IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
    Нещо не им върви на немците напсоледък: DB, VW, Меркел....накъде ли ще тръгне всичко това се питам. Не е добре май да се държат немски акции в последно време.
    Малко конспиративно, но ми минават мисли през главата, че всичките проблеми на немците идат отвъд голямата вода

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Немските проблеми никога не са само немски ....за разлика от нашите
      Нещо не им върви на немците напсоледък: DB, VW, Меркел....накъде ли ще тръгне всичко това се питам. Не е добре май да се държат немски акции в последно време.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Ай стига с това Дойче в тази тема - пишете си в Дакс. Тъкмо взе да има оптимизъм на БФБ и сега да мислим за немските проблеми.
        Немските проблеми никога не са само немски ....за разлика от нашите

        Коментар


        • Как мислите, че ще се развие битката между немците и ЕЦБ в близките месеци?

          Коментар


          • Ай стига с това Дойче в тази тема - пишете си в Дакс. Тъкмо взе да има оптимизъм на БФБ и сега да мислим за немските проблеми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Онзи ден бях публикувал един испански анализ точно да бъде придобита от Сантандера или BNP и ще намери пари ще стане като BPI И там пак се наредят Моргани те и Годманите тъка с мисля аз
              Никоя, повтарям никоя частна банка няма да вкара пукнато евро в ДБ. Това е на 99.99% сигурно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Следващите дни всички останали банки постепенно ще отрежат бизнеса си с Дойче банк. Облигациите и ще ударят тавана, ще и бъде изключително трудна да се финансира от където и да било освен от ЕЦБ. Поради тази причина и няма да сериозен срив на банковата система по света - както стана след лемън - но е напълно възможно да има някое трусче. Ликвидността сега е изобилна, а не кът. Но Дойче Банк е пътник - никакъв шанс да намери капитал по пазарен начин - което означава само едно нещо - нужда от пълна национализация от германското правителство. Но германското правителство в момента няма право да го направи - преди да изгърмят държателите на облигации на дойче банк, а в последствие като нищо и големите депозанти. Това ще е огромен трус за Германия - нищо чудно икономиката и да се срине с 7-8% за година - общата загуба на богатство в самата германия може да удари половин трилион енпо

                Дългът на германското правителство ще удари тавана - тези отрицателни лихви на които се радват към момента ще заминат в историята - и след това да ги видим дали и на себе си ще предпишат същото лекарство като на гърците - ако са такива идиоти да вземат да затягат коланите пиши ги умрели.
                Лошото е че си прав този път ,плюс огромната задлъжнялост на немците...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Следващите дни всички останали банки постепенно ще отрежат бизнеса си с Дойче банк. Облигациите и ще ударят тавана, ще и бъде изключително трудна да се финансира от където и да било освен от ЕЦБ. Поради тази причина и няма да сериозен срив на банковата система по света - както стана след лемън - но е напълно възможно да има някое трусче. Ликвидността сега е изобилна, а не кът. Но Дойче Банк е пътник - никакъв шанс да намери капитал по пазарен начин - което означава само едно нещо - нужда от пълна национализация от германското правителство. Но германското правителство в момента няма право да го направи - преди да изгърмят държателите на облигации на дойче банк, а в последствие като нищо и големите депозанти. Това ще е огромен трус за Германия - нищо чудно икономиката и да се срине с 7-8% за година - общата загуба на богатство в самата германия може да удари половин трилион енпо

                  Дългът на германското правителство ще удари тавана - тези отрицателни лихви на които се радват към момента ще заминат в историята - и след това да ги видим дали и на себе си ще предпишат същото лекарство като на гърците - ако са такива идиоти да вземат да затягат коланите пиши ги умрели.
                  Онзи ден бях публикувал един испански анализ точно да бъде придобита от Сантандера или BNP и ще намери пари ще стане като BPI И там пак се наредят Моргани те и Годманите тъка с мисля аз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Така така , - усредняваш ли ?
                    Нямам там....
                    Имам фолсваген ,коба и ареал...
                    Ако фалира ДБ ще понесе и Коба и фолсваген....
                    Само ареал ще ми остане на добри нива....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Един основнитея акционери е май арабин ,можеш ли да видиш какво мисли той ,че в немските сайтове се правят на силни ...
                      Сега ще е паника сега да поспим утре заран ще е мислим според мен следобед сме на зелено

                      Коментар


                      • Следващите дни всички останали банки постепенно ще отрежат бизнеса си с Дойче банк. Облигациите и ще ударят тавана, ще и бъде изключително трудна да се финансира от където и да било освен от ЕЦБ. Поради тази причина и няма да сериозен срив на банковата система по света - както стана след лемън - но е напълно възможно да има някое трусче. Ликвидността сега е изобилна, а не кът. Но Дойче Банк е пътник - никакъв шанс да намери капитал по пазарен начин - което означава само едно нещо - нужда от пълна национализация от германското правителство. Но германското правителство в момента няма право да го направи - преди да изгърмят държателите на облигации на дойче банк, а в последствие като нищо и големите депозанти. Това ще е огромен трус за Германия - нищо чудно икономиката и да се срине с 7-8% за година - общата загуба на богатство в самата германия може да удари половин трилион енпо

                        Дългът на германското правителство ще удари тавана - тези отрицателни лихви на които се радват към момента ще заминат в историята - и след това да ги видим дали и на себе си ще предпишат същото лекарство като на гърците - ако са такива идиоти да вземат да затягат коланите пиши ги умрели.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Един основнитея акционери е май арабин ,можеш ли да видиш какво мисли той ,че в немските сайтове се правят на силни ...


                          Така така , - усредняваш ли ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Споко няма да фалира поне за сега ,ако гърми ще е без много шум
                            Един основнитея акционери е май арабин ,можеш ли да видиш какво мисли той ,че в немските сайтове се правят на силни ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Споко няма да фалира поне за сега ,ако гърми ще е без много шум
                              За..би, щом хедж фондовете са тръгнали да бягат играта вече е във финална фаза. Може да гръмне буквално и утре - е утре едва ли ще стане но мисля че ме разбираш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Не че искам да ви плаша но при настоящата правна рамка ДБ гърми. Няма друг сценарии.

                                Единствения вариант да се измъкне Германия от тази каша е ако променят закона за несъстоятелност на банките - който е в сила от началото на тази година. но имате ли си идея колко време трябва че да се промени европейски закон с такава материя. Колко държави трябва да се навият, какви преговори трябва да се водят. Докато тези се наумуват и нещата вече може да са отишли в киреча. банка може да фалира буквално за часове - никой няма да ги чака да се наддумват с месеци, ако не и с години.
                                Споко няма да фалира поне за сега ,ако гърми ще е без много шум

                                Коментар

                                Working...
                                X