IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даже не е ритъм, а Стокхолмски синдром

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Да прекрасно е всичко.А защо поредните големи инвеститори от САЩ продават акции и те ли нямат пари


      - От часовата разлика ще да е - разни хора , разни нрави !
      Не сме им/не са Ни/ по мярката !
      Аааа , имаше и един ритъм сал нам познат "ситната" - леко стъпяй!
      Не ми е вапрос, - ама на обиден докарваш??? - Всеки на пазар ходи - кяр да стори, - нявгаш и загубата сладка е керия !

      Коментар


      • Да прекрасно е всичко.А защо поредните големи инвеститори от САЩ продават акции и те ли нямат пари

        Коментар


        • Kiro, положението не е чак толкова лошо. Износа спада с 3,5 процента но пък вноса се пада със седем. Вижда се, че износа към ЕС си е добре и се срива само към туземците от третият свят. Просто те нямат пари. Виж, че износа за Русия и Украйна е колкото този за Македония. В Турция е хаос а Китай се забавя. Виж внимателно как се променя търговското салдо с Русия. Заради спада в цената на природният газ и другите суровини се подобрява със 700 милиона лева. Когато Русия не може да намери приходи от износ на петрол и петролни продукти а никой не и дава кредит как да купува от нас? Няма как. Просто туземците нямат пари. Това е. Освен това те са и доларови икономики и през април и май имаме лек спад на долара, което оказва някакво влияние.
          Обвържи го и с вътрешното потребление. През април и май доста нараства без това да доведе до взрив на вноса. Звучи доста приемливо. Не виждам никакъв повод за апокалиптични очаквания и оценки.
          Не че няма неща във външната среда, които да ме притесняват, но пък чак толкова черни да ги изкарвате ми идва несериозно.

          Коментар


          • Ти кога ще покажеш СОФИКС 1000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              За кой отчет говориш, да не живееш в друг свят.Защо не ми отговориш на въпросите и не дадеш прогноза.Как така хем е спад , хем за теб е добре.Очаквам да ни обясниш как твоите положителни новини гонят чуждите инвеститори Развитие има, но е на лошо
              Киро, кога ще покажеш портфейла?

              Коментар


              • За кой отчет говориш, да не живееш в друг свят.Защо не ми отговориш на въпросите и не дадеш прогноза.Как така хем е спад , хем за теб е добре.Очаквам да ни обясниш как твоите положителни новини гонят чуждите инвеститори Развитие има, но е на лошо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Остава да обясниш защо като всичко е толкова положително има спад и пак бягат големи инвеститори от БФБ.Да не би да е добре защото си на ясла при ГЕРБ и си пазиш службицата. Дай прогноза за БФБ - да видим колко ти е положителна нагласата, ама ще ти запомним този никИли си от троловете ъпъри..Имаш ли доказателства за положителното,, За теб имах мнение досега , че си сериозен инвеститор, но сега..

                  http://www.capital.bg/politika_i_iko..._zadulbochava/

                  Спадът на износа се задълбочава
                  Причина са свиващи се продажби към основните търговски партньори на България извън ЕС
                  Незнам какво се нервиш. Просто виж отчета и помисли. Никога не съм бил на държавна служба камо ли да харесвам Боко или комунягите. Нещата в държавата са пълен хаос но въпреки това има и някакво развитие. Успех !

                  Коментар


                  • Остава да обясниш защо като всичко е толкова положително има спад и пак бягат големи инвеститори от БФБ.Да не би да е добре защото си на ясла при ГЕРБ и си пазиш службицата. Дай прогноза за БФБ - да видим колко ти е положителна нагласата, ама ще ти запомним този никИли си от троловете ъпъри..Имаш ли доказателства за положителното,, За теб имах мнение досега , че си сериозен инвеститор, но сега..

                    http://www.capital.bg/politika_i_iko..._zadulbochava/

                    Спадът на износа се задълбочава
                    Причина са свиващи се продажби към основните търговски партньори на България извън ЕС
                    Last edited by Kiro; 11.07.2016, 22:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Износът на България през първите пет месеца на 2016 г. намалява с 3.5%, според НСИ.
                      Чел ли си отчета или просто искаше нещо негативно да напишеш ?

                      Има значително подобрение на търговският баланс но явно за теб е важно нещо негативно да се напише.

                      Коментар


                      • Износът на България през първите пет месеца на 2016 г. намалява с 3.5%, според НСИ.

                        Коментар


                        • Говорят се и по-съществени неща.

                          Коментар


                          • http://econ.bg/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0...5819_at.4.html

                            Говори се за бюджетен дефицит на фона на рекорден излишък
                            Приходите от ДДС, които през май нарастват с едва 48 млн. лв. в сравнение със същия период на предходната година

                            Коментар


                            • Днес пак червено ли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Кире, имам много сделки, но нищо не ме задължава да ги показвам във форума
                                Нищо нямаш бе пич.Имаш за 3-4000 лв артии и това е.Сделки нямаш защото нищо не купуваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X