IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    и дялове от късия имам
    Биче,внимавай да не набараш дебелия

    Коментар


    • Вънка нек си вали, мен ми е добре и кеш имам, и акции имам, и дялове от късия имам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

        Имам дялове
        И какво стана сега....само ти печелиш през НДФ Expat Bulgaria Short SOFIX (BGXS / BGXS)

        Поздрави....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Че то в него нищо няма, освен това основно се изсипва в измислените тех компании и балоняци тип недоверие
          Тези така наречени тех компании,на който изпускат хелия ,са толкова тех колкото и аз съм космонавт
          Ква тех компания в Бг може да има .... че даже и превземали Азия хаха

          Коментар


          • Стреса май взе да отминава !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Накрая да не се окаже отново голямо теглене на дялове от дългия фонд?
              Че то в него нищо няма, освен това основно се изсипва в измислените тех компании и балоняци тип недоверие
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Мисля че са предимно спекуланти прибиращи печалби. Доста хартиен профит се натрупа през 2021-ва и една по-сериозна корекция, с оглед и на негативната външна обстановка, е съвсем в рамките на нещата.
                И точно това което посочваш, че най - много падат тия с по-голям ръст последната година, докато котви като ПИБ и Хим почти не мърдат, също подкрепя тезата за корекция в следствие прибиране на спекулантски печалби.
                Накрая да не се окаже отново голямо теглене на дялове от дългия фонд?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Така, странна корекция по това време, но все тая - не ме бърка особено, аз така или иначе съм си в брефчето. Забелязахте ли как се държаха така наречените технологични (балоняци) и нормалните компании с фундамент? Ма така е, когато едните са въздух под налягане и 10-15% спад за нищо ги нямат за половин час, а другите са с реални активи. Те затова и толкова пинкям срещу този тип "акции", но всеки знае себе си.

                  Успех, колеги, дано сте направили верните сделки - и продавачите, и купувачите
                  г-н Груев, вие сериозно грешите тука с това си мнение!
                  След 50% ръст на софикс за миналата година е повече от нормално да видим корекцията!
                  Разбира се, че причината не е нито само "войната", нито само едногодишния ръст на софикс!
                  А вие От виден апокалиптик изведнъж изтръпнахте?
                  Защо? Заради безперспективни книжа в брефчето???
                  Ето, като си прочетете мнението, сам виждате, колко зависим става човек в зависимост от това към коя акция е пристрастен и особено ако я държи дългосрочно. Когато имате или нямате книжа лесно може да заемате неадекватни становища спрямо пазара,
                  Пазарът ще отсъди коя акция каква фира ще даде по време на спад, А Вие пак избързвате - спадът току що е започнал. Нека мине 1г , после сам ще направите преценка "брефчето" ли е по-добро или "технологиите"
                  Успех ви пожелавам в брефчето.
                  За мен там е бита карта спрез следващата година спрямо други книжа
                  Last edited by mechka uteshitelka; 24.01.2022, 12:59.
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Мисля че са предимно спекуланти прибиращи печалби. Доста хартиен профит се натрупа през 2021-ва и една по-сериозна корекция, с оглед и на негативната външна обстановка, е съвсем в рамките на нещата.
                    И точно това което посочваш, че най - много падат тия с по-голям ръст последната година, докато котви като ПИБ и Хим почти не мърдат, също подкрепя тезата за корекция в следствие прибиране на спекулантски печалби.
                    Този път съм съгласен с теб, точно както ти сложи котвата на Агрия Редно е и е нормално, особено за балонирани позиции с 0 фундамент и надскочили с много фундамента си. А хим не е като да не е мръднал - направи едни 15% движение в двете посоки - истинските играчи нали точно такива позиции търсите?
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Нали каза да гледаме перЕспективите ! Едните явно са имали и имат по добри ! Няма по логично от това при спад с повече да падат и по растежните !
                      Щом казваш, няма да споря - всеки си има стратегия Затова и (според мен) има само едно дружество с перЕспектива на БФБ, дето хем е защитано от такива диви флуктуации, хем ще даде по 3 гаранция до 7 години. Та погледни ги - и канибалите, и балонерко, и дрончето (там даже още уж са във фазата на надуване), пък човешкия капитал и т.н. Всъщност (пак лично мнение) само в човешкия капитал виждам някаква перЕспектива. Но всеки си преценЯ, нали
                      Не съм купувал и не съм продавал днес, на купилите и продалите - честито!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Някой има ли поглед от къде идват разпродажбите, фонд или някоя пенсия излиза ?
                        Мисля че са предимно спекуланти прибиращи печалби. Доста хартиен профит се натрупа през 2021-ва и една по-сериозна корекция, с оглед и на негативната външна обстановка, е съвсем в рамките на нещата.
                        И точно това което посочваш, че най - много падат тия с по-голям ръст последната година, докато котви като ПИБ и Хим почти не мърдат, също подкрепя тезата за корекция в следствие прибиране на спекулантски печалби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Така, странна корекция по това време, но все тая - не ме бърка особено, аз така или иначе съм си в брефчето. Забелязахте ли как се държаха така наречените технологични (балоняци) и нормалните компании с фундамент? Ма така е, когато едните са въздух под налягане и 10-15% спад за нищо ги нямат за половин час, а другите са с реални активи. Те затова и толкова пинкям срещу този тип "акции", но всеки знае себе си.

                          Успех, колеги, дано сте направили верните сделки - и продавачите, и купувачите
                          Нали каза да гледаме перЕспективите ! Едните явно са имали и имат по добри ! Няма по логично от това при спад с повече да падат и по растежните !

                          Коментар


                          • Така, странна корекция по това време, но все тая - не ме бърка особено, аз така или иначе съм си в брефчето. Забелязахте ли как се държаха така наречените технологични (балоняци) и нормалните компании с фундамент? Ма така е, когато едните са въздух под налягане и 10-15% спад за нищо ги нямат за половин час, а другите са с реални активи. Те затова и толкова пинкям срещу този тип "акции", но всеки знае себе си.

                            Успех, колеги, дано сте направили верните сделки - и продавачите, и купувачите
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Някой има ли поглед от къде идват разпродажбите, фонд или някоя пенсия излиза ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Имам дялове
                                Мерси, успех !

                                Коментар

                                Working...
                                X