IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дано само не продължаваме като вчерашната сесия, иначе Силата ще поспи още малко.
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • като почнат да пишат във форумите на REDDIT и ще налазят БФБ-то

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
        Вече официално. Януари с най-голям оборот от 2015 г. и най-много сделки от 2014 г досега.
        Силата се пробужда

        Коментар


        • Вече официално. Януари с най-голям оборот от 2015 г. и най-много сделки от 2014 г досега.
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


            Изглежда, вече се търсят заспали дружества
            Имаше такава тема някога, време е да се възкреси
            Няма проблем, те всичките са заспали. Мъртвешки сън

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Как е положението пичове,трошите ли ги или ви лупкат като тиквени семки?
              Портфейлите са ни в съответната тема, така че може да задоволиш любопитството си !
              А при теб какво е положението, трошиш ли ги или люпиш семки само ?

              Коментар


              • Как е положението пичове,трошите ли ги или ви лупкат като тиквени семки?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  ...? а парите къде са...

                  Изглежда, вече се търсят заспали дружества
                  Имаше такава тема някога, време е да се възкреси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                    БТХ има отчет и то не лош!

                    ...? а парите къде са...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Нещо се раздвижиха БТХ и ГАГБТ - пак ли вътрешари.. Къде е Монти да обясни.. Шиши да не продава..
                      БТХ има отчет и то не лош!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                        Да - напомни ми, че по едно време Монти беше изключително активен участник, но явно стратегиите му го изхвърлиха от пазара ?!

                        + е от мен
                        Нормално! Няколко пъти му обясних че стратегията "събирам стотинки пред валяка" няма как да те задържи дългосрочно в играта.. все в един момента риска се материализира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Нещо се раздвижиха БТХ и ГАГБТ - пак ли вътрешари.. Къде е Монти да обясни.. Шиши да не продава..
                          Да - напомни ми, че по едно време Монти беше изключително активен участник, но явно стратегиите му го изхвърлиха от пазара ?!

                          + е от мен

                          Коментар


                          • Нещо се раздвижиха БТХ и ГАГБТ - пак ли вътрешари.. Къде е Монти да обясни.. Шиши да не продава..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Има просто обяснение. Скъпите, в твоите очи, не са скъпи а евтините хич не са евтини.
                              Тъй,тъй очилата ми са виновни ,като ги обърнах обратно друго взех да виждам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Скъпите поскъпват още по-вече а евтините поевтиняват,егати ташака.
                                Има просто обяснение. Скъпите, в твоите очи, не са скъпи а евтините хич не са евтини.

                                Коментар

                                Working...
                                X