IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Груйче, когато си прав , прав си.. Вече 11г. се начетохме на всякакви послания на ъпари, биячи на мечки и философи аналитици..На БФБ липсва подкрепата на инвестиционната среда..Страната ни е най- бедната в ЕС и с най голяма корупция, няма реформи и управляващите наричат фондовата борса , за която са отговорни Черешов пазар..Тук и да се случи нещо , то то е е въпреки условията и няма да е трайно при тази конюктура..
    За идващата световна рецесия дори няма смисъл да се споменава..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Нали си наясно че няма как да стане на неликвидно място дето всеки ти е конкурент, особено ако не си си достигнал лимита вече по дадена позиция.
      И аз виждам поне 2 дето има шанс да дадат х 3, при едната съм почти готов, ма предпочитам да си ги пазя за себе си.
      А и поне 2 още има със сел таргет на около дабъл. Ма иска си време...
      Оф, пак мантри - преди не беше такъв, от короната ли нещо те прихвана, че стана такава контра? Сериозно питам? И още по-сериозно да запитам - какъв е смисълът да се пишат бодряшки или апокалиптични прогнози, ако в тях няма конкретика? Каква добавена полза има, че даже някои и плюсове слагат? За мен лично това е гавра с клавиатурата - дали ще речеш ъъъъъъп 4000/100, или мечетата/бичетата ще бъдете ритуално избучени отзад, или ще забиеш в цял ферман от нищонеказване тип "ама то съобразно конюнктурата и имайки обективните предпоставки в светлината на корона вируса и трите недовършени магистрали и на баба ти хвърчило, съм набелязал едни уникати, дето поне 5 пъти ще рипнат, ма няма да ви ги кажа кои са, щото съм много велик и имам да пълня още 100 бройки по 1,20, ма сега е на 1,30 и искам да падне цената, че 10 кинта са ми голяма разлика и не ми се дават"!

      Ми сори, ма така не се води дискусия - лично мнение, не искам да обидя никого, аз смятам така, друг може да смята друго. Да, факт, форум е, но като изключим някои тема, които са за откровена ебавка и в които с голямо удоволствие пиша и чета драскащите там, има сериозни теми като тази, в които чакам конкретика и поне имена на компании и таргети. Щото иначе сме лаладжии - аз лично се старая винаги да казвам, ако някой се интересува, къде и с колко съм влязъл/излязъл, таргети и съответно печалба/загуба. Затова и често предлагам басове, които още по-често печеля, та затова и рядко ми се връзват напоследък и предпочитат да си лалят без конкретика.

      П.С. Веднага се сешам за куроператор-а - къде ли е сега и дали пише с друг ник - той си пускаше ДЦФ модели, особено на Мунчобатя, и всички ги четяхме с кеф. Е, аз се пробвах да опонирам в повечето случаи и не бях съгласен с бодряшките тези, но човекът се беше постарал и заслужаваше само адмирации за положения труд. Покрай него лесно се ядваше Пепи с неговите валяци и мачкане, даже беше забавен. Сега кур-а го няма (освен в преносния смисъл ), ма Пепи-та колкото щеш, само дето не се доближават до колорита му.

      П.П.С. Не е насочено към теб, да не се обидиш сега, просто цитирам твое мнение, защото обикновено подплатяваш с факти и данни изказванията си - нещо, което в този ти пост няма, пък аз съм свикнал към някои форумци да съм по-критичен, защото ги имам за една идея по-така и имам съответното положително мнение за тях, въпреки някои корона изцепки
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Кризата е изкуствено създадена..

        ХААА..В едни магазини изкуствените чепове са най- големи..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Къде видя криза? Криза няма. Хората си вземат парите, не ходят на работа, не ходят и в Гърция и Турция, не купуват коли и апартаменти, не ходят по ресторанти, кредитите им на пауза до Януари. Това не е криза. Футболът и той отваря.
          Яко Ъп, а! Цветя и рози.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Кризата е изкуствено създадена, ще фалират дребни играчи дето винаги са били на ръба..... а големите сиреч дружествата на борсата ще станат още по-силни.... например вече по улиците има повече служители на Трейс дето ремонтират пътищата от деугите хора, а Софарма събра парите на балъците дето се презапасиха с хапчета.....
            Шшшш, пий си хапчетата и си лягай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

              И твоят портфейл се засили към дъното, но там си и остана, за разлика от индекса
              Ти моя кеш не го гледай.
              Гледай си салфетките и се моли всеки ден някой балък да изкара некоя стинка и да те оттърве от тях, че скоро ще се превърнеш в дълбоководолаз.
              Мажи ските момче!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Къде видя криза? Криза няма. Хората си вземат парите, не ходят на работа, не ходят и в Гърция и Турция, не купуват коли и апартаменти, не ходят по ресторанти, кредитите им на пауза до Януари. Това не е криза. Футболът и той отваря.
                Кризата е изкуствено създадена, ще фалират дребни играчи дето винаги са били на ръба..... а големите сиреч дружествата на борсата ще станат още по-силни.... например вече по улиците има повече служители на Трейс дето ремонтират пътищата от деугите хора, а Софарма събра парите на балъците дето се презапасиха с хапчета.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

                  И твоят портфейл се засили към дъното, но там си и остана, за разлика от индекса
                  Коза няма портфейл, взе стотинки и се надява на чудо..... ама няма да го огрее поне следвашото десетилетие!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Каква популярност като влизаме в криза...!От два месеца популярността му пада с 10 % на месец докато стане към 10-15%..
                    Къде видя криза? Криза няма. Хората си вземат парите, не ходят на работа, не ходят и в Гърция и Турция, не купуват коли и апартаменти, не ходят по ресторанти, кредитите им на пауза до Януари. Това не е криза. Футболът и той отваря.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Засилва се към дъното!
                      И твоят портфейл се засили към дъното, но там си и остана, за разлика от индекса

                      Коментар


                      • На Запад и на Изток бичия пазар е в разгара си и ралито е много здраво. Тук вървим малко назад, но ще наваксаме! Юни месец ще е развръзката с много силно покачване на акциите на добрите дружества. Чувам че има сериозно търсене на някои сини чипове....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Опааа, Дау Жото пак се засили......
                          Засилва се към дъното!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Вече с влизането на Б-я в Еврозоната ще дойде...Чакалнята е само началото.
                            Ако някой може да продаде продукт по-скъпо /било в евро, лев, долар и т.н./ днес или вчера, бъди убеден, че би го направил! Не валутата, а конкуренцията или липсата на такава определя цените!
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              От 2009-2010 се чака инфлацията, тя така и не дойде. Вече с влизането на Б-я в Еврозоната ще дойде...Чакалнята е само началото. БМБ набира популярност и ще я креди с Евро облигации, ако е умен...
                              Каква популярност като влизаме в криза...!От два месеца популярността му пада с 10 % на месец докато стане към 10-15%..
                              Last edited by Монти; 11.05.2020, 22:16.

                              Коментар


                              • От 2009-2010 се чака инфлацията, тя така и не дойде. Вече с влизането на Б-я в Еврозоната ще дойде...Чакалнята е само началото. БМБ набира популярност и ще я креди с Евро облигации, ако е умен...

                                Коментар

                                Working...
                                X