IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    От 6 месеца значи Момко, първата ми fx сметка е от 2003 година, знам как се случват тия работи, така че не пробутвай краставици на краставичар. Това да правиш 30% на ливъридж нищо не е, но не е устойчиво и не се случва дългосрочно.

    И като търгуваш навън ми е малко странно, че постоянно ти срещам ника по БФБ темите и то само с негативни коментари?
    От 6 месеца съм изцяло на външните пазари. Ника ми го срещаш и ще го срещаш, защото съм тук от 10 години и малко или много ме вълнува това онова на БФБ. Ти като минаваш покрай сергия с краставици, купуваш ли си задължително такива, при това ако са гадни? Аз не се чувствам длъжен. За мен краставиците в момента не струват, но минаването край сергията не е забранено. Един купува, друг не.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Правилно. За три месеца се правят 100 %.

      PIMP, уточнявам, че търгувам със CFD върху основните индекси.

      Правя го от половин година. Махнах се от БФБ, където не ставаше нищо с месеци. Не обичам, да стоя и да чакам нищото. Стоящи и блокирани пари не са ми по сърцето. Удвоих първоначалната сума два пъти за половин година. На БФБ това няма как да стане в тези времена.
      От 6 месеца значи Момко, първата ми fx сметка е от 2003 година, знам как се случват тия работи, така че не пробутвай краставици на краставичар. Това да правиш 30% на ливъридж нищо не е, но не е устойчиво и не се случва дългосрочно.

      И като търгуваш навън ми е малко странно, че постоянно ти срещам ника по БФБ темите и то само с негативни коментари?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
        Аз понеже съм консервативен играч и ако се приеме че се играе на ливъридж, не бих реинвестирал печалбата, защото рано или късно ще ми потрябва, понякога късмета изневерява
        Печалбата ще си я дръпна скоро, ще играя с "главницата". За това не го смятам с натрупване.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Смяташ грешно колега, 30% на месец с натрупване е 2330%
          Правилно. За три месеца се правят 100 %.

          PIMP, уточнявам, че търгувам със CFD върху основните индекси.

          Правя го от половин година. Махнах се от БФБ, където не ставаше нищо с месеци. Не обичам, да стоя и да чакам нищото. Стоящи и блокирани пари не са ми по сърцето. Удвоих първоначалната сума два пъти за половин година. На БФБ това няма как да стане в тези времена.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Смяташ грешно колега, 30% на месец с натрупване е 2330%
            Аз понеже съм консервативен играч и ако се приеме че се играе на ливъридж, не бих реинвестирал печалбата, защото рано или късно ще ми потрябва, понякога късмета изневерява

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
              30% за 12 месеца е 360% за година
              Много повече са
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                30% за 12 месеца е 360% за година и чичо Уорън ще ти завиди. Играч на демо ми се виждаш.
                Смяташ грешно колега, 30% на месец с натрупване е 2330%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Месец звучи по за вярване от ден, но не го правя,за да ми вярваш, правя го за джобчето си.. Не се оплаквам.
                  30% за 12 месеца е 360% за година и чичо Уорън ще ти завиди. Играч на демо ми се виждаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Аз мога и за ден да ти ги направя 30% на ливъридж, ама това не значи че всеки ден ще го правя И ти ако кажеш че всеки месец си на +30% няма как да ти повярвам също
                    Месец звучи по за вярване от ден, но не го правя,за да ми вярваш, правя го за джобчето си.. Не се оплаквам.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Ти реализира ли?
                      Аз навън реализирам толкова за месец.
                      Ти правиш ли това на БФБ всеки месец?
                      Даже поне веднъж направи ли го тази година?
                      Аз мога и за ден да ти ги направя 30% на ливъридж, ама това не значи че всеки ден ще го правя И ти ако кажеш че всеки месец си на +30% няма как да ти повярвам също

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                        Тук са най-големита балъци нали така, всичките тарикате сте навън, само ви се чудим за какво си првите труд из форума
                        Из форума пишем и четем за инвестиции по световните пазари. Забрави ли, че има такива теми?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Ти реализира ли?
                          Аз навън реализирам толкова за месец.
                          Ти правиш ли това на БФБ всеки месец?
                          Даже поне веднъж направи ли го тази година?
                          Тук са най-големита балъци нали така, всичките тарикатE сте навън, само ви се чудим за какво си првите труд из форума Искате и вие ли да сте балъци, от съпричастност може би
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Точно така, стойте си навън. Хим и Пиб са на +30% от дъната си преди месец, пък вие нищо не чакайте
                            Ти реализира ли?
                            Аз навън реализирам толкова за месец.
                            Ти правиш ли това на БФБ всеки месец?
                            Даже поне веднъж направи ли го тази година?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Ааа, нищо не чакаме. Отидохме навън.
                              Преди дни тук ни агитираха, че положението се оправя, но някак не се доверих и нищо не вложих, за което искрено се радвам. С чакането до тук.
                              Точно така, стойте си навън. Хим и Пиб са на +30% от дъната си преди месец, пък вие нищо не чакайте

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Какво стана приятелю, къде е подема от миналата седмица, позабави се нещо.
                                Какъв подем, подем с оборот от 300 хиляди не е подем
                                Подем за да има трябват по 2-3 милиона на ден, а това може да стане само ако Пенсионните започнат да инвестираат на БФб
                                Сега ги чакаме да инкасират загубите си от инветициите в странство, което е неминуемо, и тогава щат не щат ще дойдат и на БФБ за скрият резила, дето ще лъсне в котировките им
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X