IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

    Тази гилотина да не е като дамоклевия меч при Доверие
    Подобна е, само че срокът е по-кратък
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      ... и после неизбежното идва неумолимо като гилотината на Мария Антоанета
      Тази гилотина да не е като дамоклевия меч при Доверие

      Коментар


      • Техничарите да вземат да качат някоя графика да видим до къде я докарахме днес !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Груйче, не бива да се отхвърля и вариантът, че борсата гледа не сегашното дереже, а едни 9 месеца напред.
          Не го изключвам - при Халтурата е изконсумиран целият ръст за 3 години напред при CAGR от 100%. А като даде ръст на приходите от макйс 40-50% в края на годината, ще стане купон. Тогава ще се продаде и датския махагон - последното асо от ръкава, и после неизбежното идва неумолимо като гилотината на Мария Антоанета
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            пробихме ли, идва ли светлото бъдеще, или да чакаме изборите, щото е фалшив пробив
            Груйче, не бива да се отхвърля и вариантът, че борсата гледа не сегашното дереже, а едни 9 месеца напред.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              SOFIX
              590,22
              6.94
              +1.19%
              пробихме ли, идва ли светлото бъдеще, или да чакаме изборите, щото е фалшив пробив

              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                До осма сцена може да са минали оскарите....и аскерите даже
                няма да отнеме толкова време, споко, а и Оскарите вече не са това, което бяха

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Корекцията беше окончателно приключена днес! Продължаваме по пътя към 800 точки, отръскали се от презрелите круши и с разплакани кибици

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Да видим и кой ще вземе "Златната малинка", че и там е много оспорвана конкуренцията.
                    +
                    май ще има конкуренция
                    Но може да се подходи Соломоновски, - за да не се откажат кандидатите преди финала, може да се пусне допълнителна номинация, - наградата на "публиката" , или за да няма сърдити, може да се ползват допълнителни форми - " златната къпинка", "златен скунск", "златната маслинка"....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      До осма сцена може да са минали оскарите....и аскерите даже
                      Да видим и кой ще вземе "Златната малинка", че и там е много оспорвана конкуренцията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Ми утре дано пак -аз съм се зарекъл да ставам мелионерче с моите 15 акции в халтурко. Ма да става по-бързо, че шеста сцена приключи, чакаме 7-ма с датския махагон, плюскането след него и гърмежа на пушката в осма сцена? Може пък да съвпадне с черешовото топче на Боримечката като тайминг, знам ли
                        До осма сцена може да са минали оскарите....и аскерите даже
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Мдааа... и днес беше хубав ден за инвестициите на стария Бен....
                          SOFIX
                          590,22
                          6.94
                          +1.19%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Мдааа... и днес беше хубав ден за инвестициите на стария Бен....
                            Ми утре дано пак -аз съм се зарекъл да ставам мелионерче с моите 15 акции в халтурко. Ма да става по-бързо, че шеста сцена приключи, чакаме 7-ма с датския махагон, плюскането след него и гърмежа на пушката в осма сцена? Може пък да съвпадне с черешовото топче на Боримечката като тайминг, знам ли
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Мдааа... и днес беше хубав ден за инвестициите на стария Бен....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Днес ако я караме така ще затворим над дългата червена линия
                                Зарята?

                                Коментар

                                Working...
                                X