IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Това за колко дни, според теб, важи вожде? Няма нищо вечно. както казал "човекът на слънцето" - "Пантарей" - всичко трепти, всичко вибрира , т.е. се променя.
    Мани го Шунката, не е в час! Приемането ни е ЕРМ 2 само ще вдигне индексите с мин 20-30% помнете ми думата!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Няма да я бъде бфб нагоре.Гответе се отново за загуби.
      Това за колко дни, според теб, важи вожде? Няма нищо вечно. както казал "човекът на слънцето" - "Пантарей" - всичко трепти, всичко вибрира , т.е. се променя.

      Коментар


      • Няма да я бъде бфб нагоре.Гответе се отново за загуби.

        Коментар


        • Koлко ли ще покаже нашия........

          The French economy has shrunk by 5.8% in the first quarter compared to the previous quarter -- the biggest drop since the country began recording its quarterly GDP in 1949, said France's national statistics agency, INSEE, on Thursday.

          Коментар


          • За мидичките и дивидентите: Oil major Shell slashes dividend for the first time since World War II - https://www.cnbc.com/2020/04/30/shel...0-results.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Офффф, ТРАЙ СИ бре...!!!
              Свърши тя, урочаса я вече софка той, надали ще видим 2% днес...

              Коментар


              • Вече имам позиции които са се качили над 20% от покупната ми цена, но докато не направят поне 50-60% печалба никакво продаване. Даже цените са супер за добавяне!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Софикс почти няма да се спре преди да направи тест на 600, премине ли отива на 700 може би още тази година, помнете ми думата!!!
                  Така те искам, да разсмиваш публиката.

                  Коментар


                  • Софикс почти няма да се спре преди да направи тест на 600, премине ли отива на 700 може би още тази година, помнете ми думата!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Точно. Грипче използвано от големите като повод да рестартират икономиките си. То се вижда вече накъде тръгнаха борсите. Инвеститорите гледат да не изпуснат влака.
                      Да не изпуснат влакчето на ужасите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Ква чума бре, това е некво обикновено грипче....... цял свят го разбра, а само ти не си..... аман от профани
                        Точно. Грипче използвано от големите като повод да рестартират икономиките си. То се вижда вече накъде тръгнаха борсите. Инвеститорите гледат да не изпуснат влака.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                          Като ги изцепиш такива и урочасваш ръста.
                          Нямам против да купувам още евтино, имам кеш за инвестиране още!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Ама нидьейй!
                            Ще изригнете, ако някой бунак се подлъже и си даде парите за салфетки по време на чума.
                            Ква чума бре, това е некво обикновено грипче....... цял свят го разбра, а само ти не си..... аман от профани

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                              Леле, добре че днес купих още..... утре ще изригнем яко - имеме да наваксваме доста %
                              Ама нидьейй!
                              Ще изригнете, ако някой бунак се подлъже и си даде парите за салфетки по време на чума.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Леле, добре че днес купих още..... утре ще изригнем яко - имеме да наваксваме доста %
                                Офффф, ТРАЙ СИ бре...!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X