IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/novini-i-ana...svalen-326326/ Очаквани и закъснели промени!Дано се осъществяват!
    Малка крачка но в правилната посока за развитието на БФБ!

    Коментар


    • https://www.investor.bg/novini-i-ana...svalen-326326/ Очаквани и закъснели промени!Дано се осъществяват!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Аз се чудя защо расте пазара, а той Боцко влязъл в болница. Ей какво ли не прави един страхливец, за да избегне въпросите в НС и да се подчини на законите ни?!?!
        Последните дни маса хора залагаха, че ще има атентат срещу него, а той взе, че се тръшна болен.
        Нека всички да видят нагледно, що за човек е управлявал еднолично България през последното десетилетие.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Как беше казал тренера му по карате , че са го наричали , когато се е криел за състезания от страх- праните гащи и борсука ли..

          https://bulmedia.net/balgarija/parvi...ov-po-ka/7674/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Явно не му върви играта.Внуците му са го контузили.



            Коментар


            • Играта му върви,когато вървят крад нето и корупцията..Сега ще изпрати и сестра си да го защитава в телевизиите..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Аз се чудя защо расте пазара, а той Боцко влязъл в болница. Ей какво ли не прави един страхливец, за да избегне въпросите в НС и да се подчини на законите ни?!?!
                Явно не му върви играта.Внуците му са го контузили.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Аз се чудя защо расте пазара, а той Боцко влязъл в болница. Ей какво ли не прави един страхливец, за да избегне въпросите в НС и да се подчини на законите ни?!?!
                  Бистришкия Тигър се оказа мишка !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Аз се чудя защо расте пазара, а той Боцко влязъл в болница. Ей какво ли не прави един страхливец, за да избегне въпросите в НС и да се подчини на законите ни?!?!
                    Той да мята ключовете от джипката и от Бояна пък да върви където ще, най добре в затвора !

                    Коментар


                    • Аз се чудя защо расте пазара, а той Боцко влязъл в болница. Ей какво ли не прави един страхливец, за да избегне въпросите в НС и да се подчини на законите ни?!?!
                      Борисов е болница. Оперират му коляното след контузия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Ха-ха, тиквата падна от власт и БФБ-то живна. Казах ли ви аз, че така ще стане.
                        Честито на участниците!
                        Дано новата власт да отмени всички безумия на гербавите идиоти, и да приеме подходящи закони, които превърнат българската борса в привлекателно място за голямо количество чужди инвеститори и капитали.
                        Нищо подобно . Живнаха само Алтерко и Доверие.
                        "Буклуците" в индекса или котвите, както ви харесва, са пак на минус, в това число хим пиб еврохолд и ццб,
                        Не ги помня всичките мечкарници

                        Коментар


                        • Ха-ха, тиквата падна от власт и БФБ-то живна. Казах ли ви аз, че така ще стане.
                          Честито на участниците!
                          Дано новата власт да отмени всички безумия на гербавите идиоти, и да приеме подходящи закони, които превърнат българската борса в привлекателно място за голямо количество чужди инвеститори и капитали.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                            Според мен в момента има :"модерни акции"-Алтерко,покрай него и Биодит,,,Неохим....,,и свободните пари за увеличението на Доверие ги вкарват временно в тях .Също се продават заспалите компаний-тимаджойските.и някой читави-фарматите,монбат,.....Незнам, когато дойде време да напускат Алтерко,няма ли да е тесен изхода?Смятам,че скоро и тимаджиите ще потеглят.Естсествено не е препоръка за нищо.
                            Малко остана до тримесечните, тогава ще се види кой се къпе гол

                            Коментар


                            • Според мен в момента има :"модерни акции"-Алтерко,покрай него и Биодит,,,Неохим....,,и свободните пари за увеличението на Доверие ги вкарват временно в тях .Също се продават заспалите компаний-тимаджойските.и някой читави-фарматите,монбат,.....Незнам, когато дойде време да напускат Алтерко,няма ли да е тесен изхода?Смятам,че скоро и тимаджиите ще потеглят.Естсествено не е препоръка за нищо.
                              Last edited by 0; 19.04.2021, 17:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Живи ли са тия смешници !?
                                Пътища&Мостове или Капман?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X