IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Ползваш ли го или е просто супер ?
    Имам дялове

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Да ви дам отчет какво сторих до този момент - закупих си TBS, Импулс и малко Алтерко. Имам бидчета по още 2 позиции, но не ме огрява... засега

      Да благодаря на Тонката, той си знае за какво!
      Еми стискам палци да ти излязат с добра доходност покупките колега!
      Аз съм заложил дънни на доста места и чакам търпеливо

      Коментар


      • -2,77% не е зле . скоро идва 399. балонякът се пръскааааааа.


        НАЛИ ВИ КАЗАХ НАЙ МНОГО 666.

        ТАМ ЕВРО БОРСОВИТИЕ ИЗМАМНИЦИ С ХЕКСАГРАМА МНОГО ОБИЧАТ ДА СВАЛЯТ СОФИКС . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Късия е супер
          Ползваш ли го или е просто супер ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Късия е супер
            +1
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Късия е супер

              Коментар


              • Какво се оказва - днес една от най-ръстовете акции е на Никито шорта ??
                Защото го даваха сабахлем по тв
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Да ви дам отчет какво сторих до този момент - закупих си TBS, Импулс и малко Алтерко. Имам бидчета по още 2 позиции, но не ме огрява... засега

                  Да благодаря на Тонката, той си знае за какво!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • https://prikachi.net/image/54VAc

                    Коментар


                    • Треперещите ръчички и неспокойно спящите по добре да продават !

                      Коментар


                      • Путинови простотии...
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Дрънкат оръжия, пазара става неспокоен.
                          Над София да не прехвърчат самолети??? Това изсипване е страшна простотия.Купих и чакам още в две позиции
                          Last edited by termit; 24.01.2022, 11:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от potten Разгледай мнение
                            Оръжията ще помогнат да се реши световния дългов проблем и после ни чака следващия ръст. Просто за всяко нещо си има време. Има време за печатане и грабене с отрицателни лихви, има време и за война.
                            Проблемът е, че само с дрънкане нищо не а да стане, а се иска пълномащабна война, която както е тръгнало ще се води в източна Европа. Негативните ще са изцяло за нас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Дрънкат оръжия, пазара става неспокоен.
                              Оръжията ще помогнат да се реши световния дългов проблем и после ни чака следващия ръст. Просто за всяко нещо си има време. Има време за печатане и грабене с отрицателни лихви, има време и за война.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                На какво се базира този анализ ? щото ако е само на някви усещания и паника от спада на собствените ти акции с 15% за месеца , не хваща дикиш

                                Добре е като говориш ,да ги подкрепиш с анализи/графики и т.н.

                                14 месечен бул тренд,следва -1.1% за месеца и веднага почват "анализите"

                                Мулти месечен тренд не се чупи с -1.1% ,ясно ли е?
                                Анализаторе, виж какво показва червения процент срещу софикс и си отговори сам колко я разбираш тази игра.
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X