IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И сега какво ще прави Шиши и сие

    Коментар


    • Пепе, Винаги сък помагал на младите - това се прави на лични.Бил съм против методите да подвеждаш , колеги за дребни облаги..Що се отнася, до определения, то ти без да те питат вече ме определяш като мрънкаш- когато работя само с факти и умряла лисица..Много невъзпитано, да не кажа нещо друго..Бъди коректен и не нападай колеги , без причина, аз го правя.Кое е мрънкането момче, да не си празен ъпар и да си хвалиш акциите ли.Аз съм от основаването на форума и не сък си сменял ника

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Не забравяй пакета в корп...
        Минават 90% при всички положения.Пакета в КТБ пак е при Шиши
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Хубаво е големите пари да са намесени на БФБ.
          Аман от балоняци s "дивидентна доходност като на депозит", още такива големи сделки и пакетни прехвърляния и ще дойде пак интересът към БФБ.
          Отделно скоро не е имало придобиване на мажоритарен дял (последно мисля беше Каолин, Енерго-Про също беше добре - влезе кеш)
          Има ли големи на БФБ ще има и малки.
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Купувачът със сигурност е свързан с мажоритаря. Сега или BT Invest GMBH ще се появи с 92% или ще остане с 80% а ще цъфне някой "фонд" с 7%+5% /евентуално като "излезе" Шиши/, си мисля аз.
            Не забравяй пакета в корп...

            Коментар


            • Купувачът със сигурност е свързан с мажоритаря. Сега или BT Invest GMBH ще се появи с 92% или ще остане с 80% а ще цъфне някой "фонд" с 7%+5% /евентуално като "излезе" Шиши/, си мисля аз.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Къде видя, че има пазар.....
                Добре де, считай, че съм използвал кавички
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Но гледам, че пазара май няма да реагира засега.
                  Къде видя, че има пазар.....

                  Коментар


                  • Но гледам, че пазара май няма да реагира засега.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Искаж да кажеш че може да спестяват данък ,защо тогава не ги прекараха през борсата.....щяха да отнесат едва още около 500 броя!
                      Не, не мисля, че това им е целта. Може да му платят повече за Техномаркет и парите да бъдат от офшорка в офшорка примерно Те си знаят, но когато е бизнес за милиони в 2-3 сделки, нещата не винаги са само в цената на една от сделките
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Другари, цената при такива комплексни сделки не винаги е тази, която се обявява.Не забравяйте, че в момента Миролио продава Техномаркет на Шиши.При Дунарит също се чака сделка. Така че не е толкова важна цената при блоковата сделка а момента в който се сключва. Точно преди ОСА. Миналата година горе долу пак по същия начин Шиши излезе на светло с 5%. И си раздаде дивидент. Може и сега същото да стане.
                        Искаж да кажеш че може да спестяват данък ,защо тогава не ги прекараха през борсата.....щяха да отнесат едва още около 500 броя!
                        Last edited by спекуланта; 15.03.2016, 16:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Не казвам, че това ще се случи, но засега схемата е същата
                          100% никога няма, надежи обаче да

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Разбери маркета...
                            колкото повече се купува на пазарна толкова повече печелят спекулантите...
                            Обикновенно се ъпърства ,когато трябва да се продава или да се вдигне дадена позиция изкуствено ....
                            тогава хората който като мен знаят че трябва да продават го правят но и съобщават във форума , но тези който са лакоми хем лъжат за целите при продажба ,хем заблуждават другите че вместо да продават трябва да купуват...
                            А са адекватни и им се вярва , защото до този момент е вървял нагоре....и подвеждат........
                            нека да ъпърстват сега.....
                            Стават за посмешище.....опитаха се един ,два пъти и използваха конюктурата в подкрепата на тим и се провалиха....
                            Тим , Хика , Фиб , ЕУБГ крепи но го прави в свой интерес и с малки количества а не да пълни нашите кесии....
                            Напълно съм съгласен. В този форум сме над 90 % малки играчи и е редно да си помагаме , а не да се цакаме един друг. Когато говорим за шитове и ракети не трябва да забравяме че правим услуга единствено на големите купувачи или продавачи които винаги ще ни надцакат
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                              Всичко това чакаме, дивидента де
                              Не казвам, че това ще се случи, но засега схемата е същата
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Другари, цената при такива комплексни сделки не винаги е тази, която се обявява.Не забравяйте, че в момента Миролио продава Техномаркет на Шиши.При Дунарит също се чака сделка. Така че не е толкова важна цената при блоковата сделка а момента в който се сключва. Точно преди ОСА. Миналата година горе долу пак по същия начин Шиши излезе на светло с 5%. И си раздаде дивидент. Може и сега същото да стане.
                                Всичко това чакаме, дивидента де

                                Коментар

                                Working...
                                X