IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не че нещо,но тук в Щатите се говорят мрачни неща за борсите.Много са притеснени а и Бъфет каза че акциите били надценени.Аз му вярвам на Бъфет.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Като гледам азиатците как са рипнали и премаркета на Европа, днес ни чака тъмнозелен ден...
      Защото тази седмица се очаква по сериозно отпускате на локдауна навсякъде, че и у нас.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
        Като гледам азиатците как са рипнали и премаркета на Европа, днес ни чака тъмнозелен ден...
        Много тъмнозеленото докарва и на тиня .

        Коментар


        • Останалите Дясни, ще се пръснат от яд, че Бойко ще ни вкара в Чакалнята.

          Коментар


          • Като гледам азиатците как са рипнали и премаркета на Европа, днес ни чака тъмнозелен ден...

            Коментар


            • Стана като в пословицата "Те не го пускат в селото, той пита за поповата къща". Мине - не мине, и на премиера Бойко Борисов му се приходи на престижно гости. Сега шлагерът е Еврозоната. Същото беше и когато си мислеше, че ще е по-лесно да влезем в шенгенската зона, защото като полицейски шеф познаваше критериите за опазване на границите. От началото 2011 година чакаме в пълна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Фен съм си на наща борса и нямам намерение да излизам извън БГ. Нямам време и нерви да следя навсякъде. Тук си знаем и кътните зъби: инвеститорите, дружествата и бизнеса им, мажовците и т.н. И като ти казвам, че няма да пада пазара не си измислям, а просто знам че няма особени настроения за разпродажби, а точно обратно: купувачите имат сериозен превес. Демек сентиментът се обърна вече! Само като видиш как приключват големи пакети за нула време без да влияят на цената и става ясно как стоят нещата.... ако си разбирач де!
                Ще погледаме и ще видим дали няма да паднат цените.Аз съм убеден в това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Като си казал А кажи и Б поне за Хим от 1.64 си го закупувал Дох на.5 те помня че се хвалеше.Както ти казах като загубиш още малко и ще ти дойде акъла надявам се. Все пак парите са си твои ...
                  Важни са бройките и средната цена: Хим и ЦКБ са ми под 1 лв. ДОХ ми е нула на нула в момента!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    ЦКБ на 76 ст, Хим на 85 ст Трейс на 2.10, Доверие на 3.10, Сирма на 37 ст са върховете! Естествено средните са ми по-високи, но са под пазарните в момента..... много добре се чувствам в момента....
                    Като си казал А кажи и Б поне за Хим от 1.64 си го закупувал Дох на.5 те помня че се хвалеше.Както ти казах като загубиш още малко и ще ти дойде акъла надявам се. Все пак парите са си твои ...

                    Коментар


                    • Пепи, ти от няколко месеца пишеш, че всеки ден купуваш и сега пак си купил На дъното..Сигурен съм , че после ще продадеш на върха..Браво Пепи..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Не си лош човек ,но си много самоуверен ,като загубиш още 30-40% се надявам ти дойде акъла Щото много познаваш пазара затова пълни по върховете .
                        ЦКБ на 76 ст, Хим на 85 ст Трейс на 2.10, Доверие на 3.10, Сирма на 37 ст са върховете! Естествено средните са ми по-високи, но са под пазарните в момента..... много добре се чувствам в момента....

                        Коментар


                        • Тази седмица импулса или не ще идват от разхлабването на мерките, които се задават по света. Дори и при нас може да падне извънредното следващата седмица, да няма изненадани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Фен съм си на наща борса и нямам намерение да излизам извън БГ. Нямам време и нерви да следя навсякъде. Тук си знаем и кътните зъби: инвеститорите, дружествата и бизнеса им, мажовците и т.н. И като ти казвам, че няма да пада пазара не си измислям, а просто знам че няма особени настроения за разпродажби, а точно обратно: купувачите имат сериозен превес. Демек сентиментът се обърна вече! Само като видиш как приключват големи пакети за нула време без да влияят на цената и става ясно как стоят нещата.... ако си разбирач де!
                            Не си лош човек ,но си много самоуверен ,като загубиш още 30-40% се надявам ти дойде акъла Щото много познаваш пазара затова пълни по върховете .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Фен съм си на наща борса и нямам намерение да излизам извън БГ. Нямам време и нерви да следя навсякъде. Тук си знаем и кътните зъби: инвеститорите, дружествата и бизнеса им, мажовците и т.н. И като ти казвам, че няма да пада пазара не си измислям, а просто знам че няма особени настроения за разпродажби, а точно обратно: купувачите имат сериозен превес. Демек фундаментът се обърна вече! Само като видиш как приключват големи пакети за нула време без да влияят на цената и става ясно как стоят нещата.... ако си разбирач де!
                              Ха ха ще си говорим утре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Може да врътнеш някаква малка спекула но като цяло пазара ще е надолу и ако искаш да влизаш дългосрочно по-добре изчакай защото ще има по-ниски цени.Ако тръгваш сега да купуваш ще се набуташ доста и ще чакаш едни 2 г да се възтановиш та от там евентуално да изкараш нещо.И като искаш да изкарваш пари насочи се към американската борса а не на бфб където няма ликвидност.
                                Фен съм си на наща борса и нямам намерение да излизам извън БГ. Нямам време и нерви да следя навсякъде. Тук си знаем и кътните зъби: инвеститорите, дружествата и бизнеса им, мажовците и т.н. И като ти казвам, че няма да пада пазара не си измислям, а просто знам че няма особени настроения за разпродажби, а точно обратно: купувачите имат сериозен превес. Демек сентиментът се обърна вече! Само като видиш как приключват големи пакети за нула време без да влияят на цената и става ясно как стоят нещата.... ако си разбирач де!
                                Last edited by mapadona; 26.04.2020, 20:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X