IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Много ми се иска да се получи така
    Специално за рибаря слагам и линк, за да гледа голяяяма графика

    http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/rgh1677403706v.png

    https://i.postimg.cc/R0rGwcLt/1547.png

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Любопитно ми стана,няма ли лимити на БФБ за спиране на търговията при голямо падане в % ?
      за ЕУБГ говоря
      С кобос-а имаше дневни лимити, но сега вероятно СД на БФБ има думата при подобни събития.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Толкова щастлив човек рядко се среща, на където и да върви пазара все му харесва !
        ъхъ, друго си е вечно да допълваш навсякъде и по всяко време, при всякакви цени

        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

          Толкова щастлив човек рядко се среща, на където и да върви пазара все му харесва !
          Щото не е вкарал и 1 лев на пазара!

          Дребно човече с дребна, злобна душица!

          Такъв да те е гнус дори да го заплюеш!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Толкова щастлив човек рядко се среща, на където и да върви пазара все му харесва !
            Щастлив е че позна позна движението,трябва да му се признае!Браво!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              Посоката ми харесва
              Толкова щастлив човек рядко се среща, на където и да върви пазара все му харесва !

              Коментар


              • И кво прайм с репата

                Коментар


                • Любопитно ми стана,няма ли лимити на БФБ за спиране на търговията при голямо падане в % ?
                  за ЕУБГ говоря

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

                    Защото явно си олигофрен

                    само олигофрен може да се радва на фалита на една компания - в случая Евроинс Румъния.
                    че в бурни времена се правят най-много пари. Е не и от дребни малки рибета
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                      Посоката ми харесва


                      само олигофрен може да се радва на фалита на една компания - в случая Евроинс Румъния.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Всъщност чертичките го предусетиха,не че ги накараха!
                        ОК.
                        Голяма напрежьонка тези дни - отнет лиценз, фалирали банки в САЩ, затруднени банки в ЕС, изперкал фин. министър. Трудно ми е да се ориентирам какво ще става. НикитУ и той балансира... Интересни времена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                          Изкушавам се да бъзикна най-добронамерено техничарите днес. Та, чертичките ли накараха румънците да отнемат лиценза на ЕУБГ, съответно същия към момента е на -12,3%, а Софикс -2,1?

                          Ако погледнеш внимателно линка с чертежа най-отдолу,ще разбереш,че това движение пазара го отиграва ОЩЕ от 1г насам с 33% (+ 12% от днес)
                          На чертежа явно се вижда СТРАХА на инвеститорите и очакванията,че нещо такова ще се случи

                          Фигурата която нарисува, е по позната и като "Падащ Нож "


                          и от която фигура няколко участници в този форум са яли дървото в Алтерко пред погледа ми
                          Те се знаят краставите магарета кои са

                          А по ЕУБГ ,в заключение, няма нищо изненадващо в днешния спад.Даже е повече от очакван
                          И това отнемане на лиценза също не е неочаквано и в голяма част е вече отиграно.Надявам се разбираш логиката и какво говоря


                          https://www.tradingview.com/x/poECbRYt
                          Last edited by petrg5s; 17.03.2023, 17:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                            Изкушавам се да бъзикна най-добронамерено техничарите днес. Та, чертичките ли накараха румънците да отнемат лиценза на ЕУБГ, съответно същия към момента е на -12,3%, а Софикс -2,1?
                            Всъщност чертичките го предусетиха,не че ги накараха!
                            Last edited by спекуланта; 17.03.2023, 17:28.

                            Коментар


                            • Посоката ми харесва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jore123 Разгледай мнение

                                Без да съм експерт изглежда, че са опитали да правят дъмпинг на пазара - 33% пазарен дял, ама явно не са имали достатъчно пари да покриват щети. Приличат на Олимпик, които така предлагаха ниски цени, направиха набързо 10% дял и после потънаха. Буквално е забавно колко са некадърни българксите компании и как кажи речи нито една не може да завърти бизнес в чужбина.
                                Ама това са КРАДЦИ и ИЗМАМНИЦИ и могат да крадат само с чадър от покровителство, прикриватура. Те никога НИЩО не са създавали, само са КРАЛИ - 30 години вече. Типичен пример е ДП и баща му дръндарския П
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X