IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Равен, кажи нещо бре! Имаш ли БГ акции?

    Коментар


    • не знам за вас....аз си напазарувах малко Химчета на 1.60....оставих си и мегдан ако тръгнат надолу да допълня.....пък да видим....времето ще покаже дали е бил подходящ момент за покупки
      и наздраве че с една ракийка се целуваме тук от няколко часа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Дъно ли?! Дъно няма!
        Има, има! И ще ви го кажа къде е, но 2-3 месеца след като сме го ударили
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          От 2-3 месеца, всяка седмица имам по 2-3 покупки на 3 компании /които смятам, че имат потенциал/, но за по около само 500 лв., че не знам докъде ще ги докарат цените. Страх ме е да не свършат парите преди дъното
          Дъно ли?! Дъно няма!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            е какво по-хубаво от това - КУПУВАЙЙЙЙ!!!

            знаеш ли че две години близо си мечтая за сфарм около 3лв и бреф под 0,50
            От 2-3 месеца, всяка седмица имам по 2-3 покупки на 3 компании /които смятам, че имат потенциал/, но за по около само 500 лв., че не знам докъде ще ги докарат цените. Страх ме е да не свършат парите преди дъното
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              е какво по-хубаво от това - КУПУВАЙЙЙЙ!!!

              знаеш ли че две години близо си мечтая за сфарм около 3лв и бреф под 0,50
              Понякога мечтите се сбъдват

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                е какво по-хубаво от това - КУПУВАЙЙЙЙ!!!
                На по чашка с надзораЗащо посещенията на председателя на КФН Стоян Мавродиев и други регулатори при банкера Цветан Василев са недопустими

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  От 3 пълни години съм на БФБ и това се очертава първата ми, която ще е или на загуба, или на пренебрежимо малка печалба. Към момента съм на около -5% и не виждам кой от куците ми коне ще дръпне каруцата до края на годината
                  е какво по-хубаво от това - КУПУВАЙЙЙЙ!!!

                  знаеш ли че две години близо си мечтая за сфарм около 3лв и бреф под 0,50
                  Last edited by tony1975; 16.05.2015, 21:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    И аз така бе Тони, но после какво? Знам колко малоумно ще прозвучи, но аз определени компании не продавам никога. Следя им само отчетите и ако са ОК ги държа. Ако цената е паднала - купувам, ако е висока, просто ги оставям. Защо го правя ли - нямам алтернатива на спестяванията си. Нали все някъде трябва да си държа стотинките. За навън ми се струва трудоемко и по-сложно, а за депозит или НИ не ми се и помисля.
                    бързо ми ги напиши налични!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      От 3 пълни години съм на БФБ и това се очертава първата ми, която ще е или на загуба, или на пренебрежимо малка печалба. Към момента съм на около -5% и не виждам кой от куците ми коне ще дръпне каруцата до края на годината
                      По принцип, по подразбиране, акциите като активи за инвестиции са с нарастващи цени.Зад това стоят очаквания, надежди и като цяло развитието, но това на ефективен капиталов пазар. Тук не е такъв.. а докато стане.. може да минат, като нищо .. още 10 години ..

                      Всичко зависи от участниците на тази борса.. и от двете страни .. Но уви..
                      Last edited by StraightForward; 16.05.2015, 21:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Дайте да не бъркаме нещата! Аз не знам какво ще стане оттук нататък, а казвам от кое съм доволен до днес. Може много неща да станат, но може и да не станат За мен най - важното е в края на годината като тегля чертата да видя че всичко което съм правил е имало смисъл
                        От 3 пълни години съм на БФБ и това се очертава първата ми, която ще е или на загуба, или на пренебрежимо малка печалба. Към момента съм на около -5% и не виждам кой от куците ми коне ще дръпне каруцата до края на годината
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          аз на +50% ще съм много доволен
                          И аз така бе Тони, но после какво? Знам колко малоумно ще прозвучи, но аз определени компании не продавам никога. Следя им само отчетите и ако са ОК ги държа. Ако цената е паднала - купувам, ако е висока, просто ги оставям. Защо го правя ли - нямам алтернатива на спестяванията си. Нали все някъде трябва да си държа стотинките. За навън ми се струва трудоемко и по-сложно, а за депозит или НИ не ми се и помисля.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Дайте да не бъркаме нещата! Аз не знам какво ще стане оттук нататък, а казвам от кое съм доволен до днес. Може много неща да станат, но може и да не станат За мен най - важното е в края на годината като тегля чертата да видя че всичко което съм правил е имало смисъл
                            На по чашка с надзора

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Звучиш все по-малко убеден. Вече по думите ти са фифти, фифти. Да вземем да те привлечем в нашите редици за второто полувреме. Няма значение какво ще стане на БФБ, важното е накрая да си в печелившия отбор. Помисли си
                              Не мога да оставя стадото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Дайте да не бъркаме нещата! Аз не знам какво ще стане оттук нататък, а казвам от кое съм доволен до днес. Може много неща да станат, но може и да не станат За мен най - важното е в края на годината като тегля чертата да видя че всичко което съм правил е имало смисъл
                                Звучиш все по-малко убеден. Вече по думите ти са фифти, фифти. Да вземем да те привлечем в нашите редици за второто полувреме. Няма значение какво ще стане на БФБ, важното е накрая да си в печелившия отбор. Помисли си

                                Коментар

                                Working...
                                X