IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    Kakва е целта ????
    Напоследък ми прави впечатление ,че някой умишлено сваля с дребни бройки част от акциите. Примерно днес с 30 бр на аукционна свалиха Атера повече от 1 % и от там Софикс отиде на загуба за 7-ми пореден път .
    Преди обикновено го правиха обратно - с малки бройки по определени акции вдигаха индексите.
    Каква е целта според вас на тези манипулации и кой ги прави ?
    Не ми изглежда така положението. По-скоро някой се опитва да кешира, но при тънкия ни пазар се стига до спад, защото никой не крепи сериозно напоследък. Преди все се намираше някой да обира дребните бройки и да крепи, но напоследък явно трудно се намират финанси за целта. То кеширането по принцип е голям проблем при нас, но напоследък се налага да го правиш бройка по бройка за да успееш да излезеш от позиция.

    Коментар


    • Kakва е целта ????
      Напоследък ми прави впечатление ,че някой умишлено сваля с дребни бройки част от акциите. Примерно днес с 30 бр на аукционна свалиха Атера повече от 1 % и от там Софикс отиде на загуба за 7-ми пореден път .
      Преди обикновено го правиха обратно - с малки бройки по определени акции вдигаха индексите.
      Каква е целта според вас на тези манипулации и кой ги прави ?

      Коментар


      • Виждам, че имате много свободно време значи е дошъл моментът за анкета

        Пазарен ветропоказател 2Q 2015
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          таше чакай батка . американската обърната чутура е много важна . тест и продължаваме . толкова ли не ги научи американските фигури наречени чутури .тя америка в момента само от това се издържа . бутай нагоре Ташееееееееее
          каква чутура, бе, шефе???

          проблема им бил в кутиите за пици:

          Кутиите, в които се продава любимата на повечето американски пица, са изключително вредни за здравето.

          Това установили щатски учени, според които в тези кутии се срещат силно токсични химикали от класа на перфлуорираните съединения, които, докосвайки се до храната, могат да причинят непоправими щети върху организма.

          Най-податлив към вредното им влияние е мозъкът.


          шефе, карай го по-спокойно към пациента
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • таше на ротативки не одиш ли 485,3 а

            Коментар


            • между другото тази игра на тези нива много ми харесва ако бяха изпраскали още днеска на 500 нямаше да е добре

              Коментар


              • таше чакай батка . американската обърната чутура е много важна . тест и продължаваме . толкова ли не ги научи американските фигури наречени чутури .тя америка в момента само от това се издържа . бутай нагоре Ташееееееееее

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Това е тъжното. С парите за едно 5 годишно Ауди вдигаш главния индекс на държава от ЕС с 1.4 %. Чудя се дали всички вкупом се осъзнаваме колко сме жалки.
                  Гетов нали разни новопръкнали се на бфб аматьорчета трябва да имат какво да плямпат у форумчето.Не е жалко ами трагично ако питаш мен.

                  Коментар


                  • Тук се разнесе воня .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Слава Богу, че има и други начини за прехрана. По-добре да си завъртя капиталите с 20% печалба и да държа юздите в свои ръце, отколкото да чакам на 3-5% дивидентна доходност без гаранции за заложените ми капитали. Ала в крайна сметка всеки както може - затова успех и от мен
                      То комарджии на бфб много ама бизнесмени малко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        остави безработицата не е за това . утре ще ти кажат бвп на булгаристан е нараснал 10 пъти и оно ще пада . гледай къде е урана. иначе американските моше брокерчета са заложили натискане на хакцийките ВЪПРЕКИ ръста на софка . наблюдавайте много добре думата ВЪПРЕКИ
                        сега ташето като се събуди и ще си глътне бастуня или сапа си
                        Не разбрах само какво толкова те впечатли днешната сесия.Умряла работа.Апропо ако ти трябва сап мога да ти услужа .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Таше в америка е вече късно . Софка ръсте и няма току така да спре . Няма да ти издържат нервите и ще трябва да пийнеш малко американски таблетки . Лягай да спиш че после става лошо. Мухахааааааааааааааа. Ако ти свършат памперсите пиши ми . Щи пратя

                          ДЪРЖАВНА ПСИХИАТРИЧНА БОЛНИЦА
                          Адрес: Карлуково, ул. Княз Ал.Батенберг 1
                          Виждам че си си написал адреса .Хихи !!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Новините показват, че е ИМАЛО храна. Което и си беше така през последните 2-3 години. И което от фиаското на КТБ вече не е факт. Независимо от новините.
                            абсолютно вярно!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              Таше пълни гащите започваме
                              Там е работата че за нищо не ставате.Една борса не можете да вдигнете.

                              Коментар


                              • Оставете го Гетов. Той не е интересен. Би трябвало да ви интересуват единствено и само собствените пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X