.. и то не от скоро. Това че някой се опитаха всячески да саботират отражение на макрото през капиталовия пазар, просто забави неизбежното - БФБ да започне да расте.. като всички пазари в белия свят през последните години.
          Не всички обаче ще хванат кацналото пиленце... това си е в реда на нещата... другото е комунизъм - всички да мизерстват по равно
          Батка ти вярваш ли си на това дето пишеш?? Не фундамента вдига цените на акциите последните години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            до 24 май е денят на агнетата а от 24 май идва денят на оФците.....
            абе да не на прасетата ? имаше едно такова определение за една категория инвестори .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Абе те едни мечетата нито акции имат, нито могат да шортват, а и някакви индианци се напъват зорлен да се правят на търговци
              Много си малък за да даваш оценка на другите.Кротувай се по добре че да не се излагаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Какво мислите за данните от днес?

                През февруари 2015 г. при календарно изгладеният индекс на промишленото производство е регистриран ръст от 2.3% спрямо съответния месец на 2014 година.

                През февруари 2015 г. оборотът в търговията на дребно, изчислен въз основа на календарно изгладени данни, нараства с 4.2% спрямо същия месец на предходната година.

                През февруари 2015 г. в сравнение със същия месец на 2014 г. календарно изгладеният индекс на строителната продукция намалява с 1.8%. На годишна база намалението на строителната продукция през февруари 2015 г., изчислено от календарно изгладени данни, се определя от отрицателния темп при сградното строителство, където намалението е с 10.0%, докато при гражданското/инженерното строителство е регистрирано увeличение от 8.3% (табл. 4).
                Подобряващия се фундамент е очевиден.. и то не от скоро. Това че някой се опитаха всячески да саботират отражение на макрото през капиталовия пазар, просто забави неизбежното - БФБ да започне да расте.. като всички пазари в белия свят през последните години.
                Не всички обаче ще хванат кацналото пиленце... това си е в реда на нещата... другото е комунизъм - всички да мизерстват по равно

                Коментар


                • Какво мислите за данните от днес?

                  През февруари 2015 г. при календарно изгладеният индекс на промишленото производство е регистриран ръст от 2.3% спрямо съответния месец на 2014 година.

                  През февруари 2015 г. оборотът в търговията на дребно, изчислен въз основа на календарно изгладени данни, нараства с 4.2% спрямо същия месец на предходната година.

                  През февруари 2015 г. в сравнение със същия месец на 2014 г. календарно изгладеният индекс на строителната продукция намалява с 1.8%. На годишна база намалението на строителната продукция през февруари 2015 г., изчислено от календарно изгладени данни, се определя от отрицателния темп при сградното строителство, където намалението е с 10.0%, докато при гражданското/инженерното строителство е регистрирано увeличение от 8.3% (табл. 4).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Тва ако са мечки значи аз съм японец

                    Прецаканото, ще кажеш ли нещо по въпроса
                    Къде видя мечки !?

                    Коментар


                    • Тва ако са мечки значи аз съм японец

                      Прецаканото, ще кажеш ли нещо по въпроса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Аз вече многократно съм казвал че ти си сред най полезните във форума!

                        Предоставяш добре обосновани очаквания и също много важно е че си инвестирал собствените си пари! А това че някой хора си пишат по цял ден само да философстват и без да играят с реални пари.......... губене на време
                        +1 - само заради dddd и Батя си заслужава да се посещава форума

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Пипбел, за твое сведение портфейла ми е доста над нивата от Софикс 622. Оптимизма ми е бил оправдан. Това, че 90 процента от форума е некадърен и не може да подбира правилно активите е негов проблем. Винаги съм се опитвал да бъда полезен за форума. Ти си последният човек, който може да се оплаче от това. показвал съм ти много пъти къде бъркаш в мисленето си, но след всяко добронамерено мнение от моя страна срещах само злоба. В началото си го обяснявах с очевидна липса на опит. Беше млад и зелен. После разбрах, че агресивността ти идва и от лоши резултати. Особено впечатляващо беше, когато за да докажеш, че не си се провалил вкара курсовите разлики. Научи едно то мен. Най-добрият ти приятел е този, който ти сочи къде бъркаш а не този, който те ласкае.
                          В момента съм изправен пред следната алтернатива. Да ти набия игнор или да ти се подигравам като на Монти. Мисля, че от мен имаше доста какво да научиш. Предупреждавах те за петрола, суровините, колко куца е Бразилия. Всеки път, когато съм ти показва дефект в мисленето ти съм ти вършил десетки пъти по-добра работа отколкото да ти покажа конкретна сделка. Винаги искаш нещата на готово. Това е все едно да искаш да ти подаря риба вместо да те науча да я ловиш сам. Задавам още един въпрос. След като не можете да видите очеизвадни възможности в България, то как ще ги видите в чужбина? Вие живеете тук и познавате средата. Тук сте инсайдъри. На вън сте никой.
                          Обикновено каквото и да напиша резултата е, че срещам агресия от глупаците или опит да се аргументира отричането на действителността от по-умните. Вчера Равновесие ми доказваше защо Агрия не трябвало да расте. Да ама расте. С нея и портфейла ми. Аз нямам вина, че избирате куци акции. Аз лично използвам форума да разбера кой как мисли. Къде бърка и какво прави правилно. Много ми е полезно. За вас са празни приказки, но за мен е по-ценно от това да ми кажат да купя нещо. Избягвах да посочвам добри компании защото лузърите ще ме наредят, че ги помпам с цел да продам.
                          Успешна търговия.
                          Аз вече многократно съм казвал че ти си сред най полезните във форума!

                          Предоставяш добре обосновани очаквания и също много важно е че си инвестирал собствените си пари! А това че някой хора си пишат по цял ден само да философстват и без да играят с реални пари.......... губене на време

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234
                            Монти с нищо не допринасяш за икономичекста дискусия, само разлайваш кучетата и четем респективно по няколко страници тъпотии...

                            мойто мнение ,че ни чака тим падане до поне ХИМ 1,70 ,ССВ до лефче и ЗХБГ до 40 ст....защото няма икономическа логика за качване на борсата в момента ....другите акции не са се качвали и там няма обиране на печалби....
                            Ти това мнение приемаш ли го....
                            даже тия купувания по 10 бр. в някой позиции да се качи цената е израз на отчаяние на имащите акции...
                            Държането във форума им е същото....нагло ,агресивно ,обидно на всяко друго мнение....
                            Да ме сложат в игнора......ама не искат....четат , псуват и обиждат...не могат да си изтрият екраните от плюнките.....някой....
                            Всичките тези никове са мноого мноого ясни....от мнооого време...
                            Ако мнението нямаше смисъл ,никой и една дума нямаше да каже ....щях да си пиша празни думи както в Тема холдинг варна и БТН...,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              Монти, на никого не му пука за петте ти стотинки, стига си оквичавал форума, едно време ти се смееха, сега пак ти се смеят всички.Тръгнал си да коментираш dddd?!?!?

                              Къде ти е мозъка??

                              Та, коя компания е била губеща, че не разбрах добре?
                              Сега ли разбра че го коментирам....ами това правя от година....
                              ти къде беше...
                              А ти си регистриран от един месец.....
                              Да ,да разбрах....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Вчера Равновесие ми доказваше защо Агрия не трябвало да расте. Да ама расте.
                                dddd аз казвах защо Агрия не ми харесва. Не защо не тябва да расте. Между двете неща има много сериозна разлика. На мен не ми харесват много компании, които може и да растат. Просто на мен не ми харесват и не искам да влагам пари в тях.

                                А за избора на инвестиране. Ти си имаш някакъв начин, този начин според мен е адски рисков и никога не бих избирал компании по този модел. Ако ти върши работа чудесно, но това не означава, че ще е подходящ и за друг човек.

                                Коментар

                                Working...
                                X