IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

    Той е нарцис,ама не е глупав,усеща как му издърпват юздите.По добре да ги връчи доброволно и да си гледа вилата.
    Това имам предвид, Сокола нали направи същото. А кой ще е премиер е по-малкия проблем, ще го съгласува с каубоите.
    Така че сериозна БФБ в скоро време вероятно няма да има
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Колко ли щеше да е Софикс днес, ако на власт бе дошла партия, която щеше да е независима от бивши структури, от култове, секти, чужди вождове, работеща за страната и народа, умерена, не-крадлива, не-българоубийствена, можеща, градивна, създаваща и защитаваща интересите на трудолюбивите и свободомислещи българи?
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Напълно съм съгласен с това. По мое мнение се задава 4 мандат, само не мога да измисля, кой ще е премиер - предполагам Той ще е в сянка...
        Той е нарцис,ама не е глупав,усеща как му издърпват юздите.По добре да ги връчи доброволно и да си гледа вилата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Оставка няма да има.Вървят си заедно и си изкарват мандата.Просто не остана време за маневри,опозиция няма,има вирус!Това е.
          Напълно съм съгласен с това. По мое мнение се задава 4 мандат, само не мога да измисля, кой ще е премиер - предполагам Той ще е в сянка...
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Оставка няма да има.Вървят си заедно и си изкарват мандата.Просто не остана време за маневри,опозиция няма,има вирус!Това е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              Бойко, след като натрупа пари, власт, контакти, АКО иска има шанса да остане в историята. Да, първото му е на ни вкара в Чакалнята, и после в Еврзоната, второто е да направи сеч в партията си - 99.9% аут, веднага, на момента. И да се заобиколи с експерти или каквито и да е нови хора. Над 50% от народа ще застане зад него, ако направи тези две неща.
              Да ще остане със сигурност в историята ,ще си иде със сопата и камъни
              Колкото по рано си замине толкова по добре от както БХ е на власт няма един чужденец на БФБ , та колкото и да го хвалите истината се вижда на БФБ ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Много е тихо, а БХ обича да се хвали. Не мисля, че не е наясно какво става с увеличението.
                До 30 май има време.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  И аз мисля, че ако влезем в Чакалнята БХ ще оцелее, ама Черешко ще падне жертва при всяко положение. Което не е толко лошо, даже добре ми се струва за маркетчето ни
                  Бойко, след като натрупа пари, власт, контакти, АКО иска има шанса да остане в историята. Да, първото му е на ни вкара в Чакалнята, и после в Еврзоната, второто е да направи сеч в партията си - 99.9% аут, веднага, на момента. И да се заобиколи с експерти или каквито и да е нови хора. Над 50% от народа ще застане зад него, ако направи тези две неща.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Мисля, че БХ си е пътник без значение резултата от увеличението. Мълчанието на черешаря ми говори за оставка.
                    И аз мисля, че ако влезем в Чакалнята БХ ще оцелее, ама Черешко ще падне жертва при всяко положение. Което не е толко лошо, даже добре ми се струва за маркетчето ни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Мисля, че БХ си е пътник без значение резултата от увеличението. Мълчанието на черешаря ми говори за оставка.
                      Ако ни вкара в Чакалнята не е. Значи, че ще има гръб и от световната финансова мафия (знаем, че се има и със Сталина). Пичове, продължавайте да живеете в локдауна и да гледате числата от март и април. За мен е безсмислено да се гледат и са без значение. Гледайте април данни от Китай. За нас и света гледайте юни. Май ще е преходен месец за нас и Европа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        По ТВ-тата ще се раздуе приеюането ни. Това с ПИБ е досадно камъпе в обувката и няма съмнение, че ще мине, за да се продължи напред! В противния случай БХ е пътник.....
                        Мисля, че БХ си е пътник без значение резултата от увеличението. Мълчанието на черешаря ми говори за оставка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          Съгласен съм с теб, ама дали нямаше да се раздуе по ТВ-тата....
                          По ТВ-тата ще се раздуе приемането ни. Това с ПИБ е досадно камъче в обувката и няма съмнение, че ще мине, за да се продължи напред! В противния случай БХ е пътник.....
                          Last edited by mapadona; 16.05.2020, 20:18.

                          Коментар


                          • Много е тихо, а БХ обича да се хвали. Не мисля, че не е наясно какво става с увеличението.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Увеличението е уредено според мен
                              Съгласен съм с теб, ама дали нямаше да се раздуе по ТВ-тата....
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                БВП на глава от населението, потребление на глава от населението и индекси на равнищата на цените

                                https://ec.europa.eu/eurostat/statis...EeA8_rixF8avPo

                                КОЙ РАЗБРАЛ, РАЗБРАЛ..
                                става въпрос за 2008/2009/2010 години ...... вече сме почти средата на 2020 г. ..... но за теб това няма значение...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X