IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Леле какъв панаир сте направили тук
    Не видиш ли че всички пърхаме обнадеждено с крилца
    Last edited by markoci; 30.12.2015, 00:38.
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Противно на заглавието на темата, за утре прогнозирам да видим спад на индексите. Твърде голям ръст направихме за твърде кратко време...


      Споделям напълно мнението ти, но от друг ъгъл поглед - твърде дълго ни натискаха и държаха под водата, възможно е и по дълъг да е шиПането
      - Бъди готов за всичко !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Противно на заглавието на темата, за утре прогнозирам да видим спад на индексите. Твърде голям ръст направихме за твърде кратко време...
        когато има свободни за инвестиране пари логиката няма особено значение
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Противно на заглавието на темата, за утре прогнозирам да видим спад на индексите. Твърде голям ръст направихме за твърде кратко време...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Абе прав си, но не съвсем. Тук говорим за ежедневната цена на дяловете в ПФ-тата. Имаше някаква тъпа наредба. Но за счетоводни цели би следвало да важи последна котировка. Имаше и някакво друго ограничение май за обем.

            Не знам. Наистина ако е светнат някой на 100% да каже.
            Стойността на дял от днес е валидна за последния работен ден.
            Затова и ПФ щурмуват най-явно в предпоследната за годината сесия-достигнатата доходност остава за годината.
            Ако обема е над 0.1% от всички акции на компанията(както днес бе при гагарина)се взема средната цена.
            Ако е под 0.1% -сумират се средна цена и най-висока цена купува и се дели на две.

            Коментар


            • Леле какъв панаир сте направили тук

              Коментар


              • каква радост във форума на тези смешни ръстове

                представям си следващата година като обърне тренда кои теми ще са пак на мода във форума:

                "каква кола подхожда на голям инвеститор"
                "какъв часовник подхожда на голям инвеститор"
                "колко жени трябва да издържа един успешен инвеститор"
                и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  не знам кой ще продава....аз на тези нива съм пас и мога да кажа само едно наздраве
                  и аз не знам, всички са пас комай,
                  наздраве, жив и здрав да си, да дочакаш и другите нива )))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • The Economist Magazine‎- "Икономист" направили прогноза за ръст на БВП през 2016 за България от 2.5 %, се радват нашите медии, но не са извели заглавие, че прогнозата за ръста на Румъния е 3.9%.
                    "Прогнозата за България на “Икономист” е, че около дясноцентристкото коалиционно правителство, което дойде на власт през 2014 г. след администрации с кратък срок, има несигурност - то зависи от подкрепата на националисти и левоцентристки сили. "
                    А, тея са се объркали бе, "Стабилност" е думата на годината.
                    Румъния въведе 9% ДДС за храните в средата на годината и събра повече ДДС, отколкото за разчетите при 24%.
                    У нас ВладитУ Горанов не дава намаляване на ДДС на храните, защото може електората да се наяде и да поиска нещо повече от храна!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      акцента беше върху другия момент - продаването. След като се разпродадат чакалите половин година за врътката а другите и сега не искат - то кой остава да продава после - не е само до това кой ще купува а и кой ще ви продава .... лоша работа, както казахме - на пазаря тр. да се срещнат купувачи с продавачи )))
                      не знам кой ще продава....аз на тези нива съм пас и мога да кажа само едно наздраве
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        Но се появи meche_cveti93.
                        може това да е щастливия ник
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                          Монтттттттттттттти няма те /баннаха те/ и борсата излетяяяяяя!


                          Но се появи meche_cveti93.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            +1
                            каза го вместо мен....иначе продажбите в ТИМ за мен са актуални след 20-30% ръст от настоящите цени
                            Не е Препоръка!!!
                            акцента беше върху другия момент - продаването. След като се разпродадат чакалите половин година за врътката а другите и сега не искат - то кой остава да продава после - не е само до това кой ще купува а и кой ще ви продава .... лоша работа, както казахме - на пазаря тр. да се срещнат купувачи с продавачи )))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              А чиче що така бе.....аз и в най черните моменти съм около нулата , нема да се даваме ....
                              Що сме мазохисти....( но не сме социалисти )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                                това е така ,но само ако покупките продължат над седмица .. в тим нямаше днес покупки , освен в холдинг варна.... иначе ще си останеш с мнението защо не продадох....
                                +1
                                каза го вместо мен....иначе продажбите в ТИМ за мен са актуални след 20-30% ръст от настоящите цени
                                Не е Препоръка!!!
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X