IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Не е, не е, то инак форумите щеха ги затворат момчета с вратлета и само те да си пишат. Добре че на борсата може да се загуби. Като гледам обаче, все повече мачове (маржове) уговорени, нагласени, тенденциите в нечии глави се раждат, а не от резултатите и перспективите, Та като се поопари човек, се прехвърля на тотото. А там още по-зле.
    Как иначе ще те зарибят за форексО
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
      То купуването на акции не е като писането по форумите . Ако беше така ,то "писателите" тук щеха да са милионери .
      Не е, не е, то инак форумите щеха ги затворат момчета с вратлета и само те да си пишат. Добре че на борсата може да се загуби. Като гледам обаче, все повече мачове (маржове) уговорени, нагласени, тенденциите в нечии глави се раждат, а не от резултатите и перспективите, Та като се поопари човек, се прехвърля на тотото. А там още по-зле.

      Коментар


      • Лелеййй
        За близо час търговия, "борсата" завъртя 1128 лева ...
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
          То купуването на акции не е като писането по форумите . Ако беше така ,то "писателите" тук щеха да са милионери .
          Повече от 100% не ми се ще , да съм в акции, освен ако не започна да пиша... пари.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • То купуването на акции не е като писането по форумите . Ако беше така ,то "писателите" тук щеха да са милионери .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Ще ги налагаме ли?
              Какво ще налагаме? - Глоби на тия де не купуват ли? Я, дай един списък и да ги почваме. На кого 20 лефа глоба, на друг 2000. Да са научат да купуват. Как ще стане иначе растежът?!

              Коментар


              • Ще ги налагаме ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                  Хайде, есента дойде - време е за потегляне на север
                  Може да почакаме още малко, към четири пет седмици, за да го кажем пак това..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Хайде, есента дойде - време е за потегляне на север
                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Преци ме удивлява с трезвото си мислене
                      Покани я на среща

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Абе те разчистиха корупцията и вървят напред, бе човек, многобройното по-обедеинено общество успява да надделее над корумпураните играчори, тук сме малко и затова донякъде разпиляни, та ние заради корупцията хапнахме дървото с ктб. Да виждаш някакви промени да се правят срещу корупция !?!? Та ти дори не споменаваш,. че трябва да се правят на всяка цена, доволен си от натъкмяването на %-тите. Добре, сега ще ги натъкмяваш, догодина пак и после разликата ще е такава, че няма да можеш нито да ги обясниш, нито да ги натъкмиш за сравняване... Да гледаме колкото може по-обективно, защото след като сме от една черга нека да видим защо започваме да изоставаме от "чергата"
                        Преци ме удивлява с трезвото си мислене

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          "....Продължаващият спад на лихвите по депозитите вече оказва влияние - налице е първи спад на депозитите от страна на домакинствата от 12 месеца насам...."
                          Само едно не ми е ясно - 20 или 50 % up ще правим
                          Не по всички позиции, разбира се ....
                          Предлагам да са 50% ама не знам кога само.На пазара са останали само дребни пишмян интусиасти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            "....Продължаващият спад на лихвите по депозитите вече оказва влияние - налице е първи спад на депозитите от страна на домакинствата от 12 месеца насам...."
                            Само едно не ми е ясно - 20 или 50 % up ще правим
                            Не по всички позиции, разбира се ....
                            Те ако парите смятаха да ходят на БФБ, оборотите нямаше да са такива. Впрочем някои от "ликвидните" позиции нищо чудно да се направят и 100%, ако се намери герой, който да пусне пазарна за 5к.

                            Коментар


                            • "....Продължаващият спад на лихвите по депозитите вече оказва влияние - налице е първи спад на депозитите от страна на домакинствата от 12 месеца насам...."
                              Само едно не ми е ясно - 20 или 50 % up ще правим
                              Не по всички позиции, разбира се ....
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Имам си критерии при избор на акции. Която акция не ги покрие не я търгувам
                                Това е наистина похвално и пример за всеки с малък борсов опит хакционер - да спазва подобна дисциплина
                                А по кой критерий не ти върза ? dddd например почти я боготвори тази акция и очаква чудеса от нея в мирно време !?!!
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X