IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уф, ама много се дразня като чуя или прочета, че нещо си не може да падне с еди-колко-си. Те много хора не вярваха, но видяха със собствените си очи как стават тези неща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

      То работата не е за смях- хем съм донякъде на мнението на Батя, че част от компаниите вече са доста преразпродадени, хем си представям какво ще е ако към нашият здрав тренд надолу добавим и такъв навън..
      Днес пуснах това сравнение защото според мен твърде много използваме историята, за да си правим изводи за бъдещето на БФБ. Подчертавам - на БФБ, иначе е добре да се знае историята! Та, Софка в момента се състои от дооооооста консервативни ИЛИ шокиращо ниско оценени акции и това прави времената различни и аналогиите с 2009 г. нереални. Това разбира се си е мое мнение и аз заставам зад него със собствени пари като не продавам, а даже си пазарувам с колкото мога.

      П.П. Софикс 300 означава спад с по 30% на всички компании в него! Да, може някоя да потъне с 30, но за всички е несериозно според мен. Дай примери, освен да кажем Еврохолд и ХВ, кой друг би могъл да потъне с толкова?
      Last edited by 15%; 28.10.2020, 20:29.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Голямото реване тепърва предстои!
        Салфеткажиите начело с Мара, Алчния и Батката ще реват като магарета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Ти си вторият човек, който дава тази прогноза. Аз не смятам, че ще стигнем дотам, но само времето ще покаже
          То работата не е за смях- хем съм донякъде на мнението на Батя, че част от компаниите вече са доста преразпродадени, хем си представям какво ще е ако към нашият здрав тренд надолу добавим и такъв навън..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Ако се е изчистила както през март- набързо ще отидем към 300
            Ти си вторият човек, който дава тази прогноза. Аз не смятам, че ще стигнем дотам, но само времето ще покаже
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              В реално време - Дакса на минус 4, Софка на +

              за мен това е показателно, че борсичката ни съвсем се изчисти от спекуланти и треперещи ръчички.
              Ако се е изчистила както през март- набързо ще отидем към 300

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                Пичове какъв оптимизъм ви гони.
                От нова година ще има яко разпродажби.
                Ще се прехвърлят стотици милиони от фондовете демек борсата в ръчичките на тиквата.
                Я си представете сега 100млн да изчезнат от борсата, а 1 млрд. В кърпа ни е вързан 10% спад
                Що да не, че ти знаеш ли какво наричаме оптимизъм

                Коментар


                • Пичове какъв оптимизъм ви гони.
                  От нова година ще има яко разпродажби.
                  Ще се прехвърлят стотици милиони от фондовете демек борсата в ръчичките на тиквата.
                  Я си представете сега 100млн да изчезнат от борсата, а 1 млрд. В кърпа ни е вързан 10% спад
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    абе трябваше да излезеш преди 30мин. .... лошо те чака
                    Кога викаш трябваше да изляза?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                      Явно обаче през някакви периоди поскъпва и кешът. Като сравняваме някаква борсова компания, я сравняваме с кеша/акция.

                      щом народа стиска кеша и тъпче под юргана, как да тръгне борсата
                      Батя тия тъпотии за прекрасните бг компании си ги дъвче от ранно детство.Той е като шопа за който от Искъро по дълбоко нема .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Има безумно евтини компании на нашта борса.. Аз не проумявам как въобще е възможно това да се задържи толкова дълго време, та камоли да падат още.. По принцип в икономическите системи дефектите не съществуват дълго, на БФБ обаче сме над всякакви икономически закони!
                        Явно обаче през някакви периоди поскъпва и кешът. Като сравняваме някаква борсова компания, я сравняваме с кеша/акция.

                        щом народа стиска кеша и тъпче под юргана, как да тръгне борсата

                        Коментар


                        • Има безумно евтини компании на нашта борса.. Аз не проумявам как въобще е възможно това да се задържи толкова дълго време, та камоли да падат още.. По принцип в икономическите системи дефектите не съществуват дълго, на БФБ обаче сме над всякакви икономически закони!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            В реално време - Дакса на минус 4, Софка на +

                            за мен това е показателно, че борсичката ни съвсем се изчисти от спекуланти и треперещи ръчички.
                            На тези нива на които е сега, Софка е била преди 17 години. Тогава Дакса е бил близо 4000.
                            Last edited by siko13; 28.10.2020, 15:18.

                            Коментар


                            • В реално време - Дакса на минус 4, Софка на +

                              за мен това е показателно, че борсичката ни съвсем се изчисти от спекуланти и треперещи ръчички.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                абе трябваше да излезеш преди 30мин. .... лошо те чака
                                Не виждаш по-далече от носа си.
                                Посоката е яко надолу!

                                Коментар

                                Working...
                                X