IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Софикс ,индекса не е в консолидация а в реанимация и ако не го разбираш вече две години , време ме да си поемеш отговорността си за лъжите който всеки ден ни затрупваш новобранците....
    в техническия анализ няма термин реанимация. ти нови термини ли въвеждаш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      чисто технически нещата не изглеждат чак толкова зле
      някои хора доста упорито ревяха из форума, че Софикс ще падне под 400 та даже и под 350 пункта, но това не се случи
      както е видно на графиката в момента индекса е в консолидация, което явно не се харесва на доста от мечо настроените участници на пазара

      Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Наздраве!
      Софикс ,индекса не е в консолидация а в реанимация и ако не го разбираш вече две години , време ме да си поемеш отговорността си за лъжите който всеки ден ни затрупваш новобранците....

      Коментар


      • чисто технически нещата не изглеждат чак толкова зле
        някои хора доста упорито ревяха из форума, че Софикс ще падне под 400 та даже и под 350 пункта, но това не се случи
        както е видно на графиката в момента индекса е в консолидация, което явно не се харесва на доста от мечо настроените участници на пазара

        Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Наздраве!
        Attached Files

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Трябва ни история за успех до края на годината!!!

          Ако излязат вестниците с едни 20% ръст за годината и ще влязат повече депозитари. Много важно ще е Хим и свързани да удържи напъна и да скочи до края на годината (17% тежест в Софикс) а Софарма (15% тежест) да изкара някакво подобрение спрямо първото тримесечие.

          Да не говорим че и доходността на всички фондове е под всякаква критика и навън няма много възможности за правене на пари от дълги позиции.
          То на вън ако няма възможност от дълги тук ли ще има хайде по сериозно

          Коментар


          • За хората с проблем при мозила - изтрийте бисквитката на инвестора и после F5. Верояно и за хром ще помогне(нямам инсталация).

            Коментар


            • Трябва ни история за успех до края на годината!!!

              Ако излязат вестниците с едни 20% ръст за годината и ще влязат повече депозитари. Много важно ще е Хим и свързани да удържи напъна и да скочи до края на годината (17% тежест в Софикс) а Софарма (15% тежест) да изкара някакво подобрение спрямо първото тримесечие.

              Да не говорим че и доходността на всички фондове е под всякаква критика и навън няма много възможности за правене на пари от дълги позиции.

              Коментар


              • Така,
                2003-2007 имотите летят, акциите също.
                2016 - имотите се посъбуждат, дали да не чакаме и акциите?
                Хайде стягайте редиците, скоро идват милионите от дивиденти! Фондовете са бъкани с кеш, Популярните каси с по 10-15% са на мода, народа май се поуспокои и започва да става пак алчен?

                Успех на всички.


                Скоро....

                Attached Files

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                  Благодаря за сигнала. Надяваме се в най-скоро време проблемът да бъде отстранен.
                  Амстердамката стига се е пекла, на плажа. Колкото загар е събрала - толкова! Да идва бързо че без нея гледай какво стана...

                  п.п.. който има проблем да пише през експлоъра
                  Last edited by tony1975; 10.07.2016, 18:39.

                  Коментар


                  • Благодаря за сигнала. Надяваме се в най-скоро време проблемът да бъде отстранен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Има някакъв проблем ...
                      Влизам и излизам от профил непрекъснато за да пиша....
                      И при мен е така. Дава ми грешка 500. Ако някой от админите чете това ще му е от полза за диагноза на проблема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                        Не си само ти . Аз питах Мариан има и още като нас .Има някакъв проблем
                        Има някакъв проблем ...
                        Влизам и излизам от профил непрекъснато за да пиша....

                        Коментар


                        • ОК, тенкс. Ей оставете го тигъра да почива! Каза че излиза месец в отпуск и само за оса на БРЕФ ще работи, през другото време щял да редува чехкини и полякини

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Само аз ли имам проблем с влизането във форума през Мозила и Хром?
                            Не си само ти . Аз питах Мариан има и още като нас .Има някакъв проблем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Само аз ли имам проблем с влизането във форума през Мозила и Хром?
                              Всичко си работи нормално

                              Коментар


                              • Само аз ли имам проблем с влизането във форума през Мозила и Хром?

                                Коментар

                                Working...
                                X