IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Гетоф, много добре знаеш, че тия 20% нито са гарантирани нито са сигурни. И там може да си на минус.
    не, не е вярно ........................ гетов не може да загуби в бизнесчесто което си въобразява, че върти...

    гетов може да губи само на БФБ където според теорията му нищо не зависи от него ............... все едно някой друг му е наредил в кои компании да "инвестира"
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Слава Богу, че има и други начини за прехрана. По-добре да си завъртя капиталите с 20% печалба и да държа юздите в свои ръце, отколкото да чакам на 3-5% дивидентна доходност без гаранции за заложените ми капитали. Ала в крайна сметка всеки както може - затова успех и от мен
      Гетоф, много добре знаеш, че тия 20% нито са гарантирани нито са сигурни. И там може да си на минус.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Слава Богу, че има и други начини за прехрана. По-добре да си завъртя капиталите с 20% печалба и да държа юздите в свои ръце, отколкото да чакам на 3-5% дивидентна доходност без гаранции за заложените ми капитали. Ала в крайна сметка всеки както може - затова успех и от мен
        а какви оди за възхвала на БФБ пишеше през 2008 година ........... е-хееееее
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • мръсните фашисти закатериха момчета от това е падането

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            Това е тъжното. С парите за едно 5 годишно Ауди вдигаш главния индекс на държава от ЕС с 1.4 %. Чудя се дали всички вкупом се осъзнаваме колко сме жалки.
            Тцъ и 45 лева вършат работа като купиш от аска на Неохим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
              С 40хил лв - голям нокдаун, няма що
              Това е тъжното. С парите за едно 5 годишно Ауди вдигаш главния индекс на държава от ЕС с 1.4 %. Чудя се дали всички вкупом се осъзнаваме колко сме жалки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Също така се храним и от дивиденти, защото имаме акции. А тези които нямат, ще се хранят от празни надежди.

                Успешен ден!
                Слава Богу, че има и други начини за прехрана. По-добре да си завъртя капиталите с 20% печалба и да държа юздите в свои ръце, отколкото да чакам на 3-5% дивидентна доходност без гаранции за заложените ми капитали. Ала в крайна сметка всеки както може - затова успех и от мен

                Коментар


                • остави безработицата не е за това . утре ще ти кажат бвп на булгаристан е нараснал 10 пъти и оно ще пада . гледай къде е урана. иначе американските моше брокерчета са заложили натискане на хакцийките ВЪПРЕКИ ръста на софка . наблюдавайте много добре думата ВЪПРЕКИ
                  сега ташето като се събуди и ще си глътне бастуня или сапа си

                  Коментар


                  • Безработицата в България през април намалява спрямо март с 0,3 процентни пункта до 10,7%. В сравнение със същия месец на 2014 година показателят е по-нисък с 1,1 процентни пункта, показват данните на Агенцията по заетостта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Също така се храним и от дивиденти, защото имаме акции. А тези които нямат, ще се хранят от празни надежди.

                      Успешен ден!
                      Аз лично се храня с мечета

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Ще коментирам разбира се. Нито аз, нито пък вие се храните от "добри" новини по медиите. Храните се от печалбите в борсовата търговия. Които вече половин година ги няма. Дано да четете подобни статии ви дава успокоение. Ще е нужно.
                        Също така се храним и от дивиденти, защото имаме акции. А тези които нямат, ще се хранят от празни надежди.

                        Успешен ден!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Мечетата са в нокдаун.
                          С 40хил лв - голям нокдаун, няма що
                          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Мечетата са в нокдаун.
                            Само се правят на заспали.

                            Коментар


                            • Мечетата са в нокдаун.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Според вас кога ще ни качат кредитният рейтинг, ранна или късна есен? Аз предполагам късна защото трябва да мине отпускарският период и докато се задвижи машината ще минат няколко месеца. Лека и доходна.
                                Може и сега .

                                Най-късно есента

                                Коментар

                                Working...
                                X