IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Политиците ни още не могат да схванат че има два начина да правиш пари от въздух.

    Пардон от очаквания - като печаташ пари - което ние не го можем - и като си подкрепяш яко борсата. САЩ и Англия ся га научили. Германците са тъпи селяндури управлявани от аристокрация. Аристокрацията и чужденците си джиткат на борсата им, тъпите им селяндури си плащат на банките им държани от горните да им държат парите.

    А в България ни управляват тъпи селяндури, които дори и не могат да схванат как така можеш да правиш пари сега, от това че в бъдеще може и да направиш пари, ма може и да не направиш нищо в светлото бъдеще - горе долу без значение.
    Не ги смятай чак за такива тъпаци.Ти сигурен ли ,че една част от тези 16 милярда дето
    ги взеха няма да ги прекарат през борсата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      не мисля да правя подобно нещо
      Както винаги спам......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Вместо да ми е смешно, вече започва да ми е жал за теб... честно
        Ако смяташ че Георги Ангелов разбира от икономика може би си объркал обекта на смеха или на съжалението

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Че той Георги Ангелов нищо не разбира от икономика. Човекът е идеолог, не е икономист.
          Вместо да ми е смешно, вече започва да ми е жал за теб... честно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Няма ли най после да напишеш нещо съществено....чакам отговор на въпроса....даи цени на акции при софикс 560....
            не мисля да правя подобно нещо

            Коментар


            • Политиците ни още не могат да схванат че има два начина да правиш пари от въздух.

              Пардон от очаквания - като печаташ пари - което ние не го можем - и като си подкрепяш яко борсата. САЩ и Англия ся га научили. Германците са тъпи селяндури управлявани от аристокрация. Аристокрацията и чужденците си джиткат на борсата им, тъпите им селяндури си плащат на банките им държани от горните да им държат парите.

              А в България ни управляват тъпи селяндури, които дори и не могат да схванат как така можеш да правиш пари сега, от това че в бъдеще може и да направиш пари, ма може и да не направиш нищо в светлото бъдеще - горе долу без значение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Ти остави индекс-а, акциите и прогнозите, ами кажи ти как се гътна
                Няма ли най после да напишеш нещо съществено....чакам отговор на въпроса....даи цени на акции при софикс 560....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Като си го научил направи прогнози на всички акции от софикс при индекс над 550 ....ще интересно за биковете преди да се гътнат....
                  Ти остави индекс-а, акциите и прогнозите, ами кажи ти как се гътна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Те на запад са го измислили. Чичо и леля на борсата печелят от плавен и рационален тренд и дивиденти, профитата печелят от волатилност. Ако чичо и леля почнат да играят за волатилност ще си загубят парите. Ако профитата надуят плавния тренд прекалено си докарват балон и мечи пазар. А там нещата са малко опасни дори и за тях.
                    На запад и Чичо и Леля си имат няколко вида акаунти, включително пенсионни такива с камара преференции. Тук се чудим НоЙ ли да ни гепи кинтите или пенсионните фондове. Всички са се заели да обясняват на целокупния български народ, колко опасно е инвестирането на борсата, без да споменават времеви хоризонт, без да разяснят предимствата. Праснаха безмислен данъчен кредит на печалбите, който се използва само за мушии. Продължават да държат на борсата истински шитове и добри дружества, които се търгуват 2-3 пъти на петилетка. Отписването - мисия невъзможна. Борсата няма изисквания за оборот и минимална цена. Единствената причина за спиране на търговия - ако не си платиш таксата.
                    И въпреки всичко и аз съм се ушил с някоя и друга артия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Че той Георги Ангелов нищо не разбира от икономика. Човекът е идеолог, не е икономист.
                      РАботи за кой му плаща , като преди година имаше коренно противоположни тези...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Че той Георги Ангелов нищо не разбира от икономика. Човекът е идеолог, не е икономист.
                        Бах маа му...Съгласен съм с Равновесния......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Той Равновесие на оная си работа вяра няма та на някой си икономист ще вярва

                          Равен, прав ли съм?
                          Че той Георги Ангелов нищо не разбира от икономика. Човекът е идеолог, не е икономист.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Ти нас недей да ни учиш! Урокът сме си го научили доста добре
                            Като си го научил направи прогнози на всички акции от софикс при индекс над 550 ....ще интересно за биковете преди да се гътнат....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Ти продаде Хима на 1,70 и сега искаш да ни луднеш с твоите фикс идеи.Извинявай ама
                              тактиката ти на мен ми изглежда меко казано кокошкарска.
                              Рисковите ги продадох още лятото на миналата година Така че ако влеза дори и сега ще съм на доста добър плюс.

                              Нали не мислиш че шепата спекуланти с по 10 бона средно, които пишат в този форум движат пазара

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                За невЕрващите... ето ви го сдъвкано от Г. Ангелов

                                „икономиката въври към възстановяване, както европейската

                                Прочети още на: http://www.bgonair.bg/economy/2015-0...m_campaign=box
                                Той Равновесие на оная си работа вяра няма та на някой си икономист ще вярва

                                Равен, прав ли съм?

                                Коментар

                                Working...
                                X