IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Аз чак сега осъзнавам, че ти въобще не разбираш какво имат предвид опонентите ти! Предполагаме хипотетично, че ТА казва как акциите на БРЕФ ще паднат. Вие продавате, но утре се появява наемател за останалите 75% от сградата. Какво ще се случи според теб с цената на акцията? Пак да повторя - ако утре се появи наемател, то акцията ще се изстреля без абсолютно никакво значение какво показват чертичките! С това съгласен ли си поне? А това дали ще дойде наемател утре НЕ зависи от чертички! Тоест наемателя предопределя цената! Това се случва с всяка друга акция! Каже кое не разбра и с кое не си съгласен?
    ТА казва - ние не се интересуваме дали БРЕФ ще има наемател, което е идиотско според мен! Ние се интересуваме от Фибоначи /както баровеца по-долу/, от МА50, МА200 и т.н.
    Разбира се, че ще продам, след като анализа ми показва, че трябва да го направя. А дали ще се появи наемател на следващия ден или ще се появи един час след като съм продал слабо ме интересува. Наемателя НЕ предопределя цената. Тя се определя от търсене и предлагане. Също така може да се поспори малко дали цената ще се изстреля. Има една максима, която гласи следното: ''Купувай при слухове, продавай при новини'' Абе според мен е добре да попрочетеш малко за техническия анализ. Не казвам да го прилагаш, а просто да прочетеш нещичко пък може някой ден и техничарче да станеш
    Last edited by Агресивен бик; 18.09.2021, 08:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Пак да повторя - ако утре се появи наемател, то акцията ще се изстреля без абсолютно никакво значение какво показват чертичките! С това съгласен ли си поне? А това дали ще дойде наемател утре НЕ зависи от чертички! Тоест наемателя предопределя цената! Това се случва с всяка друга акция! Каже кое не разбра и с кое не си съгласен?
      ТА казва - ние не се интересуваме дали БРЕФ ще има наемател, което е идиотско според мен! Ние се интересуваме от Фибоначи /както баровеца по-долу/, от МА50, МА200 и т.н.
      Това е абсолютно грешно твърдение и очевидно твърдящия го няма никакъв опит.

      То ако беше както твърдите всички участници на пазара досега щяха да са милионери

      Може да се появят наематели и даже да платят десетокртно и акцията не да се качи,а да падне с 10% или 30% !!! Всичко зависи от много,много други заобграждащи обстоятелства в точно този бъдещ момент,които трябва да се вземат впредвид.

      По второто което съм болднал.Че наемателя определя цената.Абсолютно грешно отново.Пазара определя цената ! А това са участниците в него който пък търгуват очаквания.И на техническия анализ това му е плюса,че може да предсказва донякъде тези очаквания !!!

      Цената В МОМЕНТА,днес,сега, на дадена акция, всъщност е очакванията на пазара за тази акция за в най-близкото бъдеще
      Last edited by petrg5s; 17.09.2021, 22:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

        Почваш да пишеш глупости! Кой е казал, че наемател трябва да се съобразява с някоя графика?
        Аз чак сега осъзнавам, че ти въобще не разбираш какво имат предвид опонентите ти! Предполагаме хипотетично, че ТА казва как акциите на БРЕФ ще паднат. Вие продавате, но утре се появява наемател за останалите 75% от сградата. Какво ще се случи според теб с цената на акцията? Пак да повторя - ако утре се появи наемател, то акцията ще се изстреля без абсолютно никакво значение какво показват чертичките! С това съгласен ли си поне? А това дали ще дойде наемател утре НЕ зависи от чертички! Тоест наемателя предопределя цената! Това се случва с всяка друга акция! Каже кое не разбра и с кое не си съгласен?
        ТА казва - ние не се интересуваме дали БРЕФ ще има наемател, което е идиотско според мен! Ние се интересуваме от Фибоначи /както баровеца по-долу/, от МА50, МА200 и т.н.
        Last edited by 15%; 17.09.2021, 21:33.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Софикс, няма никакво значение какво съм чел! Залагам си живота обаче, че каквото и да показват чертичките, то Чичо, Ромфарм, ХИМ гурутата, евентуални наематели при БРЕФ и т.н. и т.н. ще обърант всичко наопаки с 1 цък! А след това ТА играчите ще нагаждат събитията след графиката и ВИНАГИ ще намират зависимости между двете.
          Просто не съм съгласен, че примерно в момента наемател на БРЕФ не подписва договор за наем с тях защото чертичките му говорят! А те уверявам, че ако утре се подпише такъв договор, то акцията ще скочи без абсолютно никакво значение Фибоначи, МА50, МА200 и т.н. и т.н.!
          Почваш да пишеш глупости! Кой е казал, че наемател трябва да се съобразява с някоя графика?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            ще спра да губя пари по борсите! Какви глупаци са всички тези милиарди хора по света, които са търгували по борсите и са губили. Ми то човекът им е дал алгоритъм! Благодаря ти!
            Click image for larger version

Name:	grozdeto-e-kiselo.jpg
Views:	1
Size:	32.3 КБ
ID:	3805299

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              има научна теория, че винаги и във всичко може да се намери зависимост, стига някой да търси такава. Не помня как се казваше, но дадоха за пример някакви съотношения и ъгли, които такива като теб /без ирония, бяха сериозни учени/ видели, че са еднакви. Съотношения на някакви обекти/ кратери на луната с тези на пирамидите. Та тази група стигнала до умопомрачителни заключения как видиш ли по времето на пирамидите хора са били там...
              Така е ,да.Техническия анализ търси минали зависимости/патерни който са се повтаряли няколкократно,с цел да предвиди бъдещи такива, от който ползващия този анализ да придобие материлни блага

              ................НО...........................

              така мисли НИВО 1 търговец (или анализатор) Има обаче един процес еволюция,който е оказал влияние и тук.На пазара съществуват и други, по-развити участници:


              НИВО 2 търговец /анализатор .Неговия мисловен процес е :
              Има много такива като мен който "четат" графиката,така че техническия анализ работи,защото МНОГО хора участващи на пазара мислят така

              НИВО 3 търговец/анализатор.Той е тих,спотайва се и дебне.Прилича много на мен аххаха Той владее техническия анализ много добре и знае как мисли масовката.Вълк единак.Направил е предварително план.Гледа стадото отстрани и го чака да влезе в капана.Може много дълго да чака,без това да му е проблем.

              НИВО 4 търговец /анализатор .И тоя прилича малко на мен Той е умен.Много умен.Природно интелигентен.Като гледа графиката той не вижда линии,нито някви числа.Нито дата,нищо. Той вижда САМО емоции. Емоциите на участниците на пазара,който са нарисували тази графика.Той вижда тяхната алчност,както и страха им.Във всеки един момент.Той даже може да почувства техните чувства

              НИВО 5.Това е самият маркет мейкър.

              Други нива може и да има,но аз поне не съм ги засякъл.Което значи ,че ако съществуват са много развити

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Предполагам, че 15% е чел нещо за златното сечение
                Софикс, няма никакво значение какво съм чел! Залагам си живота обаче, че каквото и да показват чертичките, то Чичо, Ромфарм, ХИМ гурутата, евентуални наематели при БРЕФ и т.н. и т.н. ще обърант всичко наопаки с 1 цък! А след това ТА играчите ще нагаждат събитията след графиката и ВИНАГИ ще намират зависимости между двете.
                Просто не съм съгласен, че примерно в момента наемател на БРЕФ не подписва договор за наем с тях защото чертичките му говорят! А те уверявам, че ако утре се подпише такъв договор, то акцията ще скочи без абсолютно никакво значение Фибоначи, МА50, МА200 и т.н. и т.н.!
                Last edited by 15%; 17.09.2021, 20:32.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Има един много неизвестен математик, Леонардо Фибоначи, чиито трудове се използват на много други места,но и в точно този анализ.И с голяма точност може да ти каже ДНЕС къде ЩЕ са бъдещите подкрепи/съпротиви .За домашно ще ти оставя да провериш в чич Гугъл кое и кое.Ако имаш желание да се образоваш де
                  То`а не е от наш`то село и не съм го чувал! От теб разбирам, но ти обещавам, че ще поинтересувам от редицата му и ще спра да губя пари по борсите! Какви глупаци са всички тези милиарди хора по света, които са търгували по борсите и са губили. Ми то човекът им е дал алгоритъм! Благодаря ти!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Предполагам, че 15% е чел нещо за златното сечение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Ако искаш да убедиш 1 лаик в правотата си, кажи днес къде ЩЕ е подкрепата в бъдещето като гледаш графиката. Но не като мине и да се търсят всякакви зависимости. Дано не се обади лошото човече в теб и да кажеш нещо от рода на "на теб ли да ти обяснявам, плувай си"
                      Има един много неизвестен математик, Леонардо Фибоначи, чиито трудове се използват на много други места,но и в точно този анализ.И с голяма точност може да ти каже ДНЕС къде ЩЕ са бъдещите подкрепи/съпротиви .За домашно ще ти оставя да провериш в чич Гугъл кое и кое.Ако имаш желание да се образоваш де

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Техническия анализ е голяма глупост. Не си губете времето с него! Айде да ви легне сърце на място!
                        Разбирам иронията, но въпреки това ти благодаря, точно това исках да прочета . Наздраве сега, за да нямаме недоказуеми спорове!
                        Last edited by 15%; 17.09.2021, 19:30.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Техническия анализ е голяма глупост. Не си губете времето с него! Айде да ви легне сърце на място!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Е, баш пък на това ли ниво намери да спре! Не можа ли малко по-нагоре или по-надолу?! Дали пък не спря тук, защото нивото се явява съпротива??? Специален поздрав за всички, които не вярват в чертичките

                            Софикс, има научна теория, че винаги и във всичко може да се намери зависимост, стига някой да търси такава. Не помня как се казваше, но дадоха за пример някакви съотношения и ъгли, които такива като теб /без ирония, бяха сериозни учени/ видели, че са еднакви. Съотношения на някакви обекти/ кратери на луната с тези на пирамидите. Та тази група стигнала до умопомрачителни заключения как видиш ли по времето на пирамидите хора са били там...
                            Ако искаш да убедиш 1 лаик в правотата си, кажи днес къде ЩЕ е подкрепата в бъдещето като гледаш графиката. Но не като мине и да се търсят всякакви зависимости. Дано не се обади лошото човече в теб и да кажеш нещо от рода на "на теб ли да ти обяснявам, плувай си"
                            Last edited by 15%; 17.09.2021, 19:19.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Eхааа, отдавна не бях поглеждал що чините тука на бфб, че слабо ме интересува вече, ма що да видя днес....то амазони, то фолксвагени, жълти тенекета, чужди етфи... то остави това, ами и обема нелош..
                              Ашкулсун, машалла.
                              Успех на всички.
                              Ти държиш ли баба-та още ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Eхааа, отдавна не бях поглеждал що чините тука на бфб, че слабо ме интересува вече, ма що да видя днес....то амазони, то фолксвагени, жълти тенекета, чужди етфи... то остави това, ами и обема нелош..
                                Ашкулсун, машалла.
                                Успех на всички.
                                Да наистина обема е чуден последните дни и месеци, дано не се върнат никога дните с оборот по 30-50 000лв

                                Коментар

                                Working...
                                X