IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По-силен бичи сигнал от приемането ни в Европа едва ли има

    Коментар


    • Спад при борсите сега би била искра, която ще запали масови протести.

      Коментар


      • Правителствата сега имат кратък срок да раздадат трилионите на фирмите, работещите и безработните, за да се спасят от протести, бунтове, предсрочни избори. Това ще е във ход сега Май, пари, пари и раздаване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Кога..?
          Мина момента, вече инфлацията е в ход. Вижда се по магазините, края на лятото ще я видим и в заплатите. По някое време ще включат и петрола да я помпа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Не е изключено, ала има голяма доза вероятност вече да сме го видели. Следва ретест, ама ме съмнява да падне повече от 15-18% от тия вчерашните нива.
            Кога..?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Хахахаха! Забавляваш ме.Трябва да си много заблуден да си мислиш че съм изпуснал дъното.Дъното на американската борса не е дошло още.Ако смяташ че на бфб няма да има ново дъно много се лъжеш.Ти просто си късоглет новобранец на бфб.
              Не е изключено, ала има голяма доза вероятност вече да сме го видели. Следва ретест, ама ме съмнява да падне повече от 15-18% от тия вчерашните нива.

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Далече си от истината, Шунка. Изпусна дъното и те е яд и място не можеш да си намериш..... остави акции, борси и инвестиции на професионалистите и си карай камиона, че ще се поболееш....
                  Хахахаха! Забавляваш ме.Трябва да си много заблуден да си мислиш че съм изпуснал дъното.Дъното на американската борса не е дошло още.Ако смяташ че на бфб няма да има ново дъно много се лъжеш.Ти просто си късоглет новобранец на бфб.

                  Коментар


                  • В Китай го играха цирка точно два месеца, в Европа и Америка също ще е толкова. Никой няма да си позволи тази простотия за по-дълго, хората не са толкова прости. Месец се ядваше, два дотегна, но ТРЕТИ МЕСЕЦ ЦИРК НЯМА СА ИМА.

                    Коментар


                    • Докато има пари, има какво да се яде, няма война, свръх производство на петрол (да се чуди човек защо го правят) - криза няма. Т.н. безработни бяха пуснати да си починат в Корона ваканция за два месеца, регистрираха ги в бюрата, за да им дадат пари, и сега Май и Юни ще ги върнат обратно на работа. Ще има и промени, за едно 20-30% от фирмите старото няма да се върне, съответно те или ще трябва да се променят много бързо или да фалират, защото старият им бизнес вече не е същият. 100% от бизнеса, ще трябва да се промени малко или много и тук вече има криза и то само на местата, където не знаят как или не искат промяна. С хората е същото, много хора не могат да се променят. Кофти е, че трябваше да ни играят такъв цирк, за да наракарат хората и бизнеса малко да се променят. Но циркът е на свършване, вече слънчевата радиация и температури стават все по-силни и вирусите нямаш шанс. Лошите новини свършиха, щеше да ги има, ако не бяха многото напечатани пари и възглавнички от правителствата и централните банки, които щяха да доведат до фалити авиокомпании, петрокомпании, банки и т.н., но се вижда, че има кой да подпре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Прав си.Променя се.Абе до колко дни не знам ама до края на годината ще има голямо реване.Почва се вече.Тук големия опримизъм около лекарството за лечение на Короната умря.Дойде реализма а с него и разпродажби отново.
                        Далече си от истината, Шунка. Изпусна дъното и те е яд и място не можеш да си намериш..... остави акции, борси и инвестиции на професионалистите и си карай камиона, че ще се поболееш....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Това за колко дни, според теб, важи вожде? Няма нищо вечно. както казал "човекът на слънцето" - "Пантарей" - всичко трепти, всичко вибрира , т.е. се променя.
                          Прав си.Променя се.Абе до колко дни не знам ама до края на годината ще има голямо реване.Почва се вече.Тук големия опримизъм около лекарството за лечение на Короната умря.Дойде реализма а с него и разпродажби отново.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

                            Ще си позволя да кажа, че е трудно да се намери в темата така забавен екземпляр, като теб
                            Благодаря!
                            Тъжно ми е само, че бичетата ( ъпъри ), ще претърпите брутален разгром.
                            Last edited by Три без коз; 01.05.2020, 21:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Така те искам, да разсмиваш публиката.
                              Ще си позволя да кажа, че е трудно да се намери в темата така забавен екземпляр, като теб
                              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Мани го Шунката, не е в час! Приемането ни е ЕРМ 2 само ще вдигне индексите с мин 20-30% помнете ми думата!!!
                                Ти, ако пуснеш тото 2, имаш по-голям шанс да познаеш.
                                Мажи ските и си лягай!

                                Коментар

                                Working...
                                X