IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    - Ами той за това е технически ! ....

    Даа, предлагам да наблюдаваме тези процент за Софикс!!!!

    52-седмично изменение -4.63%

    Изменение от началото на годината -1.93%

    При пробив над 475 пункта някъде, и затваряне поне един или два периода над това ниво, ще имаме положителен процент, Горе !!!

    Все още е на 77.41% от върха си!!!

    И интересно на седмична база, какви обеми имаме от 2007 насам .. и на кого са, Кой ИЗТОЧВА БФБ!!! ????

    БВП може да расте, но представените пари в СОФИКС са колко 5 % от БВП... ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Абе тоя техн. анализ много странно нещо - преди време бях чел ключово ниво от 450! Миналата седмица Тонката пусна друг такъв, където се пишеше, че пробием ли 461 - излитаме. Сега чета 472 . Да не са плаващи тея нива бе
      Те компаниите ми нека пуснат един сериозен ръст в отчета, пък вие си гледайте линиите, кривите, правите ...


      - Ами той за това е технически !
      - Следва фундаментален, след това го отнасяш за потвърждение към БВП.
      - Връзваш го към общата картина за района,- пренасяш го в ЕС ...т. н.
      Та чак тогава казваш "хоп" и то хорото свършило- напили са и пробили гайдата
      а в последствие разбираш , че си платил и музиката и масрафа на входа !
      - По числата и Тонката е прав , а и отчетливо се вижда средна 50 остава над слети
      100 и 200 , -за сега !!! 460 го чукна и коригира до тъдява, сега легнала на 50ката с добри отчети може и 480 да пробие, но по важно технически е да остане над 472 и да дочакаме новия импулс - ако ще и от Африка да е
      Сам го казваш в следващия пост че и БВП се подобрява,- добавям -само в посоката която са тръгнали да изсветляват; - обороти и въвеждане на 5000-ния праг за сделки, дай боже електронен чип и за разплащане - неща все в тази посока !!!
      Икономиката и спъната от вън да е и крета от гео-соцпозитив /но беше Бургас сега виж Пловдив/ с по 2-3% ръст, скрития не осветлен потенциал е голям , а и отвсякъде ги подпират и насочват на къде да ходят. Предпоставки много, дори и
      пред изборно да го наречем, пак клони към ръст!
      Е , ще ми се да е по устойчив, що не и с волатилност


      п.п. На модератора не му е харесала явно КАРТИНКАТА ми !!!
      И е сменил с друга ! Който е видял- видял , не е трудно и сам да си я направи, макар и без добавките, но периода е по важен!
      Няма да се заяждаме за дреболии, пък и по горе съм го поописал очакваното движение !
      ТУЙ ДА Е КУСУРА !
      Last edited by inta53; 10.07.2016, 00:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Дългът расте и става все по-трудно да се обслужва ,не знам взе да понамирисва работата.
        Според мен дългът нарастна, заради вече изконсумирани събития и въпреки това не е голям. Не очаквам дефицит по-голям от заложеното, а то е в норми. Отделно БВП расте, а и първичните лихви по новите заеми са доста по-ниски от тези на дълговете, които плащаме с тях.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Знам, че голяма част от хората тук не споделят мнението ми, но аз не виждам локален проблем за Бг в средносрочен план. Има някакви напрежения с ЕС и НАТО-Русия, но каквото за нас, това и за цял ЕС, та да не кажа и за цял свят. То обаче ако човек чака идеални времена, в които примерно Обама се целува по устата с Путин /както Живков с Брежнев/, най-вероятно никога нма да си купи акции или ще го направи на умопомрачителна цена!
          Дългът расте и става все по-трудно да се обслужва ,не знам взе да понамирисва работата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Борсата и акциите се държат така като пред голяма криза на държавата.
            Знам, че голяма част от хората тук не споделят мнението ми, но аз не виждам локален проблем за Бг в средносрочен план. Има някакви напрежения с ЕС и НАТО-Русия, но каквото за нас, това и за цял ЕС, та да не кажа и за цял свят. То обаче ако човек чака идеални времена, в които примерно Обама се целува по устата с Путин /както Живков с Брежнев/, най-вероятно никога нма да си купи акции или ще го направи на умопомрачителна цена!
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Абе тоя техн. анализ много странно нещо - преди време бях чел ключово ниво от 450! Миналата седмица Тонката пусна друг такъв, където се пишеше, че пробием ли 461 - излитаме. Сега чета 472 . Да не са плаващи тея нива бе
              Борсата и акциите се държат така като пред голяма криза на държавата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Това се вижда , а дали ще продължи - "Кой да ти каже???"



                - http://www.infostock.bg/infostock/ar...phicsNew/SOFIX

                п.п.- ниво 472 трябва да бъде пробито, а и да остане подкрепа в края на август !
                - За другият вариант - справка при "Монти и сревливиЯ"
                Абе тоя техн. анализ много странно нещо - преди време бях чел ключово ниво от 450! Миналата седмица Тонката пусна друг такъв, където се пишеше, че пробием ли 461 - излитаме. Сега чета 472 . Да не са плаващи тея нива бе
                Те компаниите ми нека пуснат един сериозен ръст в отчета, пък вие си гледайте линиите, кривите, правите ...
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Това се вижда , а дали ще продължи - "Кой да ти каже???"



                  - http://www.infostock.bg/infostock/ar...phicsNew/SOFIX

                  п.п.- ниво 472 трябва да бъде пробито, а и да остане подкрепа в края на август !
                  - За другият вариант - справка при "Монти и сревливиЯ"
                  Значи да чакаме 472

                  Коментар


                  • Това се вижда , а дали ще продължи - "Кой да ти каже???"



                    - http://www.infostock.bg/infostock/ar...phicsNew/SOFIX

                    п.п.- ниво 472 трябва да бъде пробито, а и да остане подкрепа в края на август !
                    - За другият вариант - справка при "Монти и сревливиЯ"
                    Last edited by inta53; 09.07.2016, 15:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Вожде, ако говориш за индекса - преди време имаше уникални предсказания. Имаше един бъгав разбирач, с инициали ПК, който представи си издаваше книги по технически анализ (проваше по някоя далаверка). Още преди 8 г. беше "предсказал", че идвало слизане до 80.))) Любимите му акции бяха монбат и енемона.Първите плюеше, вторите хвалеше
                      Имаше и други шамани, спомнянм си един "СпоменЪ" който залагаше за 250 (ако помня правилно). Така, че разбирачи много и нивата съответно - още по-много
                      Остава само да си избереш някое число и да го пуснеш във форума, за да видим как ще се представи и Великия Дух ))))
                      Питай дяда Манчо,той ги познава нивата,може и без да иска.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Вожде, ако говориш за индекса - преди време имаше уникални предсказания. Имаше един бъгав разбирач, с инициали ПК, който представи си издаваше книги по технически анализ (проваше по някоя далаверка). Още преди 8 г. беше "предсказал", че идвало слизане до 80.))) Любимите му акции бяха монбат и енемона.Първите плюеше, вторите хвалеше
                        Имаше и други шамани, спомнянм си един "СпоменЪ" който залагаше за 250 (ако помня правилно). Така, че разбирачи много и нивата съответно - още по-много
                        Остава само да си избереш някое число и да го пуснеш във форума, за да видим как ще се представи и Великия Дух ))))
                        Миналата година в една анкета бях писал че края на годината сме на 450 пункта.Не познах с 10 пункта,но за сметка на това сега отново сме на моето ниво .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Ти чакаш мен?!
                          и що?
                          Аз ако чакам теб значи никога да не купя акции .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Чакаме те да купиш нещо най-накрая.
                            Ти чакаш мен?!
                            и що?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Някой техничар смятал ли е от тук надолу кое е нивото на което ще спрем ?
                              Вожде, ако говориш за индекса - преди време имаше уникални предсказания. Имаше един бъгав разбирач, с инициали ПК, който представи си издаваше книги по технически анализ (проваше по някоя далаверка). Още преди 8 г. беше "предсказал", че идвало слизане до 80.))) Любимите му акции бяха монбат и енемона.Първите плюеше, вторите хвалеше
                              Имаше и други шамани, спомнянм си един "СпоменЪ" който залагаше за 250 (ако помня правилно). Така, че разбирачи много и нивата съответно - още по-много
                              Остава само да си избереш някое число и да го пуснеш във форума, за да видим как ще се представи и Великия Дух ))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Някой техничар смятал ли е от тук надолу кое е нивото на което ще спрем ?

                                Коментар

                                Working...
                                X