IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Т.е казваш, че след , като е дошла короната да чакаме и пари?
    ​​​​​​ Не знам от лога си на борсата, но разсъждаваш много наивно.
    Успех!

    ПС: Мнение ще мине ли увеличението на ПИБ?
    Увеличението е уредено според мен

    Коментар


    • БВП на глава от населението, потребление на глава от населението и индекси на равнищата на цените

      https://ec.europa.eu/eurostat/statis...EeA8_rixF8avPo

      КОЙ РАЗБРАЛ, РАЗБРАЛ..

      Коментар


      • Хари, ти пак се появи да ни размиваш и веселиш..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          То и вируса не беше за Б-я ама дойде. Спадове им там не ни касаят, но се продаваха репа и се сривахме с тях?
          Т.е казваш, че след , като е дошла короната да чакаме и пари?
          ​​​​​​ Не знам от лога си на борсата, но разсъждаваш много наивно.
          Успех!

          ПС: Мнение ще мине ли увеличението на ПИБ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Те на се за БФБ. Тука ще продължим да се влачим по дъното.
            То и вируса не беше за Б-я ама дойде. Спадове им там не ни касаят, но се продаваха репа и се сривахме с тях?

            Коментар


            • Страшна криза!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Честито! Нови 3 триона долари: Coronavirus live updates: U.S. House passes historic relief package - https://www.cnbc.com/2020/05/16/coro...f-package.html
                Те на се за БФБ. Тука ще продължим да се влачим по дъното.

                Коментар


                • Честито! Нови 3 триона долари: Coronavirus live updates: U.S. House passes historic relief package - https://www.cnbc.com/2020/05/16/coro...f-package.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Тука си прав,
                    То ако стане по счетоводна 1.35 ще бъде егати нахалството, но такъв е животът кръв повръщат пари не връщат.После
                    се чудят ,че всички бягат от тях.
                    Last edited by Grosss; 16.05.2020, 15:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Аз откъде да знам какви схеми им се въртят в главите?
                      Тука си прав,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                        Не е вярно, беше 18 лв по едно време
                        Говоря,че самите те си го оценяват на 6 лв и 2010 г май цена от 3 лв не съм виждал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                          Може ли да осребрят зърненяците, като раздадат артии по счетоводна стойност като дивидент при Хима? Ще е мн.яко Хем да се отърват малко от зърнените
                          Аз откъде да знам какви схеми им се въртят в главите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Какво 1.5? Това нещо навремето го шитнаха на балъците над 4 лева и за 10 г нито веднъж не можа да стигне 1/2 от реалната си оценка и какво
                            да си помисли човек,голям Флагман футе вънде цялата работа.
                            Не е вярно, беше 18 лв по едно време

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Е затва съм си купил..... може да се качи още от избушеняшката му цена под 1 лв дето взех. Като свърши истерията с псевдо вируса би трябвало да отиде над 1.50 до месец-два
                              Какво 1.5? Това нещо навремето го шитнаха на балъците над 4 лева и за 10 г нито веднъж не можа да стигне 1/2 от реалната си оценка и какво
                              да си помисли човек,голям Флагман футе вънде цялата работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                След като направиха акционерите на Зърнени на маймуни каква е гаранцията ,че няма да направят същото и с акционерите в другите си фирми?
                                Може ли да осребрят зърненяците, като раздадат артии по счетоводна стойност като дивидент при Хима? Ще е мн.яко Хем да се отърват малко от зърнените

                                Коментар

                                Working...
                                X