IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Опааа, Дау Жото пак се засили......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

      Дивиденти.
      Таз година дивидентите ше са мнооогооо секси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Ако вече си влязал може и пет години да минат докато дойде време да спечелиш.Така ,че какъв е смисълът човек да се набутва на та такъв смотан
        пазар?
        Дивиденти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Освен уговорени сделки, оборот почти нулев. Свърши волатилността и отново сме във фаза стабилност.
          Малка поправка - изчакване на следващата вълна разпродажби и спад. Само 2-ра ще е. А ще са 5-7 броя. Чака се фалитче на някой - а кандидати колкото искаш
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Какво ще ги правят тази пари, като в момента кредити не се търсят, консумацията, пътувания са на нула.

            Коментар


            • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...na-bnb-303993/
              Банковата система увеличи паричните си средства с 4,15 млрд. лв., или с 24%, до 21,4 млрд. лв. само през март 2020 г., спрямо 17,2 млрд. лв. в края на февруари 2020 г., показват данни на БНБ.

              Коментар


              • Освен уговорени сделки, оборот почти нулев. Свърши волатилността и отново сме във фаза стабилност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Смятам, че като съобразяваме конкретната тема, подходящо е да апелираме за извършването на някоя сделка (може и няколко), която да подхрани оптимизма.
                  Редно е да се държи сметка за впечатлението, което оставя институционално борсата като средище на реална търговия, което от своя страна е свързано с настроението и вярата на участниците.

                  - Субективно бих бил доволен на сделка за около 1 млн. лв. с капитала на обичайните за подобни ситуации - примерно:
                  - Уелкъм Хол,
                  - 235 Хол.

                  Допустимо е цената да остане без промяна, в сравнение с последно търгувани книжа по позициите.
                  Движение да има е много важно!
                  Ако вече си влязал може и пет години да минат докато дойде време да спечелиш.Така ,че какъв е смисълът човек да се набутва на та такъв смотан
                  пазар?

                  Коментар


                  • Е ако сега пълниш и чакаш сериозна възвръщаемост , може най меко да се каже че си сериозно закъснял.....
                    Единствените по бъдещи проекти е възможно някакво качване е

                    Фиб .....да ама не... ама може и никак ..
                    Софарма ,чичо Оги да покупува малко другия месец.
                    Доверие ...банката да влезе със суап към РЦБ и да почне да дава дивиденти...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Хубава прогноза, смела, дай обаче и компании, че да видим кой ще смее накрая, щото така малко като Нострадамус и баба Ванга звучиш - ще дойде един от човек от Изток и ще стане страшна работа - само да отбележа, че Русия е Изток на ЕС, ЕС е Изток на САЩ, САЩ е Изток на Китай, а Китай (с условности) е Изток на Русия

                      Та дай конкретика, моля, за да не звучи като лаляне
                      Нали си наясно че няма как да стане на неликвидно място дето всеки ти е конкурент, особено ако не си си достигнал лимита вече по дадена позиция.
                      И аз виждам поне 2 дето има шанс да дадат х 3, при едната съм почти готов, ма предпочитам да си ги пазя за себе си.
                      А и поне 2 още има със сел таргет на около дабъл. Ма иска си време...

                      Коментар


                      • Смятам, че като съобразяваме конкретната тема, подходящо е да апелираме за извършването на някоя сделка (може и няколко), която да подхрани оптимизма.
                        Редно е да се държи сметка за впечатлението, което оставя институционално борсата като средище на реална търговия, което от своя страна е свързано с настроението и вярата на участниците.

                        - Субективно бих бил доволен на сделка за около 1 млн. лв. с капитала на обичайните за подобни ситуации - примерно:
                        - Уелкъм Хол,
                        - 235 Хол.

                        Допустимо е цената да остане без промяна, в сравнение с последно търгувани книжа по позициите.
                        Движение да има е много важно!

                        Коментар


                        • Изгрява сириус и в един чудесен месец, ни носи радостни предзнаменования.
                          Родените в този момент ще носят левский (лъвски) асцендент.
                          А ние можем да се поздравим с денят на светите братя Кирил и Методий
                          А борсата!? ...
                          Е, както знаем, започва да мърда 6 до 9 месеца преди икономиката да го е разбрала
                          Колко са 9 месеца,?! колкото да се появи едно малко човече а не мече
                          та тъй - без препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Според мен ситуацията с вируса създаде невероятни възможности за правене на пари на тази борса. Да видим кой ще се възползва от това. Преди нова година обсъждахме някои компании и лично аз не мисля, че за тях нещо съществено се е променило. Но текущата ситуация даде възможност за чудесен вход на още две места. В момента съм убеден в едно нещо ще има компании които ще дадат възвращаемост от три до пет пъти в рамките на пет години. Да видим накрая кой с какво ще се похвали. Кой какви умения е имал да открие златото на бунището. Някои и без умения просто ще изкарат късмет. Други които не могат ще се издънят и ще търсят да посочат виновен извън тях. Нормални неща от живота. Лека и доходна.
                            Здрасти, за разлика от коронатемата, където си безкраен апокалиптик, тук пък си оптимист - Джекил и Хайд нещо или е на принципа, че всяка крива, успоредна на пртийната линия, е права Хубава прогноза, смела, дай обаче и компании, че да видим кой ще смее накрая, щото така малко като Нострадамус и баба Ванга звучиш - ще дойде един от човек от Изток и ще стане страшна работа - само да отбележа, че Русия е Изток на ЕС, ЕС е Изток на САЩ, САЩ е Изток на Китай, а Китай (с условности) е Изток на Русия

                            Та дай конкретика, моля, за да не звучи като лаляне - казвам го без лоши чувства и обиди, само като препоръкЪ. Аз съм се набил основно в Спиди и не чакам 3 до 5 пъти, но си искам едни поне 25-30% още тази година, ако има оферта при тях, и антициклични ЧЕЗ разпределение на цена под сегашната им (продадени и купени - там добре ми се получи, даже си избих немалката загуба от първоначалната покупка), малко хим и фибанкасъ за цвят, ма това е от глупост и толкова.
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Световните и днес са на зелено. Отлично!
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Според мен ситуацията с вируса създаде невероятни възможности за правене на пари на тази борса. Да видим кой ще се възползва от това. Преди нова година обсъждахме някои компании и лично аз не мисля, че за тях нещо съществено се е променило. Но текущата ситуация даде възможност за чудесен вход на още две места. В момента съм убеден в едно нещо ще има компании които ще дадат възвращаемост от три до пет пъти в рамките на пет години. Да видим накрая кой с какво ще се похвали. Кой какви умения е имал да открие златото на бунището. Някои и без умения просто ще изкарат късмет. Други които не могат ще се издънят и ще търсят да посочат виновен извън тях. Нормални неща от живота. Лека и доходна.
                                Същите ги разправяше и при Софикс 600.
                                И пак ще си отново сладкодумен при Софикс 300.

                                Преди Софикс 300, корективно покачване докъм 550 -600, ако въобще се дотътрим до там.
                                Last edited by Todor Sabev; 11.05.2020, 12:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X