IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
    Тия записвания от чужбина колкото и да ме радват в момента, не ми се мисли за нашия "ликвиден" пазар когато започнат да излизат един ден. На чужденците едва ли могат да връчат кошница с акции то ЕТФ-а.
    Един влиза друг излиза,ние гледаме като маймуни на клона.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
      Тия записвания от чужбина колкото и да ме радват в момента, не ми се мисли за нашия "ликвиден" пазар когато започнат да излизат един ден. На чужденците едва ли могат да връчат кошница с акции то ЕТФ-а.
      Говори ми, а по-веселото е как в момента всички позиции на суфлекса, по които се очаква Никиту да купува, са с изтеглени доста нагоре оферти продава и супер спред между бида и аска, щото всички искат да евнат Никиту, понеже е взел малко кинти. Определено живеем в интересни времена
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Тия записвания от чужбина колкото и да ме радват в момента, не ми се мисли за нашия "ликвиден" пазар когато започнат да излизат един ден. На чужденците едва ли могат да връчат кошница с акции то ЕТФ-а.

        Коментар


        • Мдааа, тежко е да си мечка в бичи времена

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Нещо като Капман навремето ...купуват Пътищя и Мостове и вдгат цента.....голяма доходност, вливане на кинти е технитв фондове...........купуват Пътищя и Мостове и вдгат цента.....голяма доходност, вливане на кинти е технитв фондове.......... и те така. Понеже пазара е малък и се получава същия ефект....
            Живи ли са тия смешници !?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Колега пак не си в час! Нали е ЕТФ върху Софикс, т.е. трябва да купува спрямо теглата на отделните акции в индекса, а не сам да решава от кое колко.. И по-добре че е така, защото ти като накупи от "тънкажните", много ли прокопса?!Не мислиш ли че за да даваш акъл, трябва да имаш някакви дългосрочни положителни резултати зад гърба си!?Иначе може да подведеш хората и да се прецакат като теб.
              Нещо като Капман навремето ...купуват Пътищя и Мостове и вдгат цента.....голяма доходност, вливане на кинти е технитв фондове...........купуват Пътищя и Мостове и вдгат цента.....голяма доходност, вливане на кинти е технитв фондове.......... и те така. Понеже пазара е малък и се получава същия ефект....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Никиту вместо да почне от по -тънкажните подхвана балоняците и ще ги прави още по-големи балоняци.
                Колега пак не си в час! Нали е ЕТФ върху Софикс, т.е. трябва да купува спрямо теглата на отделните акции в индекса, а не сам да решава от кое колко.. И по-добре че е така, защото ти като накупи от "тънкажните", много ли прокопса?!

                Не мислиш ли че за да даваш акъл, трябва да имаш някакви дългосрочни положителни резултати зад гърба си!?
                Иначе може да подведеш хората и да се прецакат като теб.

                Коментар


                • Никиту вместо да почне от по -тънкажните подхвана балоняците и ще ги прави още по-големи балоняци.
                  Сега купува едното на макс а после ще го продава на минимум,важното е да са в играта.
                  Last edited by Grosss; 19.04.2021, 11:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Пак стана време за нокаути
                    Яко шамари

                    Коментар


                    • Да си пожелаем тази седмица още 2 млн. във фонда на Никито!
                      И тогава и на БГ депозантите може да започне да им загрява реотана за инвестиции и доходност на БФБ

                      А тогава, тогавааа, предвиждам такъв живот....

                      Коментар


                      • Пак стана време за нокаути

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Къде е темата за ФИбанката? Само аз ли не я виждам?
                          Затвориха я, поради липса на интерес...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Къде е темата за ФИбанката? Само аз ли не я виждам?
                            Пета на първа страница.

                            Коментар


                            • Къде е темата за ФИбанката? Само аз ли не я виждам?

                              Коментар


                              • Има вероятност пенсиите да се стреснат от разследване и да си подобрят чувствително показателите...
                                Ще понадуят платната на потъняци и сие и това ще се отрази на индексите...
                                Надявам се на бързи 30 %...

                                Коментар

                                Working...
                                X