IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    всеки ден все нови "последни" пакети се появяват...
    По кои позиции?
    От последните няколко пакета на Родина дето прибрахме цените да по 10на % нагоре, мога и да цитирам, но в постовете ми може да видите!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      всеки ден все нови "последни" пакети се появяват...
      Вече колко години така - 3-4-12? Няма чужденци, скоро няма да има и пенсионни на БФБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
        Днес прибрахме последните пакети дето тежаха..... айде доскоро и приятен Гергьовден!
        всеки ден все нови "последни" пакети се появяват...

        Коментар


        • Днес прибрахме последните пакети дето тежаха..... айде доскоро и приятен Гергьовден!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

            Може да шуска ските на някоя дубайска дюна с пълен джоб " къси"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Безкозов ти в кой сезон си бре какви ски идва време за чадър и шезлонг
              Може да шуска ските на някоя дубайска дюна с пълен джоб " къси"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Безкозов ти в кой сезон си бре какви ски идва време за чадър и шезлонг
                И то безплатни.
                Познай защо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Мажи ските и си лягай!
                  Безкозов ти в кой сезон си бре какви ски идва време за чадър и шезлонг

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Ще го отвеееем мечоците еййййййй.....
                    Мажи ските и си лягай!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Ще го отвеееем мечоците еййййййй.....
                      https://www.vbox7.com/play:4ef892c2?...058&order=date

                      Коментар


                      • Ще го отвеееем мечоците еййййййй.....

                        Коментар


                        • ИНФЛАЦИЯ: Oil surges 20%, posts fifth straight day of gains for first time since July - https://www.cnbc.com/2020/05/05/oil-...tion-cuts.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

                            Мерси за съвета, но ще е глупаво да си зарежа работата, за да пиша или оборвам половината умозаключения. Признавам, че първата половина ми беше достатъчна, за да скролирам другата половина още одеве, Основната ми теза беше, че не си разбрал от потенциала на европа, както и че златото не се пие и не се яде. Освен ако не се получава от живак
                            Чудесно!++++++++++++++++++++++++
                            Значи просто ще се скролираме и няма да ме занимаваш с глупави постове като предния!

                            Нямам нищо на против да си пуснеш един пост, колко успешна ще е Европа, какъв потенциал има... и тн..

                            Айде, развивай се и успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                              С какво злато ме занимаваш??? Какви са тези простотии и мишкунско злобеене? Нерде Ямбол, нерде Стамбул!

                              Аз съм коментирал конкретна тема касаеща Източна Европа и България, по начина, по който аз виждам нещата. Отговорим съм на пост, коментирал мой такъв!
                              Кои са стойностните постове? Тези с по едно изречение, от което половинаат е Uppp ... Uppp или другите, отново с едно изречение. "Влизаме в чакалнята и борсата излита...." Това са постове 24/7!
                              Какво толкова ти вади очите моя пост? Скролирай!
                              Разбира се сам може да напишеш нещо било по тази тема или друга, където да дадеш стойност на хората и найстина качествен пост! Моя всеки може да го скролира. Мисля си, че не е кой знае какъв проблем!

                              Ето аз например, хора които знам, че пишат пълни повърни и интелектуалното им ниво е на амеба, изобщо не ги и зачитам.... скролирам и това е!
                              Тебе като те гледам каква си елементарна злобичка и що за тези изповядваш, а не си писал, а не съм те скролирал!


                              п.п.
                              Така, че моя съвет към теб е, просто да скролираш и да не зачиташ! Загубил си 5 мин в пост, за да се обясняваш към човек, чиито тези според теб нямат достойнства! Не си губи времето друг път! Не виждам смисъл!
                              Мерси за съвета, но ще е глупаво да си зарежа работата, за да пиша или оборвам половината умозаключения. Признавам, че първата половина ми беше достатъчна, за да скролирам другата половина още одеве, Основната ми теза беше, че не си разбрал от потенциала на европа, както и че златото не се пие и не се яде. Освен ако не се получава от живак
                              Last edited by Vola.X; 05.05.2020, 16:21.
                              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

                                Много филосфстваш бе момче, много приказки като за лека нощ.
                                Що си не идеш в темата на алчните златари и не чакаш със затаен дъх, да ударите кьоравото из висините, където са ви закарали човешките болести, страхове и мъки. Що такава алчност да бутате и да рушите, само за да се натъпчите със 100 долара повече.
                                И какво толкова предлагате - да ядем злато ли - тзъ не се яде шибания метал,
                                Нито за пари ще стане вече, нито за нещо полезно освен за спекула., Голямата защита от кризи, няма що.
                                С какво злато ме занимаваш??? Какви са тези простотии и мишкунско злобеене? Нерде Ямбол, нерде Стамбул!

                                Аз съм коментирал конкретна тема касаеща Източна Европа и България, по начина, по който аз виждам нещата. Отговорим съм на пост, коментирал мой такъв!
                                Кои са стойностните постове? Тези с по едно изречение, от което половинаат е Uppp ... Uppp или другите, отново с едно изречение. "Влизаме в чакалнята и борсата излита...." Това са постове 24/7!
                                Какво толкова ти вади очите моя пост? Скролирай!
                                Разбира се сам може да напишеш нещо било по тази тема или друга, където да дадеш стойност на хората и найстина качествен пост! Моя всеки може да го скролира. Мисля си, че не е кой знае какъв проблем!

                                Ето аз например, хора които знам, че пишат пълни повърни и интелектуалното им ниво е на амеба, изобщо не ги и зачитам.... скролирам и това е!
                                Тебе като те гледам каква си елементарна злобичка и що за тези изповядваш, а не си писал, а не съм те скролирал!


                                п.п.
                                Така, че моя съвет към теб е, просто да скролираш и да не зачиташ! Загубил си 5 мин в пост, за да се обясняваш към човек, чиито тези според теб нямат достойнства! Не си губи времето друг път! Не виждам смисъл!

                                Коментар

                                Working...
                                X