IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Аз казАх....обединява всички във ФК "София" и построява стадион убавец .... С убаво име .... не знам .... примерно "Арена Бойко"....
    А на клубния герб е издялкан девиза - "бий ги, да те уважават":
    Ех мечти ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Аз казАх....обединява всички във ФК "София" и построява стадион убавец .... С убаво име .... не знам .... примерно "Арена Бойко"....
      Ами то има "Ботев"Пд, "Локомотив"ГО, защо пък да няма "Бойко"Сф.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Що се мисля че може да стане и мажо в ЦСКА...и в Левски...?
        Аз казАх....обединява всички във ФК "София" и построява стадион убавец .... С убаво име .... не знам .... примерно "Арена Бойко"....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          А дали държавната компания няма да купи едни бензиностанции? В името на по-бързото идване на "евтиния" бензин.
          От твоите уста в Божи уши!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            А дали държавната компания няма да купи едни бензиностанции? В името на по-бързото идване на "евтиния" бензин.
            Що се мисля че може да стане и мажо в ЦСКА...и в Левски...?

            Коментар


            • А дали държавната компания няма да купи едни бензиностанции? В името на по-бързото идване на "евтиния" бензин.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Сега се усетих, че днес е стартирала търговията с правата.
                Май оттам ми иде спомена, че нещо трябваше да става с днешна дата.
                Минали са вече над 500 хил. права. Може пък да се получи увеличението. ...
                Тези права не правят значение. Следи кога и дали ще има прехвърляне на още 93,000,000 права. Тогава ще стане интересно, кои ще е новият голям акционер и ще има ли такъв!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  В интерес на истината след 20 г. във властта БМБ, най-накрая започва да прави и неща за народа. Стана много силен, срастна се, дори и в Европа вече е име, тези конктаки трупани над 10 г. започват да се превръщат в капитал. И колкото е лошо да е правил над 20 г. за народа и за държавата, само от началото на тази година има няколко много силни постъпки, обръщане вече да направи и нещо си за народа - спря Лутарията (която грабеше народа над 7 г.), кандидатства за Еврозоната, сега ще прави Държавни бензионостанции (а дано), пуска фитнесите и моловете, абе тоя човек има шанс да почне да прати нещо и за народа, ако продължава така. Ако ни вкара в ЕРМ3 ще гласувам за него (винаги съм гласувал против него, никога за него)
                  тиквата натрупал капитал.
                  Един пуяк освен да се дуе на мисирките друго не умее.
                  Не е спрял лотарията - открадна я незаконно от Божков.
                  Сега нещо ще краде и бензиностанции - да видим кой ще е късметлията (да не го урочасвам)
                  Преди се опита ЕРП да открадне, само тец варна успяха с дружката си и пак за сметка на цяла марица 2
                  Демократ, десен, член на ЕНП !?!?!
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    В историята има много обидени ...ако са се споразумяли за някой странични въпроси....Искаха им блокиращ пакет а те искат своето което им е обещано...и цакнаха един хитрец с държавни пари....
                    Сега се усетих, че днес е стартирала търговията с правата.
                    Май оттам ми иде спомена, че нещо трябваше да става с днешна дата.
                    Минали са вече над 500 хил. права. Може пък да се получи увеличението. ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      МОнти ти следеше разните банки и тук и на дакса, та няма ли вече инфо, докъде я докараха фиб, не се ли спрягаше нещо с днешна дата?
                      В историята има много обидени ...ако са се споразумяли за някой странични въпроси....Искаха им блокиращ пакет а те искат своето което им е обещано...и цакнаха един хитрец с държавни пари....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Повервал е че ще стане милионер когато ФИБ направи увеличението и влезем в Чакалнята....
                        И тези надежди вървят със Само Бате Борисоф 2020....шампион и премиер ..
                        МОнти ти следеше разните банки и тук и на дакса, та няма ли вече инфо, докъде я докараха фиб, не се ли спрягаше нещо с днешна дата?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Да не си се напушил.
                          Повервал е че ще стане милионер когато ФИБ направи увеличението и влезем в Чакалнята....
                          И тези надежди вървят със Само Бате Борисоф 2020....шампион и премиер ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                            Досега за 20 г. нищо не е направил за хората. Магистралите не са за хората, то и толкова магистрали е направил (има няма 500 км за над 10 г.). Казвам, че като единствен политик с над 10 г. стаж като премиер вече е натрупал капитал в буквален и преносен смисъл, и може да си позлволи, АКО иска да прави неща и за народа - спря Лотарията, кандидатсва за Еврозонната, днес пуска Моловете, утре държавни бензионостанции. Може да направи още много неща, АКО иска. Тогава ако продължи така, както действа от Февруари насам, може и 4ти мандат да изкара.
                            Да не си се напушил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Досега за 20 г. нищо не е направил за хората. Магистралите не са за хората, то и толкова магистрали е направил (има няма 500 км за над 10 г.). Казвам, че като единствен политик с над 10 г. стаж като премиер вече е натрупал капитал в буквален и преносен смисъл, и може да си позлволи, АКО иска да прави неща и за народа - спря Лотарията, кандидатсва за Еврозонната, днес пуска Моловете, утре държавни бензионостанции. Може да направи още много неща, АКО иска. Тогава ако продължи така, както действа от Февруари насам, може и 4ти мандат да изкара.
                              Сигурно така случайно забрави да кажеш, че тегли едни 16 млрд за КТБ и плати още 2 млрд за едни допотопни самолети дето ще ги получим, когато станеш на 60 год. Ай да спра, че издивявам и ми идва да хвана брадвата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                ... може и 4ти мандат да изкара.
                                :
                                Не знам дали се шегуваш, нито дали описаното събитие ще е за добро или лошо, но вариантът не е изключен, доколкото тежестта на вота определя и мандата.
                                Вярно, че има значение и как се брои, но остава каквото вота покаже....
                                А и всеки който иска и има правото и възможността, може да гласува....

                                Коментар

                                Working...
                                X