IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пепи , ти какви аргументи имаш, че борсата в България ще скочи..Вече 11г все четем такива като теб И ВСЕ НЕ СТАВА.Може ли да представиш аргументите с факти, а не фантазии както досега..
    Хайде и Агресивният дапише- да еидим какво ще измислите..

    Коментар


    • Божия ръко, не обръщай ама никакво внимание на козата, тя върви по царевицата дето му я показват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Много сме далече още от атрактивните цени!
        Първо си свали розовите очила, намажи ските, че голямо спускане те чака и чак тогава ние ще започнем да се чудим дали да не започнем лека полека да вкарваме по някой умен лев на борсата.
        Едно си баба знае.... без аргументи, без логика..... първокласен спам му се казва.... но с празни джобове ще си останеш, младежо!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Аз акции в магазини по моловете нямам. Също така нямам в ресторанти, барове, бензиностанции и подобни..... но за сметка на това имам в дружества, които отбелязват ръст в приходите даже и за Март и Април, ще гласуват хубав дивидент за 2019г и даже съм сигурен, че ще излязат по-силни от така наречената "криза". Вирусчето е пътник и ще повлече някои към бездната ама те и без него е въпрос на време да отидат натам.
          Добрите инвестиции са винаги добри инвестиции и в такива моменти трябва да се пазаруват на атрактивни цени!!!
          Много сме далече още от атрактивните цени!
          Първо си свали розовите очила, намажи ските, че голямо спускане те чака и чак тогава ние ще започнем да се чудим дали да не започнем лека полека да вкарваме по някой умен лев на борсата.

          Коментар


          • Брига ме за сопственика на парадайс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Не знам , какви хора сте... как не ви омръзва да плашите.. как живеете в мир със себе си...поствате полвинчато / Киро за теб се отнася и още един двама/ като кажета А кажете и Б... Парадайса го напускат наемателите по друга причина.. Собственика като е тъпа мутра и не им влиза в положението.. да им намали наемите докато не работят.. така ще бъде!!!!
              Ама аз на вас се чудя защо се връзвате на приказките на такива хора. Това са хора влезли в ролята на плашила. Плашат или по-точно се опитват да плашат обикновени /неопитни/ инвеститори с разни небивалици, мрачни прогнози, много добре подбрани /най-често негативни/ новини и т.н. Нали се сещате, че едва ли Киро, Монти, Ташунко и още няколко форумци, които всички ги знаем биха уплашили опитен инвеститор който е наясно с нещата.

              Честит празник на всички!
              Наздраве!
              Last edited by Агресивен бик; 06.05.2020, 15:21.

              Коментар


              • Аз акции в магазини по моловете нямам. Също така нямам в ресторанти, барове, бензиностанции и подобни..... но за сметка на това имам в дружества, които отбелязват ръст в приходите даже и за Март и Април, ще гласуват хубав дивидент за 2019г и даже съм сигурен, че ще излязат по-силни от така наречената "криза". Вирусчето е пътник и ще повлече някои към бездната ама те и без него е въпрос на време да отидат натам.
                Добрите инвестиции са винаги добри инвестиции и в такива моменти трябва да се пазаруват на атрактивни цени!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Икономическата криза, която ще последва изобщо не е шега работа.
                  Ето ви Парадайса и Сердика след 50 дни извънредно положение, като това са малка част от затворените магазини. В подобна ситуация са всички молове в София.
                  Ситуацията в Парадайса, обаче е доста зле, заради неадекватния мениджмънт, който бие фактури за service charge в пълния размер въпреки, че наемателите не могат да извършат стопанска дейност и използват ...























                  Не знам , какви хора сте... как не ви омръзва да плашите.. как живеете в мир със себе си...поствате полвинчато / Киро за теб се отнася и още един двама/ като кажета А кажете и Б... Парадайса го напускат наемателите по друга причина.. Собственика като е тъпа мутра и не им влиза в положението.. да им намали наемите докато не работят.. така ще бъде!!!!
                  Last edited by al4en; 06.05.2020, 14:54.

                  Коментар


                  • Моловете, офисите, класните стаи, университетите са вече онлайн в Амазон.ком, МС Теамс, Зоом и т.н. Бизнес модели, които монополизират и разрушават старите модели, Бил Гейтс е много добър в това. Остава да се нагаждаме към това, а не да скачаме срещу тези трендове. Вземете МС Теамс - виртуални класни стаи, в пъти по-добро от реален клас в стая.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Икономическата криза, която ще последва изобщо не е шега работа.
                      Ето ви Парадайса и Сердика след 50 дни извънредно положение, като това са малка част от затворените магазини. В подобна ситуация са всички молове в София.
                      Ситуацията в Парадайса, обаче е доста зле, заради неадекватния мениджмънт, който бие фактури за service charge в пълния размер въпреки, че наемателите не могат да извършат стопанска дейност и използват ...























                      В пост-ковид-19 икономиката няма място за молове. Това е много стар модел още от Америка 70-90те години, много късно репликиран и тук и в Азия (там поне има много хора). Защо беше тази лакомия за Молове не знам. Ще се плати цена там.

                      Коментар


                      • Кире аз това се опитвам да им кажа на някой фантазьори ама щом много ги разбират нещата да си загубят парите тогава.Щяла да излети борсата,това било дъното.Глупости!! Тепърва започва сговнясването.Ще видят големи заплати ама нуки.Не само че ще намалят заплатите но ще има и голяма безработица.

                        Коментар


                        • Икономическата криза, която ще последва изобщо не е шега работа.
                          Ето ви Парадайса и Сердика след 50 дни извънредно положение, като това са малка част от затворените магазини. В подобна ситуация са всички молове в София.
                          Ситуацията в Парадайса, обаче е доста зле, заради неадекватния мениджмънт, който бие фактури за service charge в пълния размер въпреки, че наемателите не могат да извършат стопанска дейност и използват ...
























                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Говоря за последния месец..... има невероятни възможности за покупка на солидни пакети на ниски цени..... по друго време това е невъзможно!
                            тук си прав!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Говоря по принцип, то не бяха Ромите, после някой при хим-а, после Алианц, после Родина...не му се вижда края!
                              Говоря за последния месец..... има невероятни възможности за покупка на солидни пакети на ниски цени..... по друго време това е невъзможно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                По кои позиции?
                                От последните няколко пакета на Родина дето прибрахме цените да по 10на % нагоре, мога и да цитирам, но в постовете ми може да видите!!!
                                Говоря по принцип, то не бяха Ромите, после някой при хим-а, после Алианц, после Родина...не му се вижда края!

                                Коментар

                                Working...
                                X