IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    И какво показва ,че е Флагман ?На тази цена нищо Флагманско няма в него.Държи се като пълен избушеняк.
    Е затва съм си купил..... може да се качи още от избушеняшката му цена под 1 лв дето взех. Като свърши истерията с псевдо вируса би трябвало да отиде над 1.50 до месец-два

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Е от толкова фирми все някоя ще позалезе, ама Флагманъ си е Флагманъ. Иначе за Дървените се замислям да взема 10-20т ама ако стане пак 10на стот.
      И какво показва ,че е Флагман ?На тази цена нищо Флагманско няма в него.Държи се като пълен избушеняк.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Е от толкова фирми все някоя ще позалезе, ама Флагманъ си е Флагманъ. Иначе за Дървените се замислям да взема 10-20т ама ако стане пак 10на стот.
        Затова предпочитам да инвестирам в злато, а не в книжни акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          След като направиха акционерите на Зърнени на маймуни каква е гаранцията ,че няма да направят същото и с акционерите в другите си фирми?
          Е от толкова фирми все някоя ще позалезе, ама Флагманъ си е Флагманъ. Иначе за Дървените се замислям да взема 10-20т ама ако стане пак 10на стот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            Спиди и Софарма обявиха вече дивидентите. Чакаме Флагманъ ХИМ да обяви и ако е като мин.год.или повече ще съм супер доволен!
            След като направиха акционерите на Зърнени на маймуни каква е гаранцията ,че няма да направят същото и с акционерите в другите си фирми?

            Коментар


            • Спиди и Софарма обявиха вече дивидентите. Чакаме Флагманъ ХИМ да обяви и ако е като мин.год.или повече ще съм супер доволен!
              Last edited by mapadona; 16.05.2020, 12:03.

              Коментар


              • 4 пъти повече пари за раздаване от предната криза:
                https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/05...home_NaiNovoto Имаме 1 000 000 000 000 долара

                Председателката на Международния валутен фонд изтъква, че организацията ѝ е добре подготвена за кризата. "Нашите капацитети за отпускане на кредити днес са четири пъти по-големи в сравнение с периода преди финансовата криза през 2008 година: един трилион долара днес, 250 милиарда тогава", обяснява тя и допълва, че "като цяло разполагаме с 800 милиарда долара в резерв".

                Коментар


                • Криза. От 5 г се подготвят за тази криза и сега жънат печалби (цитат Сталина)
                  https://g.co/kgs/Aeu3Zq

                  Коментар


                  • От говорителя на международната финансова мафия: https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/598861
                    Оказва се, че от икономическия локдаун имало и печеливши, колко странно, нали беше криза. Зукърбърг обяви, че официално локдауна е две подстрижки време (толкова колкото са необходими на човек да създаде даден навик).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      тиквата натрупал капитал.
                      Един пуяк освен да се дуе на мисирките друго не умее.
                      Не е спрял лотарията - открадна я незаконно от Божков.
                      Сега нещо ще краде и бензиностанции - да видим кой ще е късметлията (да не го урочасвам)
                      Преди се опита ЕРП да открадне, само тец варна успяха с дружката си и пак за сметка на цяла марица 2
                      Демократ, десен, член на ЕНП !?!?!
                      Нали се сещаш като се погледне в огледалото КОЙ вижда?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        тиквата натрупал капитал.
                        Един пуяк освен да се дуе на мисирките друго не умее.
                        Не е спрял лотарията - открадна я незаконно от Божков.
                        Сега нещо ще краде и бензиностанции - да видим кой ще е късметлията (да не го урочасвам)
                        Преди се опита ЕРП да открадне, само тец варна успяха с дружката си и пак за сметка на цяла марица 2
                        Демократ, десен, член на ЕНП !?!?!
                        И аз така ги виждам нещата!
                        Не разрешавайте нито за миг дори и най-ефимерно допускане, че нещо може да се извърши от геппаджиите заради абстрактния обществен интерес.
                        Те си имат други приоритети.

                        А пък намеса на пазара на горивата, че и при това точно в този момент е пълен абсурд.
                        Държавата няма място на пазара на горива на дребно.
                        Държавата трябва да дефинира и налага, да контролира правилата на играта.
                        Кат о си помисля за сагата с Лукойл и битката за въвеждане на ред там, която сигурно трая цяло десетилетие, чак ме напушва смях.

                        Да не говорим, че вероятно и до този момент държавата вероятно още притежава едно 700 хил. акции в Петрол (отдавна не се интересувам вече и не съм проверявал), за които бяха буквално "забравили". Просто така им изнасяше. Имаха многократно сериозна възможност ако не да стават търговец н а дребно, то поне да станат доставчик на едро (внос и едрова търговия) и налагане на ред на пазара. Ама никой наш политик не си и помисля да играе контра на интересите на Лук. Австрийци, румънци, гърци - да, те могат да правят "техен" внос и да си въртят бизнеса тук, но не и нашата държава.
                        А имаше готова и изградена инфраструктура - големи петролни бази, за чиято съдба вече ме е срам да си спомням.
                        Те мълчаха когато литексите извадиха Елит бензиностанциите от Петрол и ги пратиха някъде по предназначение заедно с цялата печалба (ама без д амахат бранда върху обектите), а за Петрол останаха разходите, та сега ли ще се напънат да работят "на полза роду".

                        Пак се хвърлят някакви бомбички в пространството, че да ни премерят температурата, в подготовка н а някоя схема.

                        Коментар


                        • А ОТБОРА НА КЮСТЕНДИЛ ДА СТАНЕ ВЛАДКО ЧЕРЕШАРА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            и аз си мисля за хешиенд в българския футбол - ... и те да се се прегърнат, и собственик на всички отбори да стане един ...
                            бат Венци може да не се навие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Що се мисля че може да стане и мажо в ЦСКА...и в Левски...?
                              и аз си мисля за хешиенд в българския футбол - ... и те да се се прегърнат, и собственик на всички отбори да стане един ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Аз казАх....обединява всички във ФК "София" и построява стадион убавец .... С убаво име .... не знам .... примерно "Арена Бойко"....
                                А на клубния герб е издялкан девиза - "бий ги, да те уважават":
                                Ех мечти ...

                                Коментар

                                Working...
                                X