IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
    Е как да отлепи. Последния месец оборота тук падна на 4% от общия, интереса е извън тези компании. В чата на Сирма, говорят да има някой Волфганг... то с такива греди в Софикса.
    По скоро как да отлепи като в състава му ги няма перли като Агрия, Илевън и пр.
    Куц индекс, вече въобще не хваща пулса на пазара.. не го и поглеждам честно казано.. нито пък ребалансиранията вече ме вълнуват талкова.. Голяма греда е това за ръководството на БФБ, трябваше да измислят по читави правила.. а не умрели акции като ХВАР и Хим да ми се моткат в състава.. после искаме ръст.. то БФБ може да си расте, но Софикс да си се влачи по корем.. само гледай!

    Коментар


    • Е как да отлепи. Последния месец оборота тук падна на 4% от общия, интереса е извън тези компании. В чата на Сирма, говорят да има някой Волфганг... то с такива греди в Софикса.
      Last edited by Key Ru; 30.11.2022, 14:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

        Това за прогноза или за пожелание да го броим?
        За сега сигурно е само негово желание, едва ли е прогноза ! Това 600 голям бастион се оказа ! Ти нещо оптимистично няма ли да кажеш какво показват чертичките ? То ако няма оптимизъм, значи елхи ни чакат, а идва и Коледа !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Гледам отчетите - чертичките скоро трябва да пресекат трайно Софикс 600 и да се насочат на север
          Това за прогноза или за пожелание да го броим?

          Коментар


          • Гледам отчетите - чертичките скоро трябва да пресекат трайно Софикс 600 и да се насочат на север

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



              "Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Верно Е!- и цитатите!!!

              пп. -Аз може и да не доживея такъв момент, но и от мен да го чуете!!!
              Власт се взима и държи Със Много Пари!
              Само през иновативните, можем(можите) да ги стигнете и БИЕТЕ , като маче у дирек Старите мутри и Тарикат -Мажовци-преибатизатори!!!
              ТК че Ние(Вие) сте на Верния Път!!!
              Вервайте ми!!!"
              Не е истина преди три месеца след един подкаст си го пожелах Васко...не е истина ..тогава писах че си мечтая такива като него и Дани да ни управляват...ще ги размаже...ами сега накъдереее!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                За първи път от както съм пълнолетен ще гласувам с две ръце...
                https://blitz.bg/stolitsa/pp-i-db-va...ews922205.html


                "Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Верно Е!- и цитатите!!!

                пп. -Аз може и да не доживея такъв момент, но и от мен да го чуете!!!
                Власт се взима и държи Със Много Пари!
                Само през иновативните, можем(можите) да ги стигнете и БИЕТЕ , като маче у дирек Старите мутри и Тарикат -Мажовци-преибатизатори!!!
                ТК че Ние(Вие) сте на Верния Път!!!
                Вервайте ми!!!"

                Коментар


                • За първи път от както съм пълнолетен ще гласувам с две ръце...
                  https://blitz.bg/stolitsa/pp-i-db-va...ews922205.html
                  Last edited by B.Graham; 25.11.2022, 21:01.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Губиш се в голямата картина и не знаеш къде се намираш.Също когато купи Балонерко,точно СЛЕД като счупи 15 месечен бичи тренд
                    За последно ти отварям очите и те обучавам.
                    Това което ти виждаш като някъв "фалшив пробив" е чисто и просто пореден неуспешен опит да се чупи мечата trend линия от началото на 2022
                    Гледай и белким почне за загрява реотана след 2-3 дена


                    https://i.imgur.com/qR6O8ze.png


                    И какво толкова се случи???
                    Поредна греда Рибарче, казах ти, че не те бива в прогнозите, ама не ме слушаш
                    Last edited by Спекулант79; 24.11.2022, 18:58.

                    Коментар


                    • Аз не знам дали някой им е гледал меморандума и дали въобще някой фонд ще сложи поръчка за 12.40лв на акция.

                      Коментар




                      • През декември предстои първичното публично предлагане на ІТF Group. Компанията планира да пласира до 700 хил. нови акции на ВЕАМ пазара на БФБ.

                        Дни преди предстоящо IPO, ІТF Group и ЕЛАНА Трейдинг Ви канят на Интерактивна дискусия със Светослав Ангелов - едноличен собственик и изпълнителен директор на компанията.
                        По време на дискусията, ще бъдат представени плановете за растеж на ІТF Group чрез IPO на пазара BEAM на БФБ.

                        Събитието ще бъде предавано на живо онлайн в понеделник, 28 ноември, от 18:00 ч. в страницата на ЕЛАНА Трейдинг във Facebook и в YouTube канала на ЕЛАНА Трейдинг
                        Включете се и Вие като задавате своите въпроси директно по време на дискусията или предварително на имейл: research@elana.net.

                        Страницата на събитието във Facebook
                        Обобщена информация за ІТF Group и нейните финансови показатели

                        Коментар


                        • Тези Биймове взеха да идват малко в повече !

                          Коментар


                          • Основната емисия на компанията за инвестиции в стартъпи ще е за 6 млн. лв., но при висок интерес основателите ще продадат и от своите акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Мечките и Биковете ... се целуууваат

                              Даа, малко работата е да се обичаме, без да се събличаме

                              Коментар


                              • Мечките и Биковете ... се целуууваат

                                Коментар

                                Working...
                                X