IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама, чакайте, какво очаквате от данни от Март и Април, когато хората по света бяха пратени под карантина у дома? Компаниите и икономиките на пауза? Петрола стана -38$ барела? Ако очаквате това да продължи да. Тази пауза носи -2-3 трилиона загуби, но правителствата дават сигурно и 10 трилиона. Банките отлагат кредитите до след Декември, безработните получават пари. Паузата беше за 2 месеца - навсякъде - координироно активно мероприятие. Да има дребни бизнеси и бизнес модели, които вече е очевидно, че са неадекватни и няма да продължат - дори доброволно, много предприемачи разбират, че това което правят няма смисъл като бизнес (от 5 г. гледам едно магазинче от хилядите, който има във всеки нов блок, тези ще фалират, там не влиза никой, то в моловете не влиза никой, та там ли? - лош бизнес модел стар колкото 90те години, няма как да продъжат такива бизнеси и това не е непременно лошо)..отварят се нови бизнес модели, някои стари ще се заздравят...Б-я ни спасява влизането в Чакалнята, това е като да станеш член в клуб на богатите, разликата е огромна, когато си нов член. И се огледайте, освен ресторантите и хотелите, всичко останало си джитка, като гледам и колите, очаквах повече да бъдат закотвени, но хората не слизат от колите си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Пътища и мостове Пепи,тя ти беше любима и ИМПЕРИЯТА ОТ 360 до 40 лева.....това са твой компании...а последната и твоя и моя...
      Хахахахахахахаххаххахаххахаххахахахах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Кои точно компании са фалирали или поне да има такава опасност? Кажи ми поне 1 от активно търгуваните на БФБ и те признавам!!!
        Пътища и мостове Пепи,тя ти беше любима и ИМПЕРИЯТА ОТ 360 до 40 лева.....това са твой компании...а последната и твоя и моя...защо мислиш че строителството ще продължи при една ревизия на Нашите фирми....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Винаги съм се чудил как си с чашката.....Навън е ужас в икономиката и повечето реалисти се чудят къде е дъното и ти ги хвърляш с този лаф за опитните в раздвоение дали да си вземат 20 % профит или да чакат опитните играчи да им ги купят с 30-40 профит...В моменто отричаш икономическата криза и поне 30% фалирали компании. Или вярваш как отиваме на колко пункта индекса.....?
          Кои точно компании са фалирали или поне да има такава опасност? Кажи ми поне 1 от активно търгуваните на БФБ и те признавам!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Ама аз на вас се чудя защо се връзвате на приказките на такива хора. Това са хора влезли в ролята на плашила. Плашат или по-точно се опитват да плашат обикновени /неопитни/ инвеститори с разни небивалици, мрачни прогнози, много добре подбрани /най-често негативни/ новини и т.н. Нали се сещате, че едва ли Киро, Монти, Ташунко и още няколко форумци, които всички ги знаем биха уплашили опитен инвеститор който е наясно с нещата.

            Честит празник на всички!
            Наздраве!
            Винаги съм се чудил как си с чашката.....Навън е ужас в икономиката и повечето реалисти се чудят къде е дъното и ти ги хвърляш с този лаф за опитните в раздвоение дали да си вземат 20 % профит или да чакат опитните играчи да им ги купят с 30-40 профит...В моменто отричаш икономическата криза и поне 30% фалирали компании. Или вярваш как отиваме на колко пункта индекса.....?
            Last edited by Монти; 06.05.2020, 16:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              Всякакви опити да бъда вкаран в без мислени спорове и лични отношения са обречени от игнор листата...…. евала на нея
              А, едва ли някой иска да има нещо общо и да влиза в лични взаимоотношения с някаква си кръгла нула.
              Но това си е твой проблем, разбира се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Аз не познавам хора дето да продават акции в момента, за сметка на това познавам повече от 15 души дето купуват и ще купуват още тия дни..... вие си правете изводите...... например Трейса защо си изкупуват обратно собствени акциии точно сега и вдигат цената всеки ден?! Всеки си има глава на раменете да мисли и анализира!!!
                Само на козата главата е в тавата не на рамената

                Коментар


                • Всякакви опити да бъда вкаран в без мислени спорове и лични отношения са обречени от игнор листата...…. евала на нея

                  Коментар


                  • Аз не познавам хора дето да продават акции в момента, за сметка на това познавам повече от 15 души дето купуват и ще купуват още тия дни..... вие си правете изводите...... например Трейса защо си изкупуват обратно собствени акциии точно сега и вдигат цената всеки ден?! Всеки си има глава на раменете да мисли и анализира!!!

                    Коментар


                    • Абе те фантазиите- никове са много в този форум..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Брюксел очаква остра рецесия в България и свиване от 7%

                        Остра рецесия, която е последвана от частично възстановяване. Това се казва в пролетната икономическа прогноза на Европейската комисия за България.

                        Тези нищо не разбират..Да дойдат да прочетат Пепи и АГРЕСИВНИЯНИЯТ БИК
                        И зануления, и Хари нападателчето.

                        Коментар


                        • Брюксел очаква остра рецесия в България и свиване от 7%

                          Остра рецесия, която е последвана от частично възстановяване. Това се казва в пролетната икономическа прогноза на Европейската комисия за България.

                          Тези нищо не разбират..Да дойдат да прочетат Пепи и АГРЕСИВНИЯНИЯТ БИК

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Като гледам как се е барикадирал, ми се струва че евентуално ще пазарува чак следващата криза след 10на години, да е жива и здрава козата дотогава
                            Ти недей да го слушаш зануления.
                            Той отдавна си загуби и последните пари и сега ще те завлече и теб с малкото ти останали стотинки, за да не е сам на бунището.
                            Жал ми е за вас.
                            По-добре мажете ските и се примирете.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Като гледам как се е барикадирал, ми се струва че евентуално ще пазарува чак следващата криза след 10на години, да е жива и здрава козата дотогава
                              Аз пък съм убеден че козата си купува но така му е казано...……... да плаши...….. преди спада беше обратното... с две думи лопата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Божия ръко, не обръщай ама никакво внимание на козата, тя върви по царевицата дето му я показват
                                Като гледам как се е барикадирал, ми се струва че евентуално ще пазарува чак следващата криза след 10на години, да е жива и здрава козата дотогава

                                Коментар

                                Working...
                                X