IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


    Може, и аз дори бих сложил някоя друга антенка за тук таме, ма не и пазара като цяло.

    Досега хич не бях впечатлен от отчетите като цяло, ала днес съм по ъпско настроен, сигурно щото на моите залози излязоха хубави цифри.
    Ма е ранко за обобщения де - има още бол нерапортували.

    Пък и бг счетитата си ги знаем - няма ли потвърден поток към джобчето...не важи
    Важното е да има оптимизъм пък било той тук таме нали затова сме хора разумни, които можем да четем..... Въпреки, че в бг нещата реагират малко по-бавно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      С толкова хубави отчети не е ли време за малко оптимизъм и за малко бикове, па били те и с антенки.


      Може, и аз дори бих сложил някоя друга антенка за тук таме, ма не и пазара като цяло.

      Досега хич не бях впечатлен от отчетите като цяло, ала днес съм по ъпско настроен, сигурно щото на моите залози излязоха хубави цифри.
      Ма е ранко за обобщения де - има още бол нерапортували.

      Пък и бг счетитата си ги знаем - няма ли потвърден поток към джобчето...не важи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        След такива отчети на мечетата ще им припари на дупетата
        Както казва един приятел ще играят голф на втора дупка....

        Коментар


        • След такива отчети на мечетата ще им припари на дупетата

          Коментар


          • какво става в Унипак...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              С толкова хубави отчети не е ли време за малко оптимизъм и за малко бикове, па били те и с антенки.
              Аз съм за...... Май му идва времето на оптимизма....... И на рисковачите..... Пък късмет на всички.... Дал господ!!!!!!!!!! Дори да са мечки с антенки....... Дано да дойде времето на биковете с гранатомети и тежки бронирани машини

              Коментар


              • С толкова хубави отчети не е ли време за малко оптимизъм и за малко бикове, па били те и с антенки.

                Коментар


                • Кво излезе - и бикове и мечки все били с антенки

                  Коментар


                  • Антирекорд по оборот до момента?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Eдни такива с антенки, де си мислят че са рога, и все викат ъп ъп ъп.....щот са свършили парите...
                      Значи ли това, че мечките са едни такива без антенки, дето все викат надолу надолу щото имат много пари...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        Бикове...!?!??? На БФБ-то? Какво беше това?
                        Eдни такива с антенки, де си мислят че са рога, и все викат ъп ъп ъп.....щот са свършили парите...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                          Бикове...!?!??? На БФБ-то? Какво беше това?
                          Няма бикове,няма мечки всички са артисти от" Болшой театър".
                          Last edited by Grosss; 30.10.2015, 13:01.

                          Коментар


                          • Какво става? Добри новини - никакви реакции. Май играчите пораснаха, та чак остаряха или оредяха. Така борса не става. Ентусиасти требва има. Не мож всички печелим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Кого биковете или мечките ще млатиш?
                              Бикове...!?!??? На БФБ-то? Какво беше това?
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Добро утро, спекуланти!

                                Днес ще ги бия.
                                Много ще ги бия.
                                Направо ще ги разбия!
                                Удряй здраво... По тиквите.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X