IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Днес БФБ пак ли няма да работи?
    БФБ си работи, просто инвестора за пореден път имат бъг и не отразяват нещата - и сайтът е като борсата - на командно дишане
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Днес БФБ пак ли няма да работи?
      при мен функционира все още

      Коментар


      • Днес БФБ пак ли няма да работи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Охохооо, и Спеко се е появил - здрасти, брат, как е хавата Да припомням ли твоя прогноза отпреди 10 години, когато 90% от оптимистите днес още не са знаели що е то БФБ и кои никове списват в Инвестора? Айде, ще я припомня



          Мога ли да попитам как така се извъртя на 180 градуса. Вярно, 10 години са сериозен период, но все пак Ще ми е интересно да чуя


          И по темата - не бъркайте БФБ с другите борси, тук е специална територия на вътрешняри и некоректни мажовци. А пък пазарите на Запад са тотално откъснати от реалността - бунт в "центъра на цивилизацията", при който протестиращи навхлуват в Капитолия (т.е. нещо като януарските събития през 1997 у нас), води до ... ами много ясно, ръст на акциите, до какво друго може да води ситуация на ултра нестабилност в столицата на "световния жандарм". Ок, наистина има безкрайно много новонапечатани пари, при това на нулеви или отрицателни лихви, и да, те влияят на надуването на балона много силно. Да, и в Япония не вярваха, че е възможно да избутат 30 години на нулеви лихви и т.н., но всеки един балон рано или късно се пука, а като гръмне на Запад, знаем какво става на нашия неликвиден пазар, където покрай сухото гори и суровото.

          Не ме разбирайте погрешно, много, ама наистина много искам БФБ (по-конретно 2 позиции на нея) да расте - само мазохист би искал акциите му да падат, но реалността е, че освен малко зърно, останалото на БФБ е плява, а пък малкото зърно си е оценено подобаваща, та някъде и набалончено. Кое ви дава поводи за оптимизъм, наистина идея си нямам?
          Ако всички са оптимисти, май ще е повече за продаване а не за купуване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Кое ви дава поводи за оптимизъм, наистина идея си нямам?
            Фактът, че по някое време акции и други активи по света ще са толкова набалончени, че от немай къде западняците ще сложат и тук. Да де, ама не се отчита, че тогава тук ще имаме абсолютен ръст, но едва ли реален такъв.

            Аз продължавам да държа Градус, малко Корадо и Елана. Щото ми е толкова акълът. Според мен Градус може да бъде и истинска компания, но едва ли братята ще пуснат мръвка. За мен специално, парите сложени на БФБ са почти изцяло хазартен залог. По-лесно ми е да намеря подробна продуктова и финансова информация за някой китайски балоняк, отколкото за водещите наши компании. Не казвам, че за всички е така, но при мен си е факт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
              Времето на БФБ дойде.

              Евала на тези, които издържаха всички тези много тежки 13 години!

              Очаквам към края на 2022г, индексите да счупят рекордите от 2007г

              Успех на всички!
              Охохооо, и Спеко се е появил - здрасти, брат, как е хавата Да припомням ли твоя прогноза отпреди 10 години, когато 90% от оптимистите днес още не са знаели що е то БФБ и кои никове списват в Инвестора? Айде, ще я припомня

              Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
              Съвсем очаквано купончето изглежда започва

              Такова цунами ни чака, че...........!!!!!!

              Гответе се за много фалити на банки, корпорации и цели държави заради високи лихви. Мин. 25-30%%% на година!!

              Ситуцията е подобна на ситуацията през началото на 80г.

              Много народ ще изреве, ей????

              Спасение няма!!! Аз се надявам да загубя само 60-70% от парите си!! Ама, ако загубя и 80% пак ще съм доволен.

              Успех на всички!!
              Мога ли да попитам как така се извъртя на 180 градуса. Вярно, 10 години са сериозен период, но все пак Ще ми е интересно да чуя


              И по темата - не бъркайте БФБ с другите борси, тук е специална територия на вътрешняри и некоректни мажовци. А пък пазарите на Запад са тотално откъснати от реалността - бунт в "центъра на цивилизацията", при който протестиращи навхлуват в Капитолия (т.е. нещо като януарските събития през 1997 у нас), води до ... ами много ясно, ръст на акциите, до какво друго може да води ситуация на ултра нестабилност в столицата на "световния жандарм". Ок, наистина има безкрайно много новонапечатани пари, при това на нулеви или отрицателни лихви, и да, те влияят на надуването на балона много силно. Да, и в Япония не вярваха, че е възможно да избутат 30 години на нулеви лихви и т.н., но всеки един балон рано или късно се пука, а като гръмне на Запад, знаем какво става на нашия неликвиден пазар, където покрай сухото гори и суровото.

              Не ме разбирайте погрешно, много, ама наистина много искам БФБ (по-конретно 2 позиции на нея) да расте - само мазохист би искал акциите му да падат, но реалността е, че освен малко зърно, останалото на БФБ е плява, а пък малкото зърно си е оценено подобаваща, та някъде и набалончено. Кое ви дава поводи за оптимизъм, наистина идея си нямам?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                Времето на БФБ дойде.

                Евала на тези, които издържаха всички тези много тежки 13 години!

                Очаквам към края на 2022г, индексите да счупят рекордите от 2007г

                Успех на всички!
                А, дано! Че много дълго се проточи тая каръщина!

                Коментар


                • Времето на БФБ дойде.

                  Евала на тези, които издържаха всички тези много тежки 13 години!

                  Очаквам към края на 2022г, индексите да счупят рекордите от 2007г

                  Успех на всички!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Само гледай Рекорд след рекорд ще е
                    Рекорд на глупостите.
                    Прав си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Скоро ще купувате всичко дето мърда ако още не сте го разбрали. ВИЖТЕ ДОЛАРА.. пада като за световно.. Американците печатат пари как им дойде. Не случайно биткойна, металите .. ДАУ и т.н всичко е по-високо и по вискоко.. рекорд след рекорд.... Момци идва световна инфлация и парите ще ви парят. Още не сте загрели като гледам!
                      Напълно подкрепям написаното. Случващото се днес е уникално. Събитие което би трябвало да срине индексите, води след себе си ръст. Инфлацията вече не е въпроса нито дали, нито кога. Тя дойде. Само вижте в Б-я - минимална пенсия от 300 лв. преди 20 г. толкова беше средната заплата .
                      Когато беше голямият бум по света Долата беше над 1.60, сега скоро ще е 1.30 вероятно.
                      Жалко, че на БФБ толкова се загуби смисъл и се заби в куп простотии - Лешерко, Птичи грип, Радиатори и подобни, които изгониха нормалните инвеститори.
                      Нищо, ще дойдат чужди инвеститори, ще почнат т.н. Кери трейд и инвестиции на всякакви пазари. БФБ ще е интересна заради влизането в Еврозоната. то е ясно. Хората ще бъдат успокоени с пари в джоба, а пазарите с нови върхове. Май по-ясно не е било, но то е ясно за малцина само. Повечето още не са го осъзнали.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Много си се разпалил. Гледай да не си навехнеш ръцете от ръкомахане, пий нещо успокоително и слушай, какво ще ти кажа:

                        1. Днес нахлуха в Капитолия. Колко да е скъп доларът!?
                        2. Недоверието в бизнеса и икономиката насочва хората към каквото и да било друго нещо като инвестиция ( примерно биткойн ).
                        3. Не ми се пише повече, защото ... няма безплатен обяд!
                        Само гледай Рекорд след рекорд ще е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Скоро ще купувате всичко дето мърда ако още не сте го разбрали. ВИЖТЕ ДОЛАРА.. пада като за световно.. Американците печатат пари как им дойде. Не случайно биткойна, металите .. ДАУ и т.н всичко е по-високо и по вискоко.. рекорд след рекорд.... Момци идва световна инфлация и парите ще ви парят. Още не сте загрели като гледам!
                          Много си се разпалил. Гледай да не си навехнеш ръцете от ръкомахане, пий нещо успокоително и слушай, какво ще ти кажа:

                          1. Днес нахлуха в Капитолия. Колко да е скъп доларът!?
                          2. Недоверието в бизнеса и икономиката насочва хората към каквото и да било друго нещо като инвестиция ( примерно биткойн ).
                          3. Не ми се пише повече, защото ... няма безплатен обяд!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Погледни нещата от друга гледна точка. Възможно е вече дълги години да се опитваш да продадеш акциите си на ненормални цени и затова да не можеш да намериш купувач.
                            Не съм поглеждал нещата от този ъгъл.
                            Благодарности.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение


                              Верно развален телефон. Искам да кажа че ако сега ги продам ще реализирам загуба от над 30% от моя портфейл. Т.Е. няма на кой да продам за да не реализирам такава загуба щото никой не ще да купува вече дълги години на що годе "нормални " цени.
                              Скоро ще купувате всичко дето мърда ако още не сте го разбрали. ВИЖТЕ ДОЛАРА.. пада като за световно.. Американците печатат пари как им дойде. Не случайно биткойна, металите .. ДАУ и т.н всичко е по-високо и по вискоко.. рекорд след рекорд.... Момци идва световна инфлация и парите ще ви парят. Още не сте загрели като гледам!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение


                                Верно развален телефон. Искам да кажа че ако сега ги продам ще реализирам загуба от над 30% от моя портфейл. Т.Е. няма на кой да продам за да не реализирам такава загуба щото никой не ще да купува вече дълги години на що годе "нормални " цени.
                                Погледни нещата от друга гледна точка. Възможно е вече дълги години да се опитваш да продадеш акциите си на ненормални цени и затова да не можеш да намериш купувач.

                                Коментар

                                Working...
                                X