IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големи обороти при Софармите, кой излиза?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Mи нормално, дори и технически си изглежда обосновано.
      Гледам старите графики - пазара цели 10 мес. е флиртувал с това ниво от 520, от юни14 та до апр15, ту като подкрепа, ту като съпротива.
      Та си е резонно да отскочи назаде де.
      Не можем ли го минем обаче скоро и пак се гмурнем под 500 и 480 - ще го пишем на никиту подскока към умрялите котки...
      490 и обратно нагоре, така ми се иска че вчера продадох малко с цел да пробвам на монти стратегията по баира

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Днес надолу, ето колегите им се искаше малко да охладим, ето връщаме.
        Така е, но и хубавото е, че е с малки обороти и няма някакви големи разпродажби. Така , че като за петък малко по лежерно днес

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Малко конспиративно, но ми минават мисли през главата, че всичките проблеми на немците идат отвъд голямата вода
          много късно прозрение ТОВА ФАКТ от близо година!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Днес надолу, ето колегите им се искаше малко да охладим, ето връщаме.
            Mи нормално, дори и технически си изглежда обосновано.
            Гледам старите графики - пазара цели 10 мес. е флиртувал с това ниво от 520, от юни14 та до апр15, ту като подкрепа, ту като съпротива.
            Та си е резонно да отскочи назаде де.
            Не можем ли го минем обаче скоро и пак се гмурнем под 500 и 480 - ще го пишем на никиту подскока към умрялите котки...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Днес надолу, ето колегите им се искаше малко да охладим, ето връщаме.
              Връщаме, ама нещо много слабо, примерно Хима качваме с покупка на 100Т акции а връщаме с 10Т, ЦЦБ качваме с 50Т, а връшаме с 2Т
              Хората не виждат смисъл и нямат и нужда да продават когато базата е мнго ниска и става въпрос за ръгаляне по корем
              Но не така стоят нещата при балонерите, които са се извисили на исторически видоки нива като Атерката, МЦХка, Планината мисля, Спийди и другите в небесата, там ми се вижда, че ще им се заприска да кешират балонерстването и да влязат там къдете има потенциал
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Днес надолу, ето колегите им се искаше малко да охладим, ето връщаме.
                Оооо... Денят изобщо още не е и тръгнал към свършване...

                Коментар


                • Шефът на БНБ очаква сливане на банки у нас

                  Прочети още на: http://www.dnes.bg/obshtestvo/2016/0...i-u-nas.317147

                  Коментар


                  • Днес надолу, ето колегите им се искаше малко да охладим, ето връщаме.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      Не ги гледайте тези в чужбина, га ядоха кифтета не ги гледахте и не ги следвахте
                      Нас ни касаят само ако имаме чужди капитали инвестирани на БФБ, а такива няма вече, и което е имало последните години изтече
                      Това което трябва да гледате обаче са парите които акумулира ЕТФа, вече над милионче за три дни, Пенсионните, които има все повече и повече осигуряващи се лица при тях, с по-високи вноски заради по-високи заплати, и най-после конкуренцията с НОИ между тях си за доходност. Вчера гледаме едни Инд Холдинг направи +15% до левче за един ден, те така ще се води борбата между фондовете
                      В крайна сметка всичко е математика - малко акции, на много ниски цени на входа, а парите на входа много и все увеличаващи се, няма големи излизащи Проста математика
                      Ще е интересно ако при тоз холдинг някой с 24 к реши да излиза дали ще падне 15 или 30%

                      Коментар


                      • Не ги гледайте тези в чужбина, га ядоха кифтета не ги гледахте и не ги следвахте
                        Нас ни касаят само ако имаме чужди капитали инвестирани на БФБ, а такива няма вече, и което е имало последните години изтече
                        Това което трябва да гледате обаче са парите които акумулира ЕТФа, вече над милионче за три дни, Пенсионните, които има все повече и повече осигуряващи се лица при тях, с по-високи вноски заради по-високи заплати, и най-после конкуренцията с НОИ между тях си за доходност. Вчера гледаме едни Инд Холдинг направи +15% до левче за един ден, те така ще се води борбата между фондовете
                        В крайна сметка всичко е математика - малко акции, на много ниски цени на входа, а парите на входа много и все увеличаващи се, няма големи излизащи Проста математика
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          За..би, щом хедж фондовете са тръгнали да бягат играта вече е във финална фаза. Може да гръмне буквално и утре - е утре едва ли ще стане но мисля че ме разбираш.
                          Спомням си когато гръмна Лемън Брадърс 2008г имаше няколко големи пазара ,които
                          изобщо не реагираха ами даже и поскъпнаха докато другите се гърчиха в разпродажби.
                          Два от тях бяха пазарите на Турция и Полша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Малко конспиративно, но ми минават мисли през главата, че всичките проблеми на немците идат отвъд голямата вода
                            Старото правило на римляните"Разделяй и владей",новият им фаворит в Еврора вече
                            е Полша.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                              Това беше за днес стига толкова и утре е ден,а пари има, над 43 млрд.в банките търсят посока

                              нашия пазар не може да поеме и 1/10 от тази сума която седи в банките ни

                              за последните 9 сесии софикс-а се е вдигнал с 9% с едва 4,325 млн.лв.




                              не ми се мисли, ако се вкарат 50 млн.лв. във фонда на никиту къде ще отиде индекса
                              .
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Нямам там....
                                Имам фолсваген ,коба и ареал...
                                Ако фалира ДБ ще понесе и Коба и фолсваген....
                                Само ареал ще ми остане на добри нива....
                                Имай.. Кат си дебела глава..
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X