IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Съгласен съм с теб
    Kak e настроенито вожде? Днес ще къртите ли Хима? За да не се повтаряте прекалено, Предлагам словосъчетания - брадва по дъно, пирон в кисело мляко, скок с бънджи, луфтханза във френските алпи. )))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха
      хубаво ша е индексите да са зелени , да може инвеститорите великденските празници да са с души пълни с надежди за бъдещето ....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха
        хаха
        нека да започне !!! ))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • вече съм 100%в акции нека ръста да започне от днес хаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            по принцип някой, като ми напише ,че е в този форум заради Батя и 4 д ,слагам го графата на ъпърите и го гледам къде купува........за да не ги обидя ,не използвам една думи.....
            Разбира се всеки иска да муу се качват шитовете и Софикс да стане 1000 ,но при никакъв фундамент и на офците им е ясно.....
            И се моля да стават повече ....
            А на борсата има доста предпоставка за отглеждане на с9тадо.....
            Достатъчно е да се види как се купува някой пъти по някой акции ,сякаш света свършва....
            Скоро такива купвания имаше по ХИМ ,ССВ ,ЗХБГ , Гагарин, холдинг Варна , Биовет ,Агрия, БРЕФ и т.н...
            Лесно се продава.....там....когато има ентусиазъм....

            Съгласен съм с теб

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              От мен нищо не зависи.Просто казвам каквото си мисля.
              по принцип някой, като ми напише ,че е в този форум заради Батя и 4 д ,слагам го графата на ъпърите и го гледам къде купува........за да не ги обидя ,не използвам една думи.....
              Разбира се всеки иска да муу се качват шитовете и Софикс да стане 1000 ,но при никакъв фундамент и на офците им е ясно.....
              И се моля да стават повече ....
              А на борсата има доста предпоставка за отглеждане на с9тадо.....
              Достатъчно е да се види как се купува някой пъти по някой акции ,сякаш света свършва....
              Скоро такива купвания имаше по ХИМ ,ССВ ,ЗХБГ , Гагарин, холдинг Варна , Биовет ,Агрия, БРЕФ и т.н...
              Лесно се продава.....там....когато има ентусиазъм....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Добро утро Ей събори пазара с тези приказки

                Хайде напъни се още малко днес
                От мен нищо не зависи.Просто казвам каквото си мисля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Айде добро утро и от мен
                  Добро утро Ей събори пазара с тези приказки

                  Хайде напъни се още малко днес

                  Коментар


                  • Айде добро утро и от мен

                    Коментар


                    • Добро утро, спекуланти, инвеститори, мечки, бици и кибици!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        продал съм хим-а защото преди това съм купувал хим по времето когато други герои пишеха във форума, че чакат софикс на 400 и пишеха колко е зле в България, как ще се прибират в България само за почивка на палатка и как ще се "харзулнат акцийките"...
                        Да разбрах.Благодаря за изчерпателния отговор.Може ли да ми кажеш къде реинвестира печалбата си от 60 лв.В коя переспективна акция ги вложи?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Той автора я написал за такива като теб.Предупреждава такива като теб че ако не внимават пак ще пострадат.Ама ти явно го взимаш насериозно след като продаде Хима.Голям страх а ??
                          продал съм хим-а защото преди това съм купувал хим по времето когато други герои пишеха във форума, че чакат софикс на 400 и пишеха колко е зле в България, как ще се прибират в България само за почивка на палатка и как ще се "харзулнат акцийките"...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            четем тази статия вече една седмица и да те информирам, че нищо ново не показваш

                            a още първото изречение като прочетеш:



                            и като знаеш, че дъното беше 3 дни по-рано на 6-ти март и софикса беше 476 пункта трябва да ти е ясно, че цялата статия е един bullshit

                            общо взето автора на статията така си нагажда нещата .............. както някои хора си нагаждат 50-60 долара профит за последния месец...
                            Той автора я написал за такива като теб.Предупреждава такива като теб че ако не внимават пак ще пострадат.Ама ти явно го взимаш насериозно след като продаде Хима.Голям страх а ??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Това ми се видя и интересно: http://www.infostock.bg/infostock/co...o-ot-mart-2009
                              четем тази статия вече една седмица и да те информирам, че нищо ново не показваш

                              a още първото изречение като прочетеш:

                              SOFIX формира дъно на 9 март около 477 пункта.
                              и като знаеш, че дъното беше 3 дни по-рано на 6-ти март и софикса беше 476 пункта трябва да ти е ясно, че цялата статия е един bullshit

                              общо взето автора на статията така си нагажда нещата .............. както някои хора си нагаждат 50-60 долара профит за последния месец...

                              Коментар


                              • Това ми се видя и интересно: http://www.infostock.bg/infostock/co...o-ot-mart-2009

                                Коментар

                                Working...
                                X