IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    въпроса ми е чисто инвеститорски и по никакъв начин не нарушава правилата на форума

    ще предложа на Мариян да направи едно интервю с теб

    интересно ми е ---- как такъв голям патрон като тебе може да се радва на първите си 50-60 долара за последния месец и дали си струва да си по 24 часа във форума на инвестора за въпросната сума при положение, че живееш и работиш в америка

    чисто теоретичен въпрос за обсъждане
    Много си забавен ша знайш.Луд умора няма.Давай продължавай да дерзаеш ама кажи поне 5к цкб имаш ли? Отговори като мъж.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Порки хич не искам да ти отговарям защото пак ще ме изтрият а твоите глупави писаници ще ги оставят.Просто искам да ти кажа че си много малък за мен и не ми представляваш интерес.
      въпроса ми е чисто инвеститорски и по никакъв начин не нарушава правилата на форума

      ще предложа на Мариян да направи едно интервю с теб

      интересно ми е ---- как такъв голям патрон като тебе може да се радва на първите си 50-60 долара за последния месец и дали си струва да си по 24 часа във форума на инвестора за въпросната сума при положение, че живееш и работиш в америка

      чисто теоретичен въпрос за обсъждане

      Коментар


      • Порки хич не искам да ти отговарям защото пак ще ме изтрият а твоите глупави писаници ще ги оставят.Просто искам да ти кажа че си много малък за мен и не ми представляваш интерес.

        Коментар


        • Порки напъни се да направиш копи пейст на нещо по интересно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            сега погледнах да видя какви количества са минали на тези нива при ЦКБ и виждам, че сериозно си захлебил и имаш повод да се радваш...

            ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ и искам да те попитам 2 нещa свързани със спекулата която въртиш при ЦКБ:

            1. - с тези $50-60 от днес как е изкарваш цял месец защото други печалби не си обявявал за последния месец който беше яко бичи

            2. - при положение, че се хвалиш по форума колко тира имаш и колко много пари правиш в америка, да ми обясниш --- кой инвеститор или спекулант ще тръгне да се занимава с печалби от БФБ от крупната сума от $50-60 и ще отделя по 16-18 часа да пише във форума на инвестор-а???

            сега погледнах в хисторито ти и ми прави впечатление, че през последните 24 часа си писал във форума на инвестора без почивка като за това време имаш средно по 2 мнения на час ................... в тази връзка парите спечелини от теб днес на БФБ като се разделят на часовете във форума се получава, че вадиш по около $2-3 на час .................. не можаш ли да си намериш някаква по-доходна работа защото от БФБ си извадил $50-60 за последния месец което прави по 2 долара на ден...

            за какви пари става на въпрос, а толкова много им се радваш във форума на инвестора
            Айде де като си мъж кажи колко цкб артии имаш.Според мен не повече от 5к.Мъничък си Порки.Не се излагай повече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Гледам една камара бикове се забавлявате

              Ама свалете ги тези росови очила някак си не подхождат на рогата

              На колко ги чакате да се надуят тези компании. ПЕ 20 добре ли е 20% още надолу печалбите за тази година и ще го достигне
              Дет с розови цайци, чи и с напалъонски комплекси кой по-по най, пък и докачливи..
              След тоя рън на биовета и агрията ( които подобаващо преди повече от 2 години съм ги оценил като най перспективни от недивидентните (за разлика от някои гуровци)...и това може да се види в съответните теми) - съвсем спокойно мога да заявя че не виждам ни един картон който реално може да даде дабъл идните 2-3 години.
              Може би само с 1-2 не особено модни в момента изключения, ма и за тях с голям зор бих си го представил.
              Затуй пък на доста хартии цените и наполовина биха им стояли повече от уютно.
              На пазар по скъп от повечето регионални и европейски...не си заслужава просто кибиченето, ма добре че наближава мей дей, сел дей....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Добре е да са с розовите очила сега за да и пробутам горещите акцийки.

                сега да ти обесня че вчера търговията при ЦКБ аз съм я завъртял.Тия бройки при ЦКБ на 1.12 и 1.122 аз съм ги купил и после на 1.15 и 1.16 аз съм ги продал
                сега погледнах да видя какви количества са минали на тези нива при ЦКБ и виждам, че сериозно си захлебил и имаш повод да се радваш...

                ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ и искам да те попитам 2 нещa свързани със спекулата която въртиш при ЦКБ:

                1. - с тези $50-60 от днес как е изкарваш цял месец защото други печалби не си обявявал за последния месец който беше яко бичи

                2. - при положение, че се хвалиш по форума колко тира имаш и колко много пари правиш в америка, да ми обясниш --- кой инвеститор или спекулант ще тръгне да се занимава с печалби от БФБ от крупната сума от $50-60 и ще отделя по 16-18 часа да пише във форума на инвестор-а???

                сега погледнах в хисторито ти и ми прави впечатление, че през последните 24 часа си писал във форума на инвестора без почивка като за това време имаш средно по 2 мнения на час ................... в тази връзка парите спечелини от теб днес на БФБ като се разделят на часовете във форума се получава, че вадиш по около $2-3 на час .................. не можаш ли да си намериш някаква по-доходна работа защото от БФБ си извадил $50-60 за последния месец което прави по 2 долара на ден...

                за какви пари става на въпрос, а толкова много им се радваш във форума на инвестора

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  И понеже няма да дочакам отговор от 4Д ,да направя прогноза ....днес ще има продажби и не за друго ами това е последния възможен ден да се освободи някой леф преди Великден....
                  Утре и в четвъртък ще има качване..... леко....
                  И то на ХИМ позициите понеже днес ще се търгуват най мног.о..
                  Не е препоръка....
                  Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  мойто мнение ,че ни чака тим падане до поне ХИМ 1,70 ,ССВ до лефче и ЗХБГ до 40 ст....защото няма икономическа логика за качване на борсата в момента ....другите акции не са се качвали и там няма обиране на печалби....
                  Ти това мнение приемаш ли го....
                  даже тия купувания по 10 бр. в някой позиции да се качи цената е израз на отчаяние на имащите акции...
                  Държането във форума им е същото....нагло ,агресивно ,обидно на всяко друго мнение....
                  Да ме сложат в игнора......ама не искат....четат , псуват и обиждат...не могат да си изтрият екраните от плюнките.....някой....
                  Всичките тези никове са мноого мноого ясни....от мнооого време...
                  Ако мнението нямаше смисъл ,никой и една дума нямаше да каже ....щях да си пиша празни думи както в Тема холдинг варна и БТН...,

                  ДОБРЕ, ЧЕ ПОСОКИТЕ СА САМО ДВЕ...
                  То много лесно така, една прогнозка за надолу и една за нагоре...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Тва ако са мечки значи аз съм японец

                    Прецаканото, ще кажеш ли нещо по въпроса
                    Бици ... меци .... т'ва бици и меци ли са?Едно време к'ви бици и меци имаше ехеее ...
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                      .......Ако не бяха станали тези неща, .....
                      Това "Ако" и изяло много глави ... и на бици и на меци.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Гледам една камара бикове се забавлявате

                        Ама свалете ги тези росови очила някак си не подхождат на рогата

                        На колко ги чакате да се надуят тези компании. ПЕ 20 добре ли е 20% още надолу печалбите за тази година и ще го достигне
                        Добре е да са с розовите очила сега за да и пробутам горещите акцийки.

                        Коментар


                        • Гледам една камара бикове се забавлявате

                          Ама свалете ги тези росови очила някак си не подхождат на рогата

                          На колко ги чакате да се надуят тези компании. ПЕ 20 добре ли е 20% още надолу печалбите за тази година и ще го достигне

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Шизофреници
                            Траверси

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Kaто имаш предвид, че повечето са с по два-три ника прогноза за пропорция ще бъде силно компрометирана
                              Имам предвид, че с единия ник пишат като мечки с другия пишат като бикове а какви са всъщност ..... кой знае ....
                              Шизофреници

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Греъм как ги виждаш мечки срещу бици ? 50 на 50 или друга пропорция !?
                                Kaто имаш предвид, че повечето са с по два-три ника прогноза за пропорция ще бъде силно компрометирана
                                Имам предвид, че с единия ник пишат като мечки с другия пишат като бикове а какви са всъщност ..... кой знае ....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X