IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спрете със заяждането.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Остави го Шунката да си кара камиона и да си спами. Аман вече от тролове дето повтарят едно и също без аргументи. Дайте да коментираме кои акции са перспективни и кои не и причините. Иначе като цяло Софикс мисля, че ще прави тест на 500 следващата седмица!
      Може да врътнеш някаква малка спекула но като цяло пазара ще е надолу и ако искаш да влизаш дългосрочно по-добре изчакай защото ще има по-ниски цени.Ако тръгваш сега да купуваш ще се набуташ доста и ще чакаш едни 2 г да се възтановиш та от там евентуално да изкараш нещо.И като искаш да изкарваш пари насочи се към американската борса а не на бфб където няма ликвидност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Шунка... гледай си камиона... избягали сте от България .. а виртуално все сте тук.. идея си нямаш къде е дъното.. за мен не си добре с главата... визирам мотивите ти които сподели да пишеш тук!
        Да ти кажа това с избягалите от България много ме кефи ама не е точно казано.По-вярното определение е,че се евакуирахме.Виждам,че си пЕтриот ама немал носия и атрибути.Аз колекционирам разни исторически неща и имам 10 автентични носии та мога да ти дам една да си направиш една героична снимка че не си избягал.Дъното ба бфб предполагам къде ще е,но ти специално въобще идея си нямаш колко много ще се сговнясат нещата.Като забуксува икономиката на БГ още повече ще видиш такива спадове на цените на артиите че този сега ще ти се види нищожен.И накрая повярвай ми аз съм си много добре с главата но виж с ината не съм.Много съм злопаметен и отмъстителен.Какво да се прави характер .

        Коментар


        • OK https://www.youtube.com/watch?v=KK8zXgRCntU

          Коментар


          • Ако ви трябва оптимизъм пуснете си БМБ нощно каране на джипка, шоуто от джипката и сръбска музика.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Шунка... гледай си камиона... избягали сте от България .. а виртуално все сте тук.. идея си нямаш къде е дъното.. за мен не си добре с главата... визирам мотивите ти които сподели да пишеш тук!
              Остави го Шунката да си кара камиона и да си спами. Аман вече от тролове дето повтарят едно и също без аргументи. Дайте да коментираме кои акции са перспективни и кои не и причините. Иначе като цяло Софикс мисля, че ще прави тест на 500 следващата седмица!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Рано е.Още не сме видяли дъното.
                Шунка... гледай си камиона... избягали сте от България .. а виртуално все сте тук.. идея си нямаш къде е дъното.. за мен не си добре с главата... визирам мотивите ти които сподели да пишеш тук!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                  Сега е момента да се купуват акции....който има пари за това де. Цените са достатъчно атрактивни, който е имал идея да продава, отдавна го е направил и започва възстановяването (отначало бавно, след това - ще видим ). Безценно е да имаш кеш сега.... и кураж също.
                  Рано е.Още не сме видяли дъното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    АРТИИТЕ ЩЕ СА ЯКО НАГОРЕ, ОСОБЕНО НЯКОИ.... ПОНЕ ДАБЪЛ, МОЖЕ И ТРИПЪЛ
                    След 7-10 г може би.Сега освен краткосрочно спекулантско покачване нищо друго не би активирало артиите да растат.Посоката е трайно надолу и ще сме сведетели на много ниски цени.Чужденци на бфб няма да дойдат а родните инвестори връткат по 10-20 бона в артии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Още малко остана Тони.... после идва жътвата
                      "Има едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед… и това са две гърненца с мед."
                      Мечо Пух

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        чакахме нещо до края на седмицата...хайде и да не е тази седмица - дано стане! Добре че кризата ги изпоти, че да насочат кораба в правилната посока
                        Още малко остана Тони.... после идва жътвата

                        Коментар


                        • чакахме нещо до края на седмицата...хайде и да не е тази седмица - дано стане! Добре че кризата ги изпоти, че да насочат кораба в правилната посока

                          Коментар


                          • Батя, тази криза ми дойде като манна небесна, честно ти казвам. Допреди 2-3 месеца не съм вярвал, че ще купя ЦКБ на 77 ст., Хим на 85 ст. или Трейс на 2.20 нито пък Доверие на 3.10. ПИБ не я пипам, имам си някакъв страх и много ме е яд за пропуснатото даже боли повече от реализирана загуба
                            Имам още кеш за наместване преди голямото рали и се чудя къде да напъна.... истината е че там където искам няма голямо предлагане... накрая може и да сме му благодарни на чичо Оги за продажбите

                            Коментар


                            • Местя дискусията с колегата бик тук, че апокалиптосчетата тази тема най я обичат и четат и е добре да са наясно

                              Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Като чета коментарите тук и ми се струва, че Химимпорт в момента е супер евтин..... ПИБ също изглежда евтина, но не чак толкова. Софарма си е ОК даже и тя има накъде да катери..... Монбат не знам, зависи от резултатите. Трейс е най-подценена за момента, както и Доверие


                              ----------------------------------------------

                              Изброил си 80% от портфейла ми!

                              Ще станат нещата колега. ЕЗ перспективата ни е много силен бичи фактор с потенциал да подпали БФБ за невиждано от години родео туку насред рецесия в икономиката.. Разбира се тя ще бъде кратка и с бързо възстановяване след нея, така че и най-големите скептици ще се усетят в един момент и ще се включат в ралито.. някъде в последната му четвърт, когато ще ни осигурят изход
                              Биковете много време чакахме момента и си го изстрадахме, така че сега ще се възползваме максимално на фона на мрънкащи кибици и тюхкащи се апокалиптици

                              Коментар


                              • Две снимки, символи на карантинните мерки, срещу световната пандемия.
                                Първата: Така изглежда днес Кааба с "Черния камък“ в Мека - без милионите поклоници, които обикновено се струпват там.
                                Втората: Протест на германски собственици на барове и ресторанти с празни столове на площада пред Бранденбургската врата в Берлин.


















                                Коментар

                                Working...
                                X