IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Стига да можеш да ги разпознаваш балоните...

    Преди година, година и кусур с Равния предупреждавахме за балонирането на Софарма и ПИБ съответно, както и на пазара като цяло, ма кой чул - чул...естествено бяхме обявени от бичата тълпа както обикновено за хейтъри, тролове и прочие...
    Аз не зная дали имам право да се обаждам, ама не е работата в балонирането а в ниската ликвидност и изключително малкия реален фрии флоут.
    Софарма са син чип. Бях си купил и други сини чипове но... каже ли някой нещо лошо ( шъ праим пенсионна реформа) и всичко у тиквите - чипове мипове... край умре.
    Отделно решиш ли да разкешиш по-голяма позиция (то кво по-голяма, мойте бяха смешни като обем всичките ама..) и обираш едно 5 оферти Купува и цената отива 5-6% надолу... просто нема смисъл.
    В резултат добрите времена водят до вял интерес, а лошите времена - масивни разпродажби. Поне така е при мен .

    Коментар


    • Старата песен на нов глас.
      "Заплаха гръцката драма да се превърне в трагедия и Гърция да излезе от еврозоната, стресна пазара. Акциите поеха надолу, а еврото се отблъсна от дъното. Доходността на гръцкият държавен дълг с 2-годишен падеж рязко се покачва с 3.1 проценти пункта, до 24.14%."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Защо България е до Уганда и Етиопия, а не до Швейцария

        http://www.dw.de/%D0%B7%D0%B0%D1%89%...%8F/a-18455963

        Там и е мястото просто

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Успех и на теб!!! Аз съм от оптимистите които скоро време няма да излязат от БФБ Не и преди следващият балон
          Стига да можеш да ги разпознаваш балоните...

          Преди година, година и кусур с Равния предупреждавахме за балонирането на Софарма и ПИБ съответно, както и на пазара като цяло, ма кой чул - чул...естествено бяхме обявени от бичата тълпа както обикновено за хейтъри, тролове и прочие...

          Коментар


          • Защо България е до Уганда и Етиопия, а не до Швейцария

            http://www.dw.de/%D0%B7%D0%B0%D1%89%...%8F/a-18455963

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Кр. Павлов: Възстановяването на българската икономика е все по-видимо
              Този абзац доста ми харесва.

              хората намекват, че юни месец ще ревизират още веднъж прогнозата си в посока нагоре. Явно 1,9 процента годишно им се струва малко.
              Лека и доходна.
              А дали ще ревизират тази прогноза....
              UniCredit очаква слаб ръст на кредитирането и висок дял на лошите кредити у нас.....

              Коментар


              • Кр. Павлов: Възстановяването на българската икономика е все по-видимо
                Този абзац доста ми харесва.
                Възстановяването на българската икономика ще става все по-видимо през тази и следващата година. По-бързото от очакваното възстановяване на износа в началото на годината вероятно ще даде допълнителни аргументи на икономистите на UniCredit Bulbank да ревизират мартенската си прогноза за ръст от 1,9% на БВП през 2015 г. допълнително нагоре с публикуването на следващия макроикономически обзор за ЦИЕ, предвидено за средата на юни.
                хората намекват, че юни месец ще ревизират още веднъж прогнозата си в посока нагоре. Явно 1,9 процента годишно им се струва малко.
                Лека и доходна.

                Коментар


                • този симпатяга с по 1-та бройка пак се показа...поне да ни развесели малко ако не друго

                  Коментар


                  • Добрите и успешни инвеститори се възползват от пазарните дефекти и неефективността на другите играчи, а не се плашат от тях

                    Опс, това беше за темата на Хим, но и тук става, щото пазара си върви след флагмана

                    Коментар


                    • Петрол и Енемона /прив./ къртят мивки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                        Аз да се похваля, напуснах БФБ, без намерения за сега да се завръщам.
                        Делтастока гъта платформата и това беше капката, която преля. Реших че не си струва да се хабя да ходя по посредници и да си прехвърлям акциите и нам си кво. Разпродадох и кеширах, каквото беше останало.
                        Резултата за 10 год. е 40% назад.
                        Да им е честито на тези, които са 40% напред от мен.

                        Със здраве, оптимисти
                        Успех и на теб!!! Аз съм от оптимистите които скоро време няма да излязат от БФБ Не и преди следващият балон

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Пожелавам ти успех в бъдещите начинания и изразявам респект, че си един от много малкото, които излезе и каза: аз загубих! Убеден съм, че с такава нагласа скоро ще имаш възможност да си възстановиш парите. Дори да не е от БФБ.
                          десетки хиляди са последните 7 години.....
                          но те даже нямат желание да коментират БФБ и загубите си....
                          загърбена страница,сега е поредната последната загърбена страница зна стотици повервали че нещата ще се оправят ...от миналата година и по миналата година...
                          получихме постна пица с гарнирани замразени череши и тикви .....

                          Коментар


                          • наистина му прави чест на човека, че си признава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                              Аз да се похваля, напуснах БФБ, без намерения за сега да се завръщам.
                              Делтастока гъта платформата и това беше капката, която преля. Реших че не си струва да се хабя да ходя по посредници и да си прехвърлям акциите и нам си кво. Разпродадох и кеширах, каквото беше останало.
                              Резултата за 10 год. е 40% назад.
                              Да им е честито на тези, които са 40% напред от мен.

                              Със здраве, оптимисти

                              Пожелавам ти успех в бъдещите начинания и изразявам респект, че си един от много малкото, които излезе и каза: аз загубих! Убеден съм, че с такава нагласа скоро ще имаш възможност да си възстановиш парите. Дори да не е от БФБ.

                              Коментар


                              • Аз да се похваля, напуснах БФБ, без намерения за сега да се завръщам.
                                Делтастока гъта платформата и това беше капката, която преля. Реших че не си струва да се хабя да ходя по посредници и да си прехвърлям акциите и нам си кво. Разпродадох и кеширах, каквото беше останало.
                                Резултата за 10 год. е 40% назад.
                                Да им е честито на тези, които са 40% напред от мен.

                                Със здраве, оптимисти

                                Коментар

                                Working...
                                X