IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей, жълтурковците са се разбеснели много рано!
    Хайде да идва дивидента да ги почваме и ние, че 2 години са си много време!
    Поздрави и успех на всички!

    p.p. Експлоъра е гаден, айде правете тоя форум, че нито знам къде са му пастите и бисквитките, нито ми е работа!

    Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Така,
    2003-2007 имотите летят, акциите също.
    2016 - имотите се посъбуждат, дали да не чакаме и акциите?
    Хайде стягайте редиците, скоро идват милионите от дивиденти! Фондовете са бъкани с кеш, Популярните каси с по 10-15% са на мода, народа май се поуспокои и започва да става пак алчен?

    Успех на всички.


    Скоро....

    Last edited by tony1975; 11.07.2016, 06:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Най вече от вчерашни келеши, който са научили за борсата и форума в нЕкой мол миналата седмица ......
      Eee не си прав .Аз скоро питах от тия вчерашните ке---- , като вчера са се регистрирали как познават какви са пишещите във форума . Обаче се оказа че те следели отдавна форума ама вчера се регистрирали . Дали си верват е друга тема .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Давайте го по-спокойно .... Ако SOFIX трябва да бъде баннат за постовете му то и вие трябва да бъдете баннати .... пишете същите неща .... Всички сме изнервени от спящия пазар но това не е основание за цензура срещу инакомислещите.
        нещата са такива ,каквито трябва да са при тази ,икономика ,финанси и политика у нас и по света ....
        никой не е искал бан на софикс просто нещата не са такива каквото той си ги преставяше от две години ....
        просто трябва да избираме дали маркета да е спящ или падащ....
        това е истината...а не да живеем в паралелен маркет който се качва... ама ние не разбираме...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
          На този форум му трябва сериозно прочистване и много по-директни намеси (с бан по IP) при неспазване на правилата. Както е по другите нормални форуми. И намесите на модераторите да не се позволява да се обсъжда. Както е по другите нормални форуми.
          Най вече от вчерашни келеши, който са научили за борсата и форума в нЕкой мол миналата седмица ......
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Давайте го по-спокойно .... Ако SOFIX трябва да бъде баннат за постовете му то и вие трябва да бъдете баннати .... пишете същите неща .... Всички сме изнервени от спящия пазар но това не е основание за цензура срещу инакомислещите.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
              Спрете се.
              На този форум му трябва сериозно прочистване и много по-директни намеси (с бан по IP) при неспазване на правилата. Както е по другите нормални форуми. И намесите на модераторите да не се позволява да се обсъжда. Както е по другите нормални форуми.
              Last edited by White Walker; 10.07.2016, 22:01.
              BSE is dark and full of terrors...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                Спрете се.
                спирам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ами сбъдна ми се прогнозата, че лъжите и Софикс няма да стане 1000, както троловете твърдяхте..И то от 2 години..Сега пак прогнозирам, че до края на годината няма да има ръст над 500, а ти Кажи или само глупости за бой и лупкане ще пишеш..За мен с този министър и тази политика, нещата са трагични

                  Ако мине 500 до края на лятото ще му се извиня публично ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ето , че сам си призна.Ами само един трол всеки ден лъже , че печели на борса без оборот и само един трол повтаря като папагал на падащ пазар глупостите си с години..Правилно много хора се усъмниха, че изобщо имаш сделки.
                    Кажи сега една сериозна прогноза до нова година- какво покачване очакваш..Или те те е страх от сериозните прогнози
                    Кире, имам много сделки, но нищо не ме задължава да ги показвам във форума

                    Коментар


                    • Ами сбъдна ми се прогнозата, че лъжите и Софикс няма да стане 1000, както троловете твърдяхте..И то от 2 години..Сега пак прогнозирам, че до края на годината няма да има ръст над 500, а ти Кажи или само глупости за бой и лупкане ще пишеш..За мен с този министър и тази политика, нещата са трагични

                      Коментар


                      • Спрете се.

                        Коментар


                        • Ето , че сам си призна.Ами само един трол всеки ден лъже , че печели на борса без оборот и само един трол повтаря като папагал на падащ пазар глупостите си с години..Правилно много хора се усъмниха, че изобщо имаш сделки.
                          Кажи сега една сериозна прогноза до нова година- какво покачване очакваш..Или те те е страх от сериозните прогнози

                          Коментар


                          • а троловете защо не кажат нещо за техните ''прогнози'' и ''анализи'' които така и не се сбъднаха Кажи бе, Кире! Кажи коя твоя прогноза се сбъдна?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Във всички анализи трола си е трол- лъже и троли глупости, за които не носи отговорност.
                              това е форум, в който се споделят мнения. а дали съм трол или не всеки сам си преценява аз мисля, че има и по-големи тролове от мен, ама няма да им казвам имената, че ще се обидят

                              Коментар


                              • Във всички анализи трола си е трол- лъже и троли глупости, за които не носи отговорност.

                                Коментар

                                Working...
                                X