IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от StraightForward Разгледай мнение
    По добре, прекръстете темата на Великата Депресия на БФБ. От 17 години на съществуване.. само колко са нагоре.. Това не трябва да го има даже, а камо ли да бъде.!! ??
    “В България се оказа, че надзорът не работи достатъчно добре. Случи се нещо, която не би трябвало да се случва, структуроопределяща банка колабира”. Това коментира зам.-председателят на Европейската комисия (ЕК) Кристалина Георгиева в предаването “Седмицата” по Дарик Радио."

    Е как да стане.. то тука само руски шпиони и боклуци, какви ЕС, какво евро и кога????

    Щом такава БАНКА е такава боза, КАКВИ ЛИ СА ЕМИТЕНТИТЕ НА ТАЗИ "БОРСА", както я наричате?? : )
    И дали тоя въпрос не си го задават евентуалните инвеститори в такива "емитенти"???Ако ги има въобще??? КОЙ И КАК ЩЕ ИМ ГАРАНТИРА, КАКВОТО И ДА Е В ТАКАВА СРЕДА???

    Коментар


    • По добре, прекръстете темата на Великата Депресия на БФБ. От 17 години на съществуване.. само колко са нагоре.. Това не трябва да го има даже, а камо ли да бъде.!! ??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        За мен основното е забавление. Ако не ми е забавно, мога да измисля и други начини да изкарвам кинти. Към момента още не съм измислил нещо по-интересно.
        Имам идеално наточен мотикон,да ти го пратя ако искаш?!? Ще получиш кърско
        вдъхновение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          За мен основното е забавление. Ако не ми е забавно, мога да измисля и други начини да изкарвам кинти. Към момента още не съм измислил нещо по-интересно.
          И за мен водещото е емоцията, но и пари трябва да се изкарват, защото трябва да се плащат такси и комисионни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Всички сме на борсата за да изкараме някой лев. Всеки се оправя и оцелява както може и намери за добре.
            За мен основното е забавление. Ако не ми е забавно, мога да измисля и други начини да изкарвам кинти. Към момента още не съм измислил нещо по-интересно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Мечка, бик али бали. Борсата е като компютърна игра - може да играе от всеки отбор- ако е добър и от няколко едновременно, стига да не го приема на сериозно и да се забавлява
              Всички сме на борсата за да изкараме някой лев. Всеки се оправя и оцелява както може и намери за добре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Е да де, за това трябват и къси и дълги те грешките стават и в двете посоки.
                +1
                прав си за това което казваш...важното да приберем бройките на панчовците пък другия месец ще го мислим....дали да им ги върнем на 2.20 или ще чакаме още малко за пробив на 2.80

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  стига с тези къси...разбрахме че си песимист за тренда...но човешко е и да се бърка понякога
                  Е да де, за това трябват и къси и дълги те грешките стават и в двете посоки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Знаех си аз, че си мечка - менте
                    Мечка, бик али бали. Борсата е като компютърна игра - може да играе от всеки отбор- ако е добър и от няколко едновременно, стига да не го приема на сериозно и да се забавлява

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      от една порода сме
                      така,така...без градус няма радост...пък и днес е ден човек да поразпусне малко душата...а и всички гениални творби са създавани в нетипично за шофьорите алкохолно състояние(но не и за българските)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                        стига с тези къси...разбрахме че си песимист за тренда...но човешко е и да се бърка понякога

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Имам Що да нямам. Просто ако имах и къси щях да съм по-щастлив
                          Знаех си аз, че си мечка - менте

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Имам Що да нямам. Просто ако имах и къси щях да съм по-щастлив
                            стига с тези къси...разбрахме че си песимист за тренда...но човешко е и да се бърка понякога

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                              ...и наздраве че с една ракийка се целуваме тук от няколко часа
                              от една порода сме

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Равен, кажи нещо бре! Имаш ли БГ акции?
                                Имам Що да нямам. Просто ако имах и къси щях да съм по-щастлив

                                Коментар

                                Working...
                                X