IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук се е напълнило с надъхани розови оптимистчета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Тази година ще си припомним . И понеже всички сме си тарикати и чакаме потвърждаване на ръста, той ще бъде много бърз и много голям!

      П.П. Кога излизаше класацията на Капитал за прогнозите на профитата?
      Ами да видим, дано се случи, натъпкал съм се до козирката с акции ! Имам буфер от неприкосновен кеш, но се пази за спешни случаи и инвестиции !
      Класацията на Капитал с първия брой по традиция мисля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Е опитното си е опитно ! То не случайно в класациите които правим много от участниците успяват да бият индексите !
        А по отношение на избичването на пазара, направо забравихме какво е това бичи пазар последните години !
        Тази година ще си припомним . И понеже всички сме си тарикати и чакаме потвърждаване на ръста, той ще бъде много бърз и много голям!

        П.П. Кога излизаше класацията на Капитал за прогнозите на профитата?
        Last edited by 15%; 07.01.2021, 18:55.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Не продавам нещо, от което мисля да съм още 100% профит Следователо сега е виртулано
          То не стана ясно, извинявам се, но имах предвид, че забелязвам, че на дребни дневни ръстове на индекса, портфейла напоследък отговаря с пъти по-големи отклконения )) Бетата в права посока е по-добра и от тази на пиб, а в обратна посока е даже още по-добра Исках да кажа, че ако сега е добре, какво ли ще е, ако пазарът вземе та се избичи, за изненада и на песимистите
          Е опитното си е опитно ! То не случайно в класациите които правим много от участниците успяват да бият индексите !
          А по отношение на избичването на пазара, направо забравихме какво е това бичи пазар последните години !
          Last edited by Zdravko; 07.01.2021, 18:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Виртуално доволен или продаде нещо с печалба ?
            Не продавам нещо, от което мисля да съм още 100% профит Следователо сега е виртулано
            То не стана ясно, извинявам се, но имах предвид, че забелязвам, че на дребни дневни ръстове на индекса, портфейла напоследък отговаря с пъти по-големи отклконения )) Бетата в права посока е по-добра и от тази на пиб, а в обратна посока е даже още по-добра Исках да кажа, че ако сега е добре, какво ли ще е, ако пазарът вземе та се избичи, за изненада и на песимистите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Чичо, работното време свърши. Толкова за днес. Доволно при мен, надявам се и при теб
              Виртуално доволен или продаде нещо с печалба ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Работи ли БФБ...?
                Чичо, работното време свърши. Толкова за днес. Доволно при мен, надявам се и при теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Г-н Бургаски, компанията "Алтерко" е абсолютен бъзик и "Лешперко" си е бая точно определение. Пожелавам на сложилите там късмет, но на черното бяло не може да се каже. Отворете сайта на тази "технологична" компания, за да видите какво е нивото. Това да нямаш пари за читав преводач или поне за поне що годе приемливо интернет присъствие е нямам думи.
                  Бъдете сигурен че САЙТА ЩЕ БЪДЕ на ниво .Това не е болка за умиране.НЕ Е ДО пари.Приоритет са доста по Важни дела/не отричам че визията web визията е важна/.НЯМА да имате думи по нататък.Когато акцията стане ТРИцифрена.Предлагам Ви да се презапасите с ПАМПЕРСИ и попиващи кърпички в предвид извиращата злоба във Вас.Успех АЛТЕРКО

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                    Много съм доволен от Златния, но и не само. В долните постове се изразих малко неправилно.
                    1/4 от портфейла ми е от акции на Софикс които в момента са с около 30% надолу от средната.
                    Доволен съм и от другите извън индекса.
                    И в този ред на мисли искам да кажа че проблема със Софикс вече мисля че е по - скоро структурен, а не цикличен. С две думи не е зле БФБ да преразгледат критериите за участие в най-представителния индекс у нас.
                    Last edited by MrSi; 07.01.2021, 13:17.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Златния жабок става все по златен ! При мен е на път да стане номер едно по тежест в портфейла
                      Много съм доволен от Златния, но и не само. В долните постове се изразих малко неправилно.
                      1/4 от портфейла ми е от акции на Софикс които в момента са с около 30% надолу от средната.
                      Доволен съм и от другите извън индекса.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                        Sofix стигна 450 точки! Моят портфейл покрива повече BGBX40 и показва ползата от диверсифициране: сериозен ръст на само 20 % от позициите в последните два дни, докато другите 80 % "обещаващи" спят. Осебено ме кефи "Златният жабок" с тегло 5,6 % в портфейла и ръст от 16 - 18 % след новината за собствено изкупуване.
                        Златния жабок става все по златен ! При мен е на път да стане номер едно по тежест в портфейла

                        Коментар


                        • Sofix стигна 450 точки! Моят портфейл покрива повече BGBX40 и показва ползата от диверсифициране: сериозен ръст на само 20 % от позициите в последните два дни, докато другите 80 % "обещаващи" спят. Осебено ме кефи "Златният жабок" с тегло 5,6 % в портфейла и ръст от 16 - 18 % след новината за собствено изкупуване.

                          Коментар


                          • Работи ли БФБ...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              г-н Кейн.,Това че НЯМАТЕ акции на Алтерко Роботикс ПРАВИ ЛИ АВТОМАТИЧНО компанията част от "куп простотии" ?
                              Г-н Бургаски, компанията "Алтерко" е абсолютен бъзик и "Лешперко" си е бая точно определение. Пожелавам на сложилите там късмет, но на черното бяло не може да се каже. Отворете сайта на тази "технологична" компания, за да видите какво е нивото. Това да нямаш пари за читав преводач или поне за поне що годе приемливо интернет присъствие е нямам думи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Напълно подкрепям написаното. Случващото се днес е уникално. Събитие което би трябвало да срине индексите, води след себе си ръст. Инфлацията вече не е въпроса нито дали, нито кога. Тя дойде. Само вижте в Б-я - минимална пенсия от 300 лв. преди 20 г. толкова беше средната заплата .
                                Когато беше голямият бум по света Долата беше над 1.60, сега скоро ще е 1.30 вероятно.
                                Жалко, че на БФБ толкова се загуби смисъл и се заби в куп простотии - Лешерко, Птичи грип, Радиатори и подобни, които изгониха нормалните инвеститори.
                                Нищо, ще дойдат чужди инвеститори, ще почнат т.н. Кери трейд и инвестиции на всякакви пазари. БФБ ще е интересна заради влизането в Еврозоната. то е ясно. Хората ще бъдат успокоени с пари в джоба, а пазарите с нови върхове. Май по-ясно не е било, но то е ясно за малцина само. Повечето още не са го осъзнали.
                                г-н Кейн.,Това че НЯМАТЕ акции на Алтерко Роботикс ПРАВИ ЛИ АВТОМАТИЧНО компанията част от "куп простотии" ?

                                Коментар

                                Working...
                                X