IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    на теб лично ли дойде да ти го каже? ....... или си го прочел някъде? ...... ако си го прочел някъде дай линк да го прочетем и ние...
    https://www.ccn.com/dow-futures-slid...re-pain-ahead/

    Ето това е интересно да се прочете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Ами, ако само ще го ровите в земята, няма да го продавате никога, или ще си правите тоалетни, за какво ви е, освен като предмет за фетиш?
      Лично за мен е едно ДДПО заедно с петолевки от Княжеството.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

        ще продаваме, за да купуваме десрчета на нестле и да си плащаме абонамента за нетфликс ли?
        Ами, ако само ще го ровите в земята, няма да го продавате никога, или ще си правите тоалетни, за какво ви е, освен като предмет за фетиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Когато дойде истинска криза, не като тази сега или 2008 г. (тогава поне банки фалираха, а сега дори ти дават на отсрочиш кредите си - каква криза само), тези които са купували злато с мисълта, че то ще ги спаси, ще почнат да продават, в това число и държави, защото гладно не се стои, и ще се види срив подобен като на петрола, но там няма да -38, а -800, защото разходите по съхранение на злато са дори по-големи от тези на петрола.
          ще продаваме, за да купуваме десрчета на нестле и да си плащаме абонамента за нетфликс ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Когато дойде истинска криза, не като тази сега или 2008 г. (тогава поне банки фалираха, а сега дори ти дават на отсрочиш кредите си - каква криза само), тези които са купували злато с мисълта, че то ще ги спаси, ще почнат да продават, в това число и държави, защото гладно не се стои, и ще се види срив подобен като на петрола, но там няма да -38, а -800, защото разходите по съхранение на злато са дори по-големи от тези на петрола.
            Еха, дай Боже! Тогава ще си направя златен кенеф и ще си го съхранявам/ползвам по предназначение.

            Коментар


            • Когато дойде истинска криза, не като тази сега или 2008 г. (тогава поне банки фалираха, а сега дори ти дават на отсрочиш кредите си - каква криза само), тези които са купували злато с мисълта, че то ще ги спаси, ще почнат да продават, в това число и държави, защото гладно не се стои, и ще се види срив подобен като на петрола, но там няма да -38, а -800, защото разходите по съхранение на злато са дори по-големи от тези на петрола.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Николко. Никога не бих купил злато. Само сребро и то за носене на врата. Среброто е антибактериално и дори и за прибори за хранене става.
                Защо говориш от името на всички ...Да съм те опълномощавал....
                П.П. Не ме интересува къде носиш среброто...
                Това е инвестиционен форум а не борчески....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Чудя се колко от тукашните спекуланти са се хеджирали (както и валутния риск) поне малко и в жълто. Струва ми се - малцина.
                  Имам някакви спомени как се присмиваха на Импето преди време...когато бе в корекция.
                  Преди 15г 1гр. злато е бил 10евро, сега 50 и няколко.
                  Николко. Никога не бих купил злато. Само сребро и то за носене на врата. Среброто е антибактериално и дори и за прибори за хранене става.

                  Коментар


                  • Чудя се колко от тукашните спекуланти са се хеджирали (както и валутния риск) поне малко и в жълто. Струва ми се - малцина.
                    Имам някакви спомени как се присмиваха на Импето преди време...когато бе в корекция.
                    Преди 15г 1гр. злато е бил 10евро, сега 50 и няколко.

                    Technically, the euro was launched on January 1, 1999, although euro notes and coins started circulating in January of 2002.
                    Over the course of 20 years, the price of gold in euros has increased by 555%. From a historic perspective the euro is a young currency, but already lost 85% of its value against gold.

                    Коментар




                    • САЩ очакват мрачна икономическа картина идните месеци

                      Прочети още на: https://www.dnes.bg/usa/2020/04/27/s...-meseci.447527

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Като гледам азиатците как са рипнали и премаркета на Европа, днес ни чака тъмнозелен ден...
                        Просто отлично! От самото начало имах някакво вътрешно предчувствие, че медийната истерия около корона-вируса е твърде пресилена и преувеличена, затова рискувах по време на борсовите сривове и сега, слава Богу, този риск ми се отплаща богато.
                        Аз все си мисля, че големите западни шефове, акули и спекуланти координирано използваха новия вирус като повод да рестартират икономиките си, които в началото на новото десетилетие бяха на края на бизнес-цикъла и всички активи бяха страшно балонирани. Даже и без вируса сериозна икономическа криза започваше края на 2019-та
                        Сега, след като спихнаха до безопасни нива, нещата пак ще потекат в старото си русло и спекулантите пак ще правят печалБи.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          на теб лично ли дойде да ти го каже? ....... или си го прочел някъде? ...... ако си го прочел някъде дай линк да го прочетем и ние...
                          не бе, хората говорят .... "Бъфет е казал"(грешка на езика)

                          Коментар


                          • Честито: https://www.investor.bg/novini/444/a...-vrati-303175/
                            Вече БМБ няма да вика какво да отваряме, каза, че като отворят в Германия, отваряме и ние.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Не че нещо,но тук в Щатите се говорят мрачни неща за борсите.Много са притеснени а и Бъфет каза че акциите били надценени.Аз му вярвам на Бъфет.
                              на теб лично ли дойде да ти го каже? ....... или си го прочел някъде? ...... ако си го прочел някъде дай линк да го прочетем и ние...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар

                              Working...
                              X